Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Kéž by všichni byli tak snadní na uhodnutí jako ten borec vpravo.
    • Tri z nich me napadli hned, ale zatim mam problem se zbytkem :)
      Pocitam ze napovedou budou nektera cisla casopisu Level :)
  • Vesele prezitie Vianocnych sviatkov a do noveho roka viac fight clubov a gameplayov :)
  • CrocoRay
    Na Vánoce prdím, protože je to den jako každý jiný :-) Ale aspoň jsem dostal příspěvek na upgrade, ale upgradovat se bude ke konci roku, protože se mi momentálně do alfacompu mezi svátky nechce. Tak teď už jen od začátku roku začít makat a vydělat na GPU, což je poslední článek upgradu. Pravý svátek je až 27.1. 2015. Tak kdo ví, co to je za svátek? *1*
    • Amylee.Anderson
      To se to na svátky prdí, když dostaneš příspěvek na upgrade, co? :)
      • CrocoRay
        Tak mně by to bylo jedno, který den by ten příspěvek přišel. Hlavně že přišel *1*
  • Jack1947
    Tak a máme to za sebou, zejtra ještě u babičky a tím to hasne.... jinak klasické blbosti čaje, deodoranty -ponožky ( zejtra ještě předplatné levelu) a 770tka a co vy?

    Bylo taky nějaké to železo, jak se ptal kolega dole... ?? doufám že jste je prožily v největším klidu a pohodě no. Dneska jsem se vyjímečně napil, taková před příprava na silvestra ke kámošovy... *15*
    • No vzhledem k tomu, že jsem si letos udělal o týden předčasný vánoce, celej rok jsem šetřil na kompa a z grafikou tě asi trochu setřu, asus strix gtx970, ramky zatím 8GB kdyžtak z příští výplaty, ale zjišťuju, že zatím víc nevyužiju, leda na zprasený neoptimalizovaný porty. Jinak socket 1150 i7-4790K 4GHz s turboboostem na 4.4 atd. Kromě myši jsem kupoval všechno nový včetně monitoru iiyama 27'' a 5.1 repráků, ale nelituju ani koruny, filmy na tom vypadají skvěle a hry ještě lépe. Od rodiny a přátel jsem dostal cca co ty + alkohol *1* hry si většinou kupuju sám, ale rád je dostávám, okolí se smířilo s tím, že jsem téměř třicetiletý pařan, jednou jsem nečekaně dostal k narozkám Mass Effect trilogy od matky, ale nejlepší dárek si koupíš sám, na ten komp jsem fakt dřel a je to paráda, když víš jakou práci si do toho vložil
      • Jack1947
        Jaké pak stírání... 970 má navíc DX12 a je o trochu rychlejší tedy aspon ta lepší ta nejlepší je dražší...
        Jinak doufám že mi snad vydrží co nejdéle. Tedy 5-7let s tím že holt snížím po pár letech detaily.

        Ajo vlastně jsem dostal pivo, v plechovce no to s příchutí. Normální pivo mi leze do hlavy i když tohle taky celkem no.
        • no na benchmarcích jí drtí o 30%, co je ale hlavní proč jsem jí kupoval jsou FPS dropy, dolní hranice je vysoko i při velké zátěži. 290 o které jsem přemýšlel je výkonější, ale na testované soustavě, co jsem se díval na benchmarky na i7čce tak FPS propady byly výrazně horší u 290, a taky hlavně netopí, kdybych upgradoval a kupoval jen kartu, taky bych šel do 770tky, ale protože jsem kupoval celý nový rig, (o myši ještě uvažuju, když ta moje stará je furt super, akorát má ošoupané pogumování) tak jsem šel rovnou do nové řady. Ale co hlavně že jsme všichni dostali co chceme hezký zbytek vánočních svátků nejen tobě *4*
          • Jack1947
            Jo a při vydání DX12 budou obě karty staré a pomalé takže asi tak no *1* , jinak taky no hezký zbytek a posléze silvestr.
            • draken: nevím, mě se grafika líbí u SoM víc než u crysis 3. Je fakt že dost toho dělá postprocessing, který jsem si dřív nemohl dovolit zapnout do závratných výšin co to jde. Mám ještě v knihovně na steamu připravenou Last Light redux atd., ale na ty časem taky dojde, musím taky spát a chodit do práce a za svátky všechno nestihnu ani vyzkoušet, natož dopařit
            • Draken69CZ
              To zrovna není nijak úžasně graficky vypadající hra *7*
            • No to hodlám vyřešit druhou kartou do SLI ale myslím, že pár let oba nemusíme řešit nároky na grafiku, u shadow of mordor na max mi spadla čelist
    • Draken69CZ
      Domeček pro PC FD R4, SSD, 2x HDD, R9 280X, PS3 + 50 her a žehličku
  • Jack1947
    Hlavně hodně zdraví a více pařeb *5*
    • CrocoRay
      Mně hned ze startu vypadla plomba i s kusem zubu *1* Navíc venku tolik koček a tak málo peněz, takže si poslední tisícovku pěkně schovávám na GTA V a i tu se Rockstar zdráhá konečně vypustit oficiální požadavky (ty odhadované, které už krouží po netu pár měsíců, nepočítám), takže nový rok začal pěkně na kok*t :-) Ale tak věřím, že to bude i lepší a při paření nového GTAčka už bude dobře *4* A i pár dalších dobrých her, které očekávám, by mělo vyjít, i když už jich tolik není.

      btw: hloupá cenzura. Po zvratném zájmenu "se" jsem chtěl použít R* jako Rockstar a musel jsem to celé upravit, protože mi to nechtělo pustit příspěvek, protože prý se tam objevilo slovíčko značící velkou potřebu. Ano myslím sr*ní :-)
      • Jack1947
        No vidíš, to je celkem smůla, já už mám v zubu delší dobu díru. Takže mne také zubař nemine.
        Potom ta patálie s novou grafou, achich. Nejenom že jsem si nezahrál ale ještě mne čekali další výdaje to ale bylo ještě nakonci 1týdne po vánocích.GTAV. bude spíš na benchmark... a kvůli grafice protože jinak ho mám sehrané...

        Já si chci hlavně zahrát hry, které jsem neměl možnost... no co no tak počkám nejvíce mne štve že budu muset jet novou instalaci, se vším všudy a navíc nemám ani Win7 . Win8 si určitě nedám pfůj.
        Bez konzole bych umřel no asi... hlavně jsem vůbec neměl ponětí co je to být bez kompu. Být neomezený atp... no a ted škoda mluvit. Do toho za týden podělané zkouškové no nevím no.
        Je to na pytel ale to už je holt život no.
        • CrocoRay
          Jo, Win 8 bych taky nechtěl. Pro tablety jsou možná fajn, ale na PC mi přijdou hrozně otravné a mám je pouze na malém netbooku, který používám především na práci apod., ale na svém hlavním PC jedině sedmičky.

          A s grafikou jaké problémy? Já tehdy, co mi odešla stará 9800gt a pořídil si tu 650 gtx, tak mi do týdne odešla a pak jsem měsíc čekal na vyřízení reklamace. Tehdy jsem ještě neměl ani ten pracovní netbook, takže jsem byl měsíc úplně bez netu a všeho. Vlastně jediná moderní věc, co jsem měl doma, byla PS Vita a ta se mi taky tak nějak rozbila, ale to už bylo mojí chybou no *1*

          Tak já teď jen doufám, že nebudou žádné problémy teď při tom mém upgradu. Zatím se základovka, procák i RAMka válí vedle mě. Zítra už si to asi nechám zakomponovat a vlastně ani tak nějak na to nespěchám. Jediné, co vyzkouším bude NFS: Rivals, který se mi v určitých pasážích celkem sekal a teď by měl jet bez problémů úplně. A GTA IV ještě vyzkouším, které se mi taky celkem cukalo a jsem zvědavý, jaká bude změna. Co se týče pětky, tak tu si koupím tak jako tak, ale asi si ji užiju až s novou grafikou.
          • Jack1947
            Nic jen výdaje navíc, ale zase např hodící se do budoucna ale zerjtra mi příjde nová deska. Moje odfrčela no (nafouklé kondíky) těšil jsem si že dopařím co jsem neměl možnost.

            Achjo, novej systém - atp... prostě víc práce zatím než užitku no. Naštěstí bez netu nejsem ty jo bejt měsíc bez netu to bych asi už umřel. *15* To byl tedy smolík, nej je že ted bude podělané zkouškové a já teprve začnu hrát... tedy doufám.

            Prostě když se něco serš... znáš to no... rád bych ale beztak rozjel své staré winowsy mám tam např nějakou tu historii A tu bych si rád uložil. Jinak WIN7 ano, nechci se spálit jako před lety s Vistou dodneška z toho mám noční můry, néé jk. No, tak já jsem týden bez kompu, tak zejtra už to bude snad v cajku jen se netěším moc na tu instalaci vím že je v poho Win7 si instuje vše samo ale stejnak no. Né ty budeš v pohodě... není možné aby se tobě stalo co mně nebo hůře. *4* Držím palce. At se daří co se dařit má.
            • CrocoRay
              U mě je možné všechno a mí známí nebo kámoši by to mohli potvrdit *1* Ale měl jsem dost smůly už ze startu roku, takže teď snad na chvíli bude klid :-)
  • ja som dostal rocne skolne v Sydney takze vas tu od februara uz nebudem prudit :D. PS. Keby chcel dakto za dobru cenu bielu PS4 tak PM :)
    • a já jedu na roční studium do Islámského státu

      hala chala mala šala
      • Asharak
        Až pojedete sbírat hroninu na Mars jako já pak teprve něco pište lamy *5*
  • deathfish
    Nechce mi dát někdo nápovědu na toho prostředního? Vím že tu postavu znám, ale nemůžu si za boha vzpomenout *15* ten hruby kratky meč, velké kapsy na kraťasech, kratka vesta, kde jsem to jen viděl...
    • jen vzpomínej, byla to braková sr*čka
      .
      .
      .
      .
      Kecám taky nevím, ale podle vzhledu hádám že to byl nějaký š!t
  • ringmancz
    zase nic... ale gratuluju šťastlivcům. jinak nevím, jestli tenhle systém, kdy nejde znovu hlasovat pod jinou adresou, ale zase to našeptává odpověď, je lepší než kdyby to lidi posílali víckrát
  • ja dostal pod stromeček novej PC
    i7 5930K 6-core, Corsair 64GB KIT DDR4 2400MHz CL14 Dominator Platinum, ASUS RAMPAGE V EXTREME, 4x GTX 980 a monitor NEC MultiSync PA322 UHD 4K 31,5" ale čekal jsme nejakej lepši
    Jo a ješte novej telefon iPhone 6 PLUS 128gb *5*
    • Keyz
      Koukám že disk jsi nedostal tedy si asi moc nezahraješ *3*

      Jinak divná kombinace. Lidé v náboženství apple kupují většinou vše apple. Tedy i PC (i když tomu PC říkají apple...) *5*

      Navíc k takovému PC doporučují http://www.czc.cz/ocz-z-drive-4500-3-2tb/153128/produkt
      Jesli se ovšem zdáš té čtvrté karty :)
      Btw nic extra. Největší borci majé přece desky s 2X CPU ASUS Z10PE-D8 WS - Intel C612
      *3*
      • Draken69CZ
        Ani zdroj tam nemá, já bych k tomu doporučil taky velkou sadu fapesníčků.
    • A já dostal pod stromeček LaFerarri i se sadou zimních 15" plecháčů a s voňavým stromečkem
      • já jsem dostal trenky a pyžamo
  • Phillios191
    Absolutní souhlas s Prvním! Bohužel každým rokem je to slabší a slabší, čím dále se hry mění v megarozpočtový odpad obklopený marketingem všech stran :) Vše nej redakci a seriozním hráčům
    • A vždyť to je tak v jakémkoliv zábavním odvětví. Máš stamilionový filmy, ale i ty nízkorozpočtové. Máš brutálně mainstreamovou hudbu, ale můžeš si sehnat hudbu od všeljakých málo známých kapel. Máš knihy, který se prodávají po miliónech, ale i knihy, které zná pár lidí.
      Vždycky tu je ale možnost a můžeš si vybrat něco méně "odpadového", co uspokojí tvé hráčské choutky.
      • To je zase přirovnání jak noha. Kdyby v muzice každý rok vycházely písničky co se nedají poslouchat a každou minutu by ti u nich přeskočil zvuk, taky by jsi mlel jak je to normální a super a hledal by jsi mezi kapelama v indické vesnici, které hrají vuvuzely a ťukají u toho do stromu?
        • Tys to vůbec nepochopil, co? Nevadí *4* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit