Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ehm draha Redakce, proc nam uzakujete zabery z 3 roky staryho MW2?

    jo aaaha tohle je MW3, ja to nepoznal, protoze ono to vypada uplne stejne graficky jako MW2 ... vidim ze grafika je docela nextgen :D
    • Jsem si všiml až zde v diskuzi, že je to vlastně nový díl *8* Ta grafika je pořád stejná a hratelnost vlastně taky. Tenhle díl mne asi uspěšně mine, tohle nemá cenu ani sosat někde z warezu.
    • Lidičky, hlavně si uvědomte, že tohle dělají zase úplně jiní lidé, než dělali CoD1,2 a MW + MW2. Tým jako takový odešel a zůstalo tam jen pár, né zase tak důležitých lidí.
      Takže tady už se v podstatě bavíme o jiné hře. To že si to Activision převzal a pokračuje s "jiným studiem" (vlastně dvěma - což naznačuje ještě větší slátaninu) je nanejvýš prasárna, ale když z toho tečou peníze, tak proč ne, že? :)
    • Další expert na grafiku......ohraná písnička fakt, ale jo, proč si nerýpnout po milionté a ukázat jak inteligentní jsem. Šašku.
      • mno expert ne ale neco o ni vim kdyz ji delam uz 3 roky :)..

        takze pac a pusu :)
        • v tom pripade bys mel vedet ze enigne se do vydani nove generace nezmeni.

          diky tomu ze to jede i na konzoli v 60fps to asi hraju protoze je to pekne pruzne, rychle.

          takze tim padem uz vubec nechapu proc se ktomu vubec vyjadrujes. jestli bdues argumentovat BF3 jako zbytek stáda, to snad nevíš že next gen grafika BF3 se dela jen pro PC?

          pac a pusu znalče
        • No pokud ji děláš roky tak proč tu ze sebe děláš debila to potom nechápu. Jo já zapoměl, rýpnout do Codka je nutnost že. Jak jsem řekl - Šašku.
          • cim delam debila pane chytrej? :D .. tohle neni rejpani ale ryzi konstatovani viditelnyho faktu, ze to je posledni 3 roky stejna hra jen pokazdy v lehce odlisnym prostredi :)

            a dole jsme psal ze jsem CoD hraval... 1,2 i MW ...takze opravdu jsem aspon trochu zpusobilej hodnotit, narozdil od tebe co si zacinal mozna tak na MW2 , ja narozdil od tebe jsem u ty hry od zacatku a vidim jak ta hra jde kazdym rokem vic a vic do haje :)

            a ano prodava se , to mas pravdu ale opravdu ejn diky 14 detickam co si delaj 360 no scope killy na xboxech.... mam dost kamosu , i dost lidi z progamingu a vsichni an to mame stejnej nazor... od MW ta znacka jde do haje :)
            • Co věta to perla, ano CoD má hnusnou grafiku a hrají to dětičky.....bože toto fakt nemá smysl, nechte si vaše hlubokomyslné názory pane, já končím diskuzi. S šašky se odmítám bavit. Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem
  • Musím říct nádhera ! Jde poměrně poznat že grafika je vylepšená už se těším. Ale pravda je že je to příšerně podobný MW 2 to se musí nechat.
  • Tak si říkám, proč neudělali balík map pro CoD MW2? Dyť je to úplně stejné. Akorát víc výbuchů a chaosu. Pořád si kladu otázku: "Proč to ti lidi pořád kupujou? Rozsah jako u většího DLCčka, ale cena vyšší než u ostatních novinek."
    • tenhle koment už tady je asi tak 10000000000000000000000000000x i s vysvětlivkame. stačilo číst nemusíš se pak namáhat a duplikovat :)
      • Ne pro kazdyho je vytvoreni cele vety tak namahave.
  • Jedním slovem: shit! *11*
    • Je to shit,ale stejně si to zahraju *2*
  • Ocelot23
    Zdá se mi to nebo si to už ani nehraje na to, že se to někam posouvá?Jako Black Ops, kde aspoň z trailerů to mohlo klamat, že by to mohlo být i místy jiné...
  • MishKonn
    Wow, tahle hra přímo čiší originalitou a novátorstvím - takhle má vypadat pořádné pokračování a ne ten paskvil, co si troufá říkat Zaklínač "2". Bah!
    • amonkkinho
      dej si facku prosim
      • Tak tyhle kidy jsou úplně nejlepší... za to bych už střílel.Na netu je miliarda podobných sraček atd... a nééé oni si to tady budou furt psát dokolečka.... toje sračka,BF 3 nejlepší atd atd.... fakt jak malí ušáci
        co se týče tý ironie... nic moc
        • MishKonn
          If you don't get it, don't make comments about it.

          Nikdo Battlefield 3 ani nevzpomněl, a kdo má trošku smyslu pro humor a zdravý znak, můj příspěvek pochopí.
      • Jestli sis toho všiml, tak to byla ironie *3*
  • Nevím a stále nechápu proč jsou tu komentáře typu "chybí novátorství" "málo inovativní" "opakující se" myslím že v tomhle žánru už není čeho dosáhnout, nebo to se opravdu chcete přepínat do nepřátel - viz super inovativní driver? myslím že to už je opravdu těžce přitažený za vlasy. CoD sérii mám rád, přehrál jsem všechny díly, doufám jen že u MW3 bude vychytanější MP - servery a anticheat. Dlouho jsem se na nic netěšil tak jako na MW3 a BF3...
    • Bud si slepy alebo imbecil.Neni ceho dosahnout ?Tak to si ma rozosmial.A co taky LA Noire ?Co take Metro,Zaklinac,STALKER ?A co tak jednoducho BF3 kde je znicitelne prostredie, v multiplayeri sa postupne odomyka cast mapy (ako v mape operation metro po zbombardovani stihackami) . Hra vyuziva moderny engine a podobne.A co tak lepsia umela inteligencia ?Ako ten "enemy elite troop" slide-uje z helikoptery priamo na granat vyzera prinajmensom vtipne ak nie stupidne.
      • Tvůj nick tě vystihuje :D COD má luxusní engine, který funguje na jedničku. Žádná změna = stále nejlepší MP na trhu.
        • Tvuj nick ta zase nevystihuje ale ty si sa vlastne celkom sam vystihol, zakaz vstupu deckam !
          Najlepsi MP z pohladu deti, tak sa hraj s tymi 14 rocnymi faganmi ktory ti piskaju do usi ked hras tu za*ranu hru.A mysli ze si cowboy sveta a ze hras najlepsi MP v historii svojho uboheho zivota. Ziadna zmena = kopa hoven = ziadny progress = zase si to kupia decka lebo to ma v nazve CoD a v USA na to bude milion reklam a predaju sa desitaky milionov kopii a jedine co uvidis online budu decka pod 14 rokov. Nepoznam zdraveho cloveka so zdravym rozumom a vekom nad 20 aby hral nieco ako CoD.
          • to si rikas hrac? sam si jen decko, precti si jak tady fnukas :) znova rikam, jsem hrac ne ufnukanej fracek chodici si honit svyho ptacka do diskuzi.
          • fook you and your hate :) jedince co umite lidi je blabolit a pomlouvat, blabolit a pomlouvat, nehraji s zadnyma 14letyma deckama ty GUMENY JANO! uz sem radsi nepolezu pac tady ma 99% lidi v hlavach uplny howwWno.
        • Luxusni moszno pre konzolistov.
          Ja teraz vobec nehovorim o Vas co hrate na konzolach, to ma vobec netrapi.
          Skor ma trapy ze je to dookola omielane.Stale to iste , nic inovatorske a keby si vedel ten engine vobec nie je LUXUSNI...tak to si na riadnom omlyle a luxusni engine si este nevidel...
          • nez zacnes oznacovat ostatni deckama, nauc se psat, sam pak vypadas AKO FAGAN :) podle toho pobrekávání tady a agrese bych ti typl tak 15 samotnému :) a čo je podla teba hra pre dospelákov?:D....... lol tady se proste clovek nenudi: ) opravdu impozantná retardácia :D
        • k tomu enginu, souhlasím! pekne to ocejpá dokonce i na mym x360... a to ze tamta ci tamte textura neni high res, koho to dopr. zajima?:D jezisi.... mam snad jit ted do diskuzi k BF3 a mlit tam ty samy srance smerem k jeho hracum? - LOL.
        • Je to otazkou vkusu, mam rad proste dobre FPS... neprestane me udivovat co tady lidi porad trousi... me je proste to jestli je neco hezci nebo osklivejsi uplne vis kde, jak rikas chci si poradne zahrat a COD proste at se vam to libi nebo ne splnuje moje pozadavky. thats all. stavte se treba na hlavu - neudelate nic !
      • Proc porad srovnavate COD a BF? BF byl a bude vzdy o vehiklech. Je sice krasny ze je rozbitelne prostredi atd, coz se mi libi. Nicmene engine timto zase trpi po strance FPS.
        Cod narozdil od 30fps vBF jede 60fps. Proto to hraju, ackoliv jde v BF vse rozbit tak se mi to stale zda takove uloudane ale dokazu si to racionalne oduvodnit....................
        Ja zadny tanky ponorky ci co v COD nepotrebuju chci si proste zastrilet. MW 2 me hodne bavilo a nove prostredi, par vychytavek a nove zbrane jsou proste vse co od pokracovani chci. Co na tom je porad k nepochopeni? Proc proboha porad srovnavate nesrovnatelne?
        Vse dava smysl... jen to nekdo chce chapat a nekdo ne.

        K bf3 - nejlip na tom budou PCckari, zajimalo by me jaky budou prodeje PC verze... Ja mam konzoli a kvuli jedne hre nebudu investovat do noveho PC tak jsem v ocekavani jak BF3 na konzole dopadne... ale beztak opet skonci na 30fps a bude to hratelnostne stejne jako napr BC2 - nemam zajem... Naopak ale chapu duvody.vy ste proste spadli odnekud z mesice nebo nevim.to je proste porad dokola.
        • a BF nikdy nebol len o vozidlach v BF sa dal hrat aj infantry only mod a kazda mapa mala 3 velkosti - vidim ze dost ludi ani nevie o com BF je
        • tak BF zacal na PC a bola to PC only seria BF 1942, BF Vietnam, BF 2 a BF 2142 preto pre konzole spravili BF 2 modern combat, BC, BF 1943 a potom spravili BC 2 aj pre konzole aj pre PC ale vela ludi si myli BF a BC pricom BC je ina seria je to ako CoD s vozidlami a s BF to ma spolocny iba nazov v BF sa neda vsetko rozbit ani nikdy nemal SP s tymto ako prve BF ma prist az BF 3 ale to vyzera ako BC 3 takze myslim ze praveho BF sa uz nedockame
        • To ono je to jednoduche. BC2 ide "len na 30 FPS " preto lebo je to narocny engine z pohladu fyziky.Ono ta demolacia nie je taka jednoducha.Sa ani neda na tomto cudovat.Ale asi ty si jeden z tych ktory sku*vene dobre vidi rozdiel medzi 30FPS a 60FPS na svojom po*tom TV samsung ktory je kvalitou niekde v r*ti.Skor tie vase konzolky brzdia vyvoj a uz mi to leze krkom.Ja na PC mam v BC2 90FPS , takze sa mozes niekde suchat so svojimi 60FPS v CoD.
          A ked uz iba deb*l by porovnaval FPS v BC2 a CoD (to je posraty Doom 3 enigne preboha z rokov mynulych).BC2 ma totlane novy engine a tak bude aj BF3, je nemozne aby hardware konzoli zvladol 60FPS bez toho aby tam neboli kompromisy a to sakra velke...
          • Nikdo ti ten BF nebere, nikdo ti tady na nej nenadava, tak o co ti de ? vis takovy hate stuff dokaze psat kazdy, malo kdo ale u toho psani na klavesnici zapina mozek... a vzhledem ktomu ze specialne tady je takovych prispevku jako safranu tak prave to se ceni, ty ses bohuzel jen zaradil do tupyho stada. Muzes byt na sebe hry, uspesne ses zaradil do davu... a nevybocujes absolutne nicim. Co bys rekl lidem kteri tady pisou ze maji radi obe serie, ze je obe hraji? co si pro ne vymyslis ty? jakej hate hm?..... ubohé.
      • ....možné použít a řídit lehkou a těžkou techniku, jeapy, tanky, helikoptéry, stíhačky..................
  • Nicitel1993
    Nechápu proč se zabejvaj furt nějákýma modama pro co-op a nebo pro jednoho hráče, stejně všichni budou hrát MP, někteří možná singl, ale to je celé, kdyby radši mákli na new enginu...
  • :D:D:D:D:D a dokazes me vyvratit ze to neni pravda? :D ..... vsechny posmesky na demenci hracu jsou z CoD, zadny z MoH nebo BF ... pokazdy jen CoD, vsude hromada trapnejch fragu stylem 360 no scope kill... a ty me tu budes povidat jak je to vazna a uznavana hra :D

    dej si facana a prober se dite ...
  • song?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit