Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tohle uz je jako ten jejich novej engine ? Tak to maj jediny stesti, ze EA next-gen bude jen na konzole
    • cumpi3
      Je to jejich nový engine. To že to graficky není na špici je tím, že to vychází pro současné konzole, kteří by next-gen grafiku logicky neutáhly *3* Nový engine je vidět takřka ve všech ostatních aspektech *3*
      • No tak nějak mi přijde, že víc než grafiku ani ve ve videu ukázat nechtěli. Když se člověk totiž dívá na hráče, kteří nemají balón, tak se musí smát, jak jsou nepřirození, AI mi přišla úděsná, zejm. ten gól byl teda supr nefotbalovej a co tam teda na tom videu zbývá ? Hrac, kterej dělá kličky 3 metry od obránce :-)
        • Každej je hned generál..Víš mladej,to je předváděcí verze ;) Předváděl to nějakej amatér a ještě na nejnižší obtížnost. První screeny ze hry vypadaly jak z 2013ky,další už byly mnohem lepší..postupně odhalujou
        • cumpi3
          Tak jsi jdi zahrát FIFU, ty rozumbrado *4*
  • Po E3 by mohli vydat demo,když ne tak bude někdy v červenci..Ať si to konečně můžeme osahat sami. Videa s nejnižší obtížností mě nudí.
  • A jedna důležitá otázka bude recenze???
    • Nebude,EA zakázalo.. :))
      • tak oni to zakázaly i v Re-play
        • Smutné,jak je tu (no ono vlastně všude) protlačované EA...
          • mluvil jsem Vojtěcha Nováka(tvůrce Re-play) a tvrdil že prý nebylo kdy
  • Letošní PES zadupe fifu do země i s jejím next genem.
    • tak to tazko :D
  • Vidlec
    Oproti Fifě mi příjdou animace hráčů mnohem reálnější, nejsou tolik trahané.
  • No vypadá to nadějně,konečně se budu moct od tý kraviny fify vrátit k PES. Návrat krále PES!
  • cumpi3
    Pecka, PECKÁ!! Moc se těším, bude to velká pecka..snad snad snad *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit