Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strach s nejistoty vyvojarov?
  • Já si pořád nedokážu představit, jak to bude vypadat. Protože tohle bude buď naskriptovaná neřest, jak už jsem ve hrách zvyklí, a nebo to bude revoluční hra. Jiná možnost není.
  • Bude speciální edice s defibrilátorem ?
  • To je vždycky řečí a pak se to stejně hrát nedá... *16*
  • Generalmagor
    Popravdě? První Alien hra, na kterou se opravdu těším a už jenom z principu, jak tak na to koukám, v jakém duchu je to dělané. No prostě hodně štěstí klucí, snad to nepo**rete, máte konečně dobrý nápad, tak ted' to jenom kvalitně dodělat. Takhle nějak si Alien hru představuju. BEZMOC. Ručičkama a s baterkou do únikového modulu...
  • Myslím, že se to nepovede. Prostě nevidím možnost, jak udělat dost dlouhou hru s jedním alienem, která si po celou dobu udrží atmosféru. Buď to bude strašně krátké, nebo to po pár hodinách začne být nuda. A budu jen rád, pokud se mýlím.
    • Právěže přítomnost jenom jednoho Aliena je ten hlavní hororovej prvek. Zaplaťpánbůh se vývojáři zjevně inspirujou prvním a nejlepším filmovým Vetřelcem od Ridleyho, což je prostě vyloženě deprimující scifi horor - izolace na vesmírný lodi s jednou vraždící příšerou, kterou musej postavy přemoci ne palebnou silou, ale pevnejma nervama a vychytralostí.
      Kdyby se inspirovali třeba druhým dílem od Camerona, nemusela by to bejt špatná FPS střílečka, nebo by to mohlo dopadnout jako poslední Alien hra. Horor by to ale nejspíš nebyl, stejně jako žádnej jinej filmovej Alien, krom právě toho prvního.
      Já jsem za rozhodnutí dát do hry jenom jednoho Vetřelce rád.
      • To jo. Ale film těží půlku doby ze strachu z neznáma a potom pak precizně straší s alienem. A to má dvě hodiny. Mám obavu, že to bude chvíli strašidelné a potom, co vás alien párkrát sejme, bude to jen opakování levlů s tím, že se mu musíte vyhnout. A vzhledem k tomu, že se není bát ničeho jiného, tak co pak. Kreativita tvůrců je nepředvídatelná, ale přijde mi to jako slabý koncept.
    • Když to bude sandbox, otevřená kosmická loď, každá nová hra jiná a ne naskriptovaný koridor, ať si to trvá třeba jen 2 hodiny, jako celovečerní film, ale ta míra znovuhratelnosti bude, kór u survival hororu, pořád větší. Vetší třeba než u 5x delší hry.
    • victor
      O atmosféru bych se až tak nebál . Původní Alien byl děsuplný dost . Jen si holt budete muset zvyknout na to , že s vámi na lodi je opět monstrum , proti kterému jste bezbranní a styl Rambo nikomu nepomůže . Doufejme že nesáhnou po rogue-like hratelnosti založené na permanentním umírání .
      • Pokud vím, tak ve hře budou i zbraně.
      • Jj jeden alien pokud je člověk bezbraný bude strašidelný víc než dost a samotná bezbrannost bude člověka děsit pokaždé, když má vlézt do prázdné chodby nebo neznámé místnosti. Zavírání dveří může být mnohem děsivější než souboj.
    • Kdyby se to hrálo v podobném stylu jako Amnesia nebo Outlast, nemuselo by to být úplně strašné.
      • Kdyby to bylo jako Amnesia nebo Outlast, neříkám, že by to bylo špatně, ale byl by to podraz, protože by to neodpovídalo tomu, na co nás autoři lákají.
  • doufám že na nejvyšší obtížnost nepůjde savovat jako v původním AvP
  • Já bych to udělal klidně tak, že na začátku by byl třeba úkol dostat se do místnosti X a pokusit se zavolat pomoc a potom se třeba dostat na místo Y pro vyzvednutí. Po cestě by byly nějaké nástrahy a potřeba vyřešit "sekundární" problémy. A třeba bych nemusel na toho Aliena ani narazit, stačila by atmosféra a hudba k navození pocitu nejistoty a bezmocnosti a taková "nutnost" se ohlížet za každý roh chodby. Na konci by klidně mohlo být zjištění, že na lodi žádný Vetřelec ani nebyl. *1*
    • :) vetrelec tam sice bude ale tak nejak by to melo byt .. nepujde o konstatni schovku s alienem .. je tam pribehova linie, spousta NPCecek a alien je proste gameplaye (byt zasadni) prvek, s kterym musis pocitat ...
  • Kde se ve vás bere ta důvěra? Dyť ty naskriptovaný scény s vetřelcem jsou vyloženě trapný.
    • Evidentně to bude plný QTE mometů, zae prostě mentalita konzolí.

      "Vraťte mě zpátky do ledničky."
  • novinari co to meli moznost hrat (demo) to docela chvalili .. prej super atmosfera, dobra AI vetrelce a hlavne to neni akcni a nejde jen o vetrelce ..
    • GlaDOS
      Já zase četl preview z RPS, která byla daleko víc skeptická. A zrovna AI Aliena prý není moc dobrá.
      • nj .. zatim ocenuji alespon snahu o jiny pristup, az to vyjde tak uvidime ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit