Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ve zdrojáku uniklé hry se zjistilo, že bude i PC verze, rád si počkám.
    • Miserius
      Prosimvás on nekdo pochybuje ze to na pc nevyjde? To je snad jasná věc ne? Proste si chvilku pockame a bude PC verze (snad lepe optimalizovana nez GTA4, ale u Maxe 3 predvedli ze kdyz chtej tak umi)... Nevim proc se tu porad navzajem povzbuzujete ze PC verze urcite bude, kdyz to je jasná věc
    • to je jasný že bude jako dycky
  • Vcera v noci jsem to na chvili zkusil a jsem trosku rozcarovan z frameratu na PS3. Obcas jde videt ze to klesne zvlast kdyz je tam plno aut a chodcu. Dlouho jsem tedka hral na PC tak jsem trosku rozmlsany ohledne plynulosti. Osobne mi vadi jeste absence antialiasing ale budiz. Neni to neco co by kazilo dojem z hrani ale deje se to a to me trochu mrzi. Mam ale na pameti ze osmi lety hardware novym kouskum nenaucis. Po asi pulhodinkovem hrani musim rict ze ulice jsou opravdu plne aut a chodcu takze to vypada zive. Nic jineho po pulhodince hrani nejak do hloubky hodnotit nemuzu. I pres to co jsem vytknul si myslim ze je to super hra a tesim se az to dneska prubnu poradne.
    • hznk89
      Vážně jsou ulice plné chodců a aut? Podle videí co jsem měl tu možnost vidět (Ale jen pár, nechci si kazit zážitek) a taky podle ohlasu lidí co už to hrají, tak ulice moc plně nevypadaly. To samé s auty.
      • No prijde mi to dost plne hraju to ted od 6 od rana a zatim teda super na nedostatek aut si teda nestezuju :-) Hodne lidi dela chybu ze dela ukvapene zavery z nejakych videi
        • a hral si vubec GTA4 na PC s normalni tedy plnou hustotou provozu? ono totiz jestli nejsi na ten omezenej provoz zvyklej z konzole...
          • Je to fakt akorat byt tam vic aut tak se ani poradne neprojedes coz by bylo docela otravne...
          • Miserius
            Me to na PC s maximalni hustotou provozu prislo jeste horsi nez to co je na konzolich...To je realnejsi poloprazdny ulice nez z kazdy silnice mit parkoviste
      • Miserius
        Mrkni třeba teda, zadnej spoiler až do 3. minuty, jen jezdi na kole ulicema https://www.youtube.com/watch?v=SD5A46QfTCI

        Vymazáno *13*
  • Titulek nelhal. Vidláků a ochlastů je tu rozhodně dost.
  • Jack1947
    Neda mi to si trochu, nezarypat, velice vtipne, jak vetsina minusu je jen a pouze podminena tim, ze vetsina hracu nevlastni konzole, je to vazne sranda, sledovat jak se vali minusy , naopak kdyby to byla PC hra only (+) *3* , ne tak neberu to nikomu a kdyz si potrebuje schladit, ego posramocene tim vsim, kdyz nez aby si koupil (z druhe ruky nebo novou konzoly) misto toho , place a dela jakoby byli konzole nejake spiknuti ci co, tak ja mu to neberu, kdyz mu pomuzou ty minusy v jeho zivote pro lepsi spanek, ci celkove den, Jen je to vtipne, velmi , verim ze i kdyby byli zadara, tak by si tu konzoli beztak nekoupily uz jen z trucu *15* , neni nic lepsiho nez tady vest duchaplne diskuze, a plakat na davno spatnem hrobe at uz pasivne, (nic nerikajicim komentari) nebo aktivne, pro mne no Problem " Im always wanted to be useful". Tot vse, a priznejme si jednu vec jsme vsichni hraci, tak nac bojovat nestacilo by si podat ruce a bojovat treba ve hre (kdyz uz ne bopk po boku tak aspon proti sobe) Diky , vsem co si to prectou Hate or no hate , vsem trollum a vsem - (samozrejmne minuskujte dle, libosti nechavam to pouze na vas, minusy jen potvrdi co jsem zde napsal.) Protoze jsem a vzdy jsem byl, dobry clovek tak i jim preji krasny zbytek vecera. *3* A pokud mozno hezkou dobrou noc.
    • Lawliet
      Jednak jsi negramotnej a jednak bych řekl, že se tu mínusuje spíše PC komunita..
      • Miserius
        Rikal ze ma nejakou poruchu psaní či tak něco
        • Tak teď je otázka zda rozezná mínus a plus..
          • Jack1947
            Uprimne, mi na + - nezalezi, argumentovat to co jsem videl nemusim ani nechci, sve jsem rekl jak se s tim kdo probere, je ciste na nem. *3*
        • Jack1947
          To je v poho, rad si vyslechnu/prectu ze neumim psat ( to jsem prosim mnel vcera jeste plusy, aha tak tojo ja jsem asi jeste k tomu slepej, kdyz jsem si myslel ze vetsina minusu je prave od pc hracu , np , priste se polepsim). Mimochodem uz jen ten zajem precist si to, a i s opravnenou kritikou vzdycky potesi to: Lawliet.
          • Lawliet
            Přečetl jsem a reagoval jsem. Viz druhá věta. Ta první věc mě zaujala víc, než to co jsi napsal, tak jsem to dal do první věty.
            • Jack1947
              I tak bry, "zaujmout" je prece dulezite.
  • Zerathus
    Zatím počkám a uvidím. Pokud bude hra obsahovat bugy apod. tak to snad do PC verze spraví. Nikám ale nespěchám, však mně ta hra neuteče a pokud Rockstar odmítne vydat GTA V na PC (o čemž silně pochybuji protože to je příliš velký trh) tak mám holt smůlu, svět se nezboří. *15*
    • Konečně rozumný komentář ale byla by to škoda.
  • Už aby to vyšlo a aby skočil tenhle pošahanej hype....
  • V on-line obchodě Sports Direct http://tinyurl.com/ngcu93r najdete sportovní, lifestylové značky Nike, Puma, Adidas za málo peněz. Zboží až s 90% slevou. Sports Direct - nejlukrativnější e-shop ve Velké Británii.
    Nakupujte levně a výhodně v Sports Direct v češtině a za koruny .
    http://tinyurl.com/ngcu93r
    • kennyB
      A dá se tam koupit i GTA 5??? *1*
  • Video krasne , ale musi ho skazit skurwena gej reklama na Tiscali *12* *12* *12*
    Musel som to napisat, mozes mi dat ban aj na 100 rokov *11*
    • Z něčeho Games.cz žít musí. Mně to třeba vůbec nevadí,těch pár vteřin vydržim.Nevím kolik ti je,ale tipoval bych to na porevoluční dítě a tahle generace nic neumí jen všechno kritizovat.
  • Messerschmitt Me 262 Schwalbe (vlaštovka) byl německý stíhací letoun.
    Vývoj letoun začal už před válkou, konkrétně roku 1938.18.dubna roku 1941 začaly zkoušky, ale proudový motor BMW 003 ještě nebyl k mání a tak byl do přídě letounu Me 262 V1 (Werk-Nr.0000001, PC-UA) zamontován jeden řadový pístový motor Jumo 210 pohánějícím dvoulistou vrtuli a tak byl vyzkoušen aspoň drak letounu. Když byl letoun připraven s proudovými motory, Me 262 V2, (Werk-Nr.0000002, PC-UB), tak pístový motor zůstal z bezpečnostních důvodů zamontován; to se vyplatilo, protože při prvním letu 1. října 1942 selhaly oba proudové motory Jumo 004 A a pilot Wendel musel se štěstím přistát na ten pístový.
    Třetí prototyp V3 (Werk-Nr.0000003, PC-UC) byl připraven už jen s proudovými motory a 18. července 1942 v Leipheimu, poblíž Günzburgu vzlétl poprvé, pilotoval ho Fritz Wendel. Motory BMW 003 byly nespolehlivé a tak byly vyměněny za Jumo 004. Pátý prototyp V5 (Werk-Nr.0000005, PC-UE) dostal příďový podvozek. Jeho zálet provedl 26. června 1943 pilot Karl Baur.
    Letoun měl i problémy s podvozkem a výzbrojí.
    Větší pokrok přišel v květnu 1943, kdy se v letounu poprvé proletěl Adolf Galland, eso Luftwaffe a rychle vyjednal sériovou výrobu, výroba se ale zpozdila díky spojeneckým náletům na továrnu v Řezně a tak musela být přesunuta do jiné části Bavorska, což bylo další zpoždění. Výroba začala v listopadu 1943. Me-262 byl také vyráběn v Chebu v letecké továrně Eger Flugzeugewerke GmbH a na několika místech na území tehdejšího Protektorátu.
    Stroje se nasazovaly hlavně proti formacím bombardérů. V souboji s pístovými stíhačkami jako byl Spitfire či Mustang vycházel Messerschmitt hůře vinou své menší obratnosti a akcelerace. Oproti britskému Meteoru Mk.III sice měl vyšší maximální rychlost, a číselně „lépe vypadala“ jeho výzbroj 30mm kanóny oproti čtveřici 20mm kanónů Meteoru (MK 108 ovšem byly, zejména díky nižší úsťové rychlosti střely, vhodné spíše k ničení bombardérů), ovšem výzbroj Meteoru plně postačovala ke spolehlivému zničení jakéhokoli vzdušného cíle (oproti MK 108 měly 20mm kanóny British-Hispano významnou přednost ve vyšší úsťové rychlosti střely a vyšší kadenci). Z druhé strany ovšem britský stroj byl mnohem obratnější (jak prokázaly cvičné souboje provedené u RAF, kdy Meteor hladce překonával typ Hawker Tempest) a lépe ovladatelný, navíc měl oproti Me 262 výhodu v použití aerodynamických brzd — jenže tyto dva typy se ve vzduchu nikdy neutkaly.

    K největšímu počtu vzletů proti jedinému cíli — tj. svazu bombardérů — zřejmě došlo v úterý 10. dubna 1945, kdy vzlétlo 55 strojů Me 262 (proti několika jednotkám americké 8. letecké armády; jen ta ten den při operaci číslo 938 vyslala do vzduchu 1315 čtyřmotorových bombardérů B-17 a B-24 ve čtyřech samostatných svazech, spolu s 905 stíhačkami; výsledek byl předvídatelný — stroje Me 262 sestřelily nejspíše jen deset bombardérů, ovšem za cenu ztráty 27 proudových stíhaček, spolu s 5 padlými a 14 nezvěstnými piloty těchto letounů).

    Během dubna 1945 letouny několikrát podnikly několik akcí proti spojeneckým bombardérům (jak americkým tak i britským), kdy bylo nasazeno až několik desítek strojů Me 262, ale to bylo pozdě. Po válce sice byl letoun poměrně intenzivně zkoumán a zkoušen, ale již mnoho nového nepřinesl — v době hektického vývoje letecké techniky začal neuvěřitelně rychle zastarávat. Devět jednomístných strojů a tři dvoumístné stoje bylo po válce zkompletováno a zalétáno v Československu jako Avia S-92 (Me 262 A-1a) a Avia CS-92 (Me 262 B-1a). Obě verze jsou k vidění v Leteckém muzeu Kbely.
    • Neni si to nahodou ty kto v Ba strhava GTA V bilboardy??
    • Miserius
      Opakovaný vtip není vtipem...
      • To neni vtip. Když už z toho tady děti dělají žumpu aspoň se mohou dozvědět něco zajímavého.
        • Žumpu tady děláš akorát ty!
          • Po přečtení velké části diskuze rozhodně nesouhlasim.
            • opakovany vtip není vtipem, ale když je někdo blbej je třeba mu jednu a tu samou věc opakovat aby mu to doslo, a fakt je lepsi si precist o ME 262 nez cist ty blitky co tady jsou:)
      • asi tak.... trápne
  • Vecnej boj PC vs konzole, marnost nad marnost. Nevim co je tezkyho na tom mit doma oboji, chápu to u malejch deti ze muzou prudit pac jim to rodice nekoupej..ale jinak..

    JA JSEM HRDY ZE JSEM KONZOLISTA!!! JA JSEM HRDY ZE HRAJU JEN NA PC!!!..lol..jak blbci
    • Opět další človíček, co nevidí dál, než před nos. Tady jde o trochu větší problém ale víš ?

      Kdyby PC a páčkovače byly nezávislé, ale bohužel se navzájem přímo ovlivňují, respektive pc je ovlivněné negativně... hry jsou čím dál tupější, prvky jako AIM apod. už se bohužel přenáší i na PC apod. nehledě na hardwarové omezování ( 7 ztracených let díky současné generaci) a další věci ..

      Bohužel, kdyby nebyly konzole, hrajn jako takové by bylo dávno zase o kus jinde... bohužel.
      • Jojo a ty konzole jsou asi nějaké spiknutí iluminátů a měli by se zakázat :D Řeknu ti ty génie, jestli ti to nedošlo, proč konzole ovlivňujou PC. Protože se na nich her prodá většinou tak 10x víc. Z toho plyne - lidi na konzolích chtějí hrát víc než na PC, kdyby to bylo naopak, tak by se dělali primárně hry na PC. Může se ti to nelíbit, můžou ti ty hry připadat jako blbosti, ale když se to prodává, tak se nic měnit nebude. Tyhle ty výkřiky "kdyby byly v p**li ryby" fakt nemaj vůbec hlavu a patu.
        • prave tim konzolisti mrvej trh driv hrali hry jen technicti nadsenci a hry podle toho vypadali dnes konzole k hrani privedli rekneme jednodussi lidi a trh s hrama se nafouknul a samozrejmne hry se tomu prizpusobyli....
          • kennyB
            Že prý techničtí nadšenci *1* Já jako malej kluk taky hrával a prd jsem rozuměl nějakému hardwaru nebo softwaru *1*
      • PREDATOR: Já rozumím, jak to myslíš Ale na druhou stranu na konzolích byla/je spousta super her, které nejsou tupé - všechny ty JRPG, Dark Souls, Dragons Dogma atd. A ty jsou super a občas zavítají i na PC (Dark Souls, Final Fantasy 7 a 8).

        Osobně si myslím, že za zdebilněním her stojí spíš Microsoft. A Microsoft je zároveň firma PC i konzolová. Skutečné kořeny zdebilnění jsou spíš směrem Microsoft - Molyneux - Natal... než vyloženě v konzolích.
      • Je otázka zdaly by se posunuly kromě grafiky i herně .... po koketériích s fyzikou se toho v AAA hrách za posledních deset let moc nezměnilo . I to 3D GTA je s námi už od roku 2001 , a stále pokrok v chování AI nikde nevidím :/
      • BookerDeWitt
        Fakt, 7 let ztracených díky současné generaci? A jak potom konzole ovlivňují exkluzivní hry pro PC? Každý zarytý PCčkář tu pořád tvrdí, že jeho, konzolové hry zajímat nemusí, protože PC je pořád nejpodporovanější platforma. Na co si potom stěžujete, když máte na své vymazlené mašince tolik her?

        P.S: Jen tak mimochodem, zajímalo by mě kdo z vás by byl ochoten investovat tisíce ročně do nových komponentů, protože nebýt konzolí, tak ano, vývoj by byl za těch 7 let jinde, jenže to by se projevilo jak na ceně her, tak "trvanlivosti" vaších sestav. Už vidím, jak každý z vás, "pozitivně naladěn", kupuje novou grafiku každý rok *15*
        • to mne vzdy drti jak se konzolisti ohanej ze nemusi investovat X tisic rocne do upgrade, ale ze daji Xtisic rocne z apredrazeny hry jim nevadi??? *1* kupuju sberatelske edice na PC 950,- konzole ta sama hra minimalne 1800,-
        • Hanzales
          Já to právě beru velmi pozitivně. Dost živě si pamatuju, když jsem x let zpátky kupoval silnější stroj a za rok už aby se pomalu upgradoval, zatímco poslední mašina si už šviští tak 2-3 roky a nedostatek výkonu se "zatím" nedostavuje. Ale je fakt, že nová generace konzolí už byla sakra třeba.
        • Jazz
          Kdyby nebyly konzole, hraješ na PC též. *3*
          • Jazz: No tak vetsina konzolistu hry kupuje ale jak jsi psal konzole by nebyli tak proto ten pocet kusu :)
            • Jazz
              Nauč se číst díky :)
              To, že by nebyly, by přeci nic nezměnilo - vy svatoušci byste si to kupovali i tak.... nebo ne? *14*
          • TheGGG
            GTA 5 by se prodalo 5 kusů
            • Jazz
              Ale vždyť vy konzoláci přeci všechny hry kupujete ne, tak proč by se prodávalo tak málo kousků? Snad mi nechceš říct, že byste vše stahovali, když byste měli tu možnost?
          • A co to s tím má společné? PCčkaři by se taky museli spokojit jen s konzolema, kdyby se hry dělaly jen pro ně... I když kdo ví, to by si pak neměli nad čím honit žížaly
          • Hrajes ale takove GTA V by nestalo 250mil.
        • amen!!!
        • Souhlas
        • TheGGG
          Jsi rozumný člověk. Nic proti PC, jen komunita pc hráčů je šílená.
          A teď sorry, jdu pařit castlevaniu na PC
      • TheGGG
        Haha, strašně ste se pcsr*či ztrapnily s ARMA III a ROME 2. Velké PC exklusivní tituly a co vidím, každý malý uplakánek na diskuzi skuhrá že se mu hra seká a nadává na špatnou optimalizaci. To je jeden velký PC fail, (asi jako tvrzení že se FPS nedají hrát na gamepadu, dají a je to reálnější) který vás totálně ztrapnil. Kdyby nebyly konzole, tak si ty svoje nabušený PCčka můžete měnit každý 2-3 roky. Konzole nebrzdí vývoj, jen chrání vás pcčkáře před oj*bávačnými výrobci PC hardware kterým se pořád nastavujete. Moc se směju takovýmto exotům. Hry jsou čím dál tupější jen kvůli Indie scéně a autoaim se u PC verzi her nikdy neobjevuje (nemluvě o tom že se dá u mnoha her vypnout i na konzolích) *1* *1*
        • Mne ide aj Rome 2 aj ARMA 3 na max. v pohode. Tvoja kalkulacka by sa rozpustila uz pri rekalme na distributora.
        • Hanzales
          Tak je mi jasné co tu zkoušíš, že :) Nicméně třeba ta ARMA3 je oproti dvojce náhodou optimalizována krásně. Moje postarší GTX560Ti si to dává v rozumných detailech i s 4AA, což třeba u dvojky při plus mínus stejném nastavení grafiky už dělalo neplechu. Nehledě na to, že bugů je podstatně méně, ba co, osobně jsem zatím na žádný byť jen trochu zásadní nenarazil (ale neříkám, že tam nejsou). Takže tady pokrok, nehledě na to, že ARMA3 zdaleka není vše, co PC exklusivně nabízí.
          No a abych trochu naboural ty vaše statistiky, já si GTA5 koupím na PS3 (asi bych půl roku čekat nevydržel) a pak časem i na PC, až malinko opadne cena. A na tu PC verzi se rozhodně těším mnohem více.
          PS: Hry jsou čím dál tím tupější na všech platformách díky masovému rozmachu počítačové zábavy pro co nejširší publikum obecně. Naštěstí se najdou více hardcore hry na všech platformách. A co se týče PC scény, i ty úzce zaměřené hry se dobře prodávají. To jen u některých těch konzolových AAA Blockbusterů nejsou na PC ty prodeje takové, jaké by si někteří ti kravaťáci přáli, ale to bude asi tím, že PC hráči mají od her krapet jiné očekávání a nekupujou každou "blbost" hned po milionech a dokážou si občas vybírat, za co stojí peníze utratit :)
        • lol, že prý "Hry jsou čím dál tupější jen kvůli Indie scéně" - zajímavý, že za poslední roky jestli jsem našel nějakou obtížnou hru tak to bylo spíš v indie scéně než nějakej AAA titul. Indie developeři vpodstatě můžou kašlat na to, že si jejich hru zahraje jenom někdo, pokud teda nejdou primárně po výdělku. Naopak AAA titul, kterej vyvíjej desítky až stovky lidí po dobu dvou-tří let je potřeba prodat kde komu a proto jsou dneska hry dost často nulová výzva právě proto, aby "si zahrál každý".

          Mimochodem, z celý žabomyší války konzole vs PC už je mi na blití, ale nedá mi to - první autoaim jsem viděl tušim v Indiana Jnesovi (možná to byla jiná hra, ono už je to docela dlouhá doba) na starym původním Xboxu, takže těžko říct, kde se to zjednodušování objevilo jako první.
        • Uz ses GGG predstavil na webu strejdy gurujoa? Neváhej, budes se tam citit jak ryba ve vode.
          • TheGGG
            ano, je to příjemná společnost
        • lepšie by som to nepovedal absolutny suhlas:D aspon som sa doma poriadne vysmial bráchovi ktorý nad ROME 2 slintal asi tak rok ... bol som svedkom sklamaného xichtu:D
          • TheGGG
            nejhorší (nebo nejlepší) na tom je že mě jede ROME II dobře na střední až vyšší detaily. ARMA III jsem hrál jen v nějaké té alfa verzi, ale v editoru jsem bitvu nebo dvě zrobil a jelo to také obstojně. Nemám nic proti PC, sám na něm hraji, ale proti pcčkářům a jejich trapným a opakujícím se frázím. Všichni maj doma komply který nevyužijou kvůli konzolím ani z poloviny a pak u PC exklusivit skuhraj že se jim to seká a že to je špatně optimalizovaný. Jednoho takového PC fanatika znám osobně, má kecy o brždění herního pokroku, ale když nainstaloval planetside 2 běžel mu tak na 10FPS. Prostě by PCčkáři měli být rádi že tu konzole vůbec mají.
            • najlepsie su tie minusy a armu 3 som hraval a daleko najviac diskutovana cast fora " ako arma nedokaze vyuzivat procesor a grafiku normalne a ludom to poriadne nejde " a este ked isli na prezentaciu tak na drzovku spomenuli ze sa bavili o tom ze ludia sa stazuju ze im to nejde ale to nebudu riesit to nie je taka podstatna vec :DD
      • Moc to prozivas..a snazis se bojovat s vetrnymi mlyny..casem ti to dojde:)
        • asi máš pravdu
          • hlavne keby niesu konzole tak presne ako davnejsie nikoho by nezaujmala optimalizacia a hupoval by si kazdych par mesiacov novy hardware ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit