Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hej lidi proc ne indiana jonse indiana jones je lepsi mne nebavi neaky lego ja chci normal indiana jonse uncharted 3 bude nej tak ale mohli by udelat indiana jones normal ne lego *4*
  • hra jak jedničk tak dvojka sakra dobrá...ale tyhle videa kde 1/4 zaběrů je reklama .jsou děsný
    • Tak je to teaser trailer, tady nejde ani o to, aby hráč viděl záběry ze hry, spíš jde o to, aby se ta hra představila. V Teaser traileru se nikdy nic přibližného nedozvíš, počkej si třeba na další trailer, tam už budou záběry ze hry.
      • U dvojky tomu bylo stejně tak. Na pondělí je přislíbeno nějaké gameplaydemo video. Jsem zvědavej jestli bude, a co bude za chvilku na Spiku.
  • Naughty Dog jsou magoři v tom nejlepším slova smyslu (Crahs, Jak, Uncharted - všechno prvotřídní hry). Příští rok bude pro PS3 tak nabušený, že mi až připadá jakoby Soňáci honem vytasili všechny karty ještě než skončí svět v roce 2012. *3*
  • jestli todle nebude krutopřísná bomba....tak si to stejně koupim *1* uncharted je prostě boží game
  • Indiana Jones = Indy. Ne Indi ^_^.
    Uncharted 3? Proč ne. Ale trochu se obávám oznámených změn. Boj se dvěma protivníky zaráz? Doufám, že tím není myšleno to, na co myslím já. Tohle není Path of Neo. Alespoň...myslel jsem, že nemá být, už tak jsou pěstní souboje v U2 primitivní.
    Taktéž doufám, že návrat neoslaví hluchoslepá A.I., kterou její pravděpodobně kevlarová kůže zachraňuje před velmi rychlou cestou na krchov.
    A nesmrtelní parťáci by tam taky nemuseli být, viz památná scéna, kdy Ellen naběhla do palebné linie, dostala cca 4x RPG do hrudi, načež toho nebožáka konečně upižlala devítkou a v klidu si doběhla za hráčem, který byl v krytu.

    Závěrem drobná reklama, kdo má rád tento styl her a nehledí na grafiku, nechť vyzkouší Indiana Jones and the Emperor's Tomb spolu se zajímavým modem Dragon Pearl Mod. Je to na stránkách Moddb.
    • Aha, takže upravit = vložit nový příspěvek. Tímto se omlouvám za duplikaci, myslel jsem, že to znamená upravit stávající.
      • MrSanta
        Upravit funguje pouze když si přihlášenej a nepíšeš jako anonym. U anonyma se ti sice upravit objevuje, ale nefunguje.
  • Indiana Jones = Indy. Ne Indi ^_^.
    Uncharted 3? Proč ne. Ale trochu se obávám oznámených změn. Boj se dvěma protivníky zaráz? Doufám, že tím není myšleno to, na co myslím já. Tohle není Path of Neo. Alespoň...myslel jsem, že nemá být, už tak jsou pěstní souboje v U2 primitivní.
    Taktéž doufám, že návrat neoslaví hluchoslepá A.I., kterou její pravděpodobně kevlarová kůže zachraňuje před velmi rychlou cestou na krchov.
    A nesmrtelní parťáci by tam taky nemuseli být, viz památná scéna, kdy Ellen naběhla do palebné linie, dostala cca 4x RPG do hrudi, načež toho nebožáka konečně upižlala devítkou a v klidu si doběhla za hráčem, který byl v krytu.

    Závěrem drobná reklama, kdo má rád tento styl her a nehledí na grafiku, nechť vyzkouší Indiana Jones And the Emperor's Tomb spolu se zajímavým modem Dragon Pearl Mod. Je to na stránkách moddb.
    • Pokud sis nevšiml tak oproti jedničce nepřátelé viděli do dálky a také většina z nich měla neprůstřelné vesty proto ta výdrž hrál jsi vůbec tu hru že tohle nevíš????? No a nesmrtelní parťáci na tom neni nic divnýho některé hry to tak mají neni to chyba ale účel.
      • Ty jsi taky mudrc, ze? : )
        O ty AI by se mozna polemizovat dalo (opravdu seredne vynikla jen v tom stealth levelu v muzeu), ale nevim jestli neprustrelna vesta pomuze proti kulce mezi oci : )
        Hlavne teda napsat, ze "nesmrtelní parťáci nejsou chyba ale účel" - to uz chce fakt PORADNY "koule" : D
        On by jeden spis rekl, ze je to leda berlicka, ktera eliminuje frustraci z GAME OVER kvuli chcipani partaku prave s tou nijak oslnou AI. Ale to je asi ten "jeden" blbej, a ten umelecky zamer autoru v tom nepozna : D
        • Opět nevim jakou hru jsi hrál protože co já jsem hrál tak stačil jeden zásah do hlavy a nepřítel byl mrtev. Jistě že nesmrtelní parťáci byl účel jak kvůli game over tak i kvůli jiným věcem na to člověk nemusí mít koule aby si přiznal že to neni chyba.
  • Jeden z mnoha důvodů proč jsem pořídil PS3 a ne Xbox360... Díky této hře prostě nemůžu nikdy litovat těch peněz. Jednoduše nejlepší hra, kterou jsem hrál! Uncharted jsem si zamiloval od první minuty hraní. Jakmile budou předobjednávky, i hned si předobjednám a netrpělivě budu čekat v den vydání *3*
    • To si toho asi moc nehrál, když je to to nelepší hra. Je to dobré, ale docela nadhodnocené.
      • Vsechny hry jsou dle nekoho nadhodnocene, neexistuje hra, kde by nadseni pro ni sdileli vsichni hraci na svete. Hodnoceni, ktera se udavaji a pak prumeruji vychazi z nazoru VETSINY, ne VSECH, ergo tvuj prispevek jakozto odpoved na to, ze se hra nektere osobe v tomto foru libi nema vubec smysl.
        • Tak snad jde o porovnání her a to může dělat každý, kdo už něco hrál a trochu se vyzná. Příběh u jedničky byl více napínavý, ale celkově to není žádný zázrak. Grafika není špatná, ale tunel se moc zkazit nedá. Level design je spíše nudný a přestřelky stereotypní. Hra jako celek je velmi zajímavá, ale nejlepší ze všech? To asi těžko. Co třeba takový MGS4, v čem je horší? Pak je plno dalších her na ostatních platformách.
          • Nereknu ti presne v cem je MGS4 horsi ale proste Uncharted 1 aji 2 jsem dohral dvakrat za sebou jednim dechem a MGS4 sem po hodce vypl a sel prodat *3*
          • Tak on i ten HL2 je vpodstatě tunel, stejně jako 90% ostatních her, když se tunel udělá dobře, máš občas možnost jak řešit různé situace, není to nevýhoda. MGS4 byl vynikající a komplexní, ale protě nebyl tak strhující, že jsem se nemohl donutit odejít od televize, tohle jsem zažil jen u pár her a U2 je jedna z nich.
      • Každýmu se líbí něco jiného. Já ji taky považuji za jednu z nejlepších her.
        • Jednu z nejlepších na PS3? To se potom dostáváme dost jinam. Do výčtu nejlepších her na PS3 se určitě dostane bez problémů.
          • Je to jedna z nejlepsich her vubec a to na vsechny platformy, tot muj nazor *3*
          • Ne jen na PS3 ale celkově ze všech.
            • Souhlas a to mám doma PC, PSP, PS2, DS a PS3
    • Jj, je to bomba, pecka, narez! Uz se nemuzu dockat pristiho roku, Uncharted 3 proste bude mazec nejvetsi!! A k tomu jeste Killzone 3, Resistance 3 a to nemluvim o her, ktere nejsou exkluzivni! WOW!
      • Ani mi nepovídej, zjišťuju, kolik zase vyhodím peněz do her *1*
        • Je, tos mi ani radsi nemel pripominat, jdu setrit *1*
  • Chybka. T. E. Lawrence se nemá objevit "v ději", pouze inspiroval tvůrce. Chtělo by to ten článek na EW číst pozorněji .)
    • sleepless
      Šlo jen o špatně volené slovo: "v ději" nebylo myšleno, jako přímo v příběhu. Nicméně díky za upozornění, je to upraveno.
      • ales.smutny
        Tak tak, bylo myšleno jakožto další z těch velkých dobrodruhů inspirujících celý díl. Přímo jej uvidíme maximálně v nějaké retrospektivní animačce:)
  • supeer !! miluju tenhle zanr jako je Indiana Jones, a Uncharted je jeste k tomu i perfektne zpracovana hra.. tesim se nehorazne :))
  • Nový Batman, Uncharted, na začátku ještě PS3 verze Mass Effectu, jsem jako malé dítě v říši hraček *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit