Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Tak už je venku pokračování videa https://www.youtube.com/watch?v=ZheVXS6rkRQ a také krátké představení hry od vývojářů https://www.youtube.com/watch?v=Z3dg5u5hUl0. Nevypadá to úplně marně a na ofiko stránkách (www.overlordthegame.com) naštěstí žádná zmínka o F2P modelu, či MOBA žánru...
    • firebug
      Lokální kooperace až pro 4 hráče tam bude a zajímavě také zní informace, že si hráči budou moci vzájemně škodit a dokázat tak, že právě oni jsou těmi největšími zlouny...
  • Tipuju to na sprostou mobu. :( Škoda.
  • Dyť tohle je naprosto jasné směřování ke hrám typu DOTA
  • Firingo
    Bomba! Dobrá hra nečekal jsem že by mohlo být pokračování. Nebudu to zatím soudit z jednoho záběru a počkám si na výsledek, tak doufám že nebudu zklamán *1*
  • Dawn Patrol byl stejne lepsi
  • To vypada,ze firmy si chteji schvalne potopit uspesne tituly.
    Overlord je uspesny titul a jestli vydaji to co jsem videl na konci,tak ho tim uplne znici.
  • firebug
    Nadpis mě dost nadchnul, protože jsem se domníval, že značka "Overlord" je už mrtvá. Posledních pár sekund je ale docela studená sprcha. Snad se z toho vyvrbí něco kloudného (i tu dobře udělanou diablovku s gaučovým co-opem bych překousl) a ne nějaká F2P zhovadilost, či něco pouze na tablety a smartphony...
    • kubi-wan
      Tak ono kdyby to bylo třeba jako ta kooperační Lara Croft, taky by to nemuselo bejt vůbec marný.
      • firebug
        Přesně tak. Lara Croft and the Guardian of Light (i to pokračování) byla parádní záležitost a na PC moc podobných her není. Kdyby se to vyvedlo, nemusel by to být vůbec špatný spin-off. No a když se to pokazí, tak budu jako správný fanoušek původních her nadávat ještě mnohem víc, než všichni okolo :-) Uvidíme...
  • Vojta_Ilavsky
    Zrada.
  • N0isy
    Nechápu tu potřebu vývojářů kazit populární herní značky. Pokud mají "chuť" a potřebu si udělat diablovku, tak proč nevymyslet nové univerzum? Proč to musí být hra, která má už nějakou historii, ale v kompletně jiném žánru? Nepochopím. A důvod, že si to lidí koupí, protože je to prostě Overlord, je fakt absurdní.
  • Vogon
    Hráči si stěžují, když hry postrádají inovaci, ale když o inovaci jenom uslyší, tak si stěžují taky.
    Experti, měli byste si uvědomit, že oba dva Overlordi měli strašnou hratelnost. Byl to nepovedený mix akční rubačky a strategie, přičemž ani jedna stránka nebyla skoro vůbec dotažená. Tu hru zachránilo jenom hraní za zlouna a parodování sama sebe. Takže dokud tam zůstane skvělý humor a hraní za zlouna, tak to může být jen těžko horší než původní Overlord.
    • Pethulla
      Každého nemůže bavit všechno. Tebe to zkrátka nechytlo - tak se tomu pro příště vyhni a neztrácej s tím čas.
      To je věc které nerozumím - on tě to někdo nutil hrát? Protože z toho co píšeš jsem vyrozuměl, že jsi hrál všechny díly a žádný se ti nelíbil. Takže ty sis po prvním díle, který byl tvými slovy nepovedený mix akční rubačky a strategie, přičemž ani jedna stránka nebyla dotažena, jako správný masochista řekl něco ve smyslu: že bych si zahrál pokračování Overlorda, hry, která byla tak neskutečně blbá a vůbec mě nebavila? Pročs´ to teda vůbec hrál?

      Jo a ještě něco: inovace ve hrách většinou neznamenají změnu žánru.
    • Hrál jsi vůbec Overlordy anebo jsi spadl z višně? Především to byla logická hra. A řešení rébusů za pomoci minionů bylo právě to, co bylo na téhle sérii zábavné.
      • Vogon
        Aha tak proto tam dávali ty zbytečné boje, no jo, hned mi to mělo dojít. A pokud považuješ "Pošli 4 miniony, aby otočili páku" nebo "pošli šest minionů, aby zvedli sochu a přenesli ji" za rébusy, tak už fakt nevím kam lidstvo spěje. A podle čeho soudíš, že by tady to nemohla být "logická" hra? Podle sekundového záběru v traileru, na kterém nejde vidět vůbec nic, jenom pohled z hora, pomocí kterého by se "rébusy" řešily o dost jednodušeji.
        • Sakra chlape, nezapomínej, že jsem telepat a médium. Jsem Tom Hanks.
          Z hora to bude na pytlík! To ti povídám chlape, na pytlík!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit