Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Pohodové svátky celému osazenstvu Games.cz a samozřejmě všem fanouškům her. Vše nej do roku 2015 a spoustu skvělých článků a kvalitních her.
  • Veselý vánoce se Santou Clausem a Dědou mrázem Vám přeje svaz českých wanna be trollů TheGGG a spol.
  • x_ander
    Popřát štastné vánoce jsem nestihl, tak aspoň všem přeju bujarého silvestra a úspěšný rok 2015, plný kvalitních her.

    A poznávačka mi letos dala dost zabrat, ne že ne.
  • ringmancz
    tož taky přeju hezké a klidné Vánoce. a PFko? s jistotou jsem poznal tři, ty dva ještě rozluštím
  • Hanzales
    Já nedostal nic, pač jsem celé vánoce i silvestra v práci *7* A domů na návštěvu se dostanu až koncem ledna. Tam ale dostanu cennější věci, než dárky :) Na silvestra naštěstí dělám jen do osmi jako obvykle, ale prvního pak volno, tak se aspoň ožeru s kámošema jako *12*
    Musím teď dřít víc, abych zaplatil přestěhování se, takže si nadělím akorát herní sluchátka, pač už nemůžu kotlit motory aut večer/v noci, akorát ještě nevím jaké, to je pomalu horší jak vybírat monitor *1*
  • BoB.2
    Jsem moc línej a opilej abych hledal na internetu co je to za postavy tak se mnou nepočítejte.
    • by stejne bylo na anglických strankach bobe, nic pro tebe..v klidu nasávej.. *3*
      • BoB.2
        čtyři mám ale toho pátyho né a né poznat
  • Toš Veselé Vánoce no *3*
  • vonTossis
    činčila, kniha "dějiny filmu", cedlo od Manic Street Preachers, permice na hokej a nějaká kosmetika .. spokojenost :)
  • Morraw
    Tak se taky pochlubím a za mě spokojenost. A příjemné propařené svátky všem ;)


    Herní sluchátka Bloody G500
    Nokia Lumia 930
    • vonTossis
      Důležité je, že máš radost :) ale domů bych nechtěl ani jedno :D
      • Vojta_Ilavsky
        Lumie jsou náhodou fajn, já mám btw 530 a OS je fajn, stejně tak i provedení mobilu celkově(materiál atd.)
  • ringmancz
    já nic herního nedostal, leda hrnek s obrázkem z Spider-Man: Shattered Dimensions. ale nevadí, já si nakoupil sám na steamu a PSN

    a obrázek už jsem rozluštil. ta prostřední postava mi trvala nejdýl. pořád jsem se snažil přijít na to, z jakýho je JRPG a přitom...
    • Hanzales
      Když jsme u toho hrnku, já teď v práci při rekonstrukci našel jeden unikátní, žlutej, "Gremlin Interactive" s nápisem PLAY IT. Blbý hrnek, ale jakou z něj mám radost a to to ani není dárek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit