Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pethulla
    Tak snad to, co problesklo na konci byl jen nějaký speciální multiplayerový mód nijak nesouvisející s hrou pro jednoho hráče, protože jestli by tak měla vypadat celá hra, tak by to znamenalo, že celá idea Overlorda je spláchnutá do haj....
  • Už jen z té poslední sekundy na mě dýchnulo: "F2P, mikro transakce, moba". Věru "zlo", ve své krystalické podobě. Ale asi ne takové, jaké by každý od téhle série očekával.
    • Vogon
      Jo jasně moba se čtyřmi postavami, to víš že jo. Že ty jsi nikdy žádnou mobu nehrál? Ale "mouder" o nich máš dostatek. A kdes nabral to s f2p a mikrotransakcemi, netuším, asi jsi věštec.
      • Jsem vole, jsem Tom Hanks! Běž raději smolit poezie, vogone jeden.
  • x_ander
    Sem s tím! Overlord sice není žádná legendární hra, ale originalita z něj tekla na všechny strany a hlavně to byla neskutečná sranda. Dvojka sice imho byla slabší, ale pořád zábavná. Takže na trojku se těším. Ale ten konec byl fakt jako Diablo, takže stejně jako kolega nade mnou doufám, že šlo jen o nějaký speciální mód a ne o klasický gameplay.
  • XorxoxTalarius
    Takze zitrek rozhodne jestli ze sveho listu oblibenych her odskrtnu dalsi znacku *5*
  • N0isy
    Nechápu tu potřebu vývojářů kazit populární herní značky. Pokud mají "chuť" a potřebu si udělat diablovku, tak proč nevymyslet nové univerzum? Proč to musí být hra, která má už nějakou historii, ale v kompletně jiném žánru? Nepochopím. A důvod, že si to lidí koupí, protože je to prostě Overlord, je fakt absurdní.
  • Vojta_Ilavsky
    Zrada.
  • To vypada,ze firmy si chteji schvalne potopit uspesne tituly.
    Overlord je uspesny titul a jestli vydaji to co jsem videl na konci,tak ho tim uplne znici.
  • firebug
    Nadpis mě dost nadchnul, protože jsem se domníval, že značka "Overlord" je už mrtvá. Posledních pár sekund je ale docela studená sprcha. Snad se z toho vyvrbí něco kloudného (i tu dobře udělanou diablovku s gaučovým co-opem bych překousl) a ne nějaká F2P zhovadilost, či něco pouze na tablety a smartphony...
    • kubi-wan
      Tak ono kdyby to bylo třeba jako ta kooperační Lara Croft, taky by to nemuselo bejt vůbec marný.
      • firebug
        Přesně tak. Lara Croft and the Guardian of Light (i to pokračování) byla parádní záležitost a na PC moc podobných her není. Kdyby se to vyvedlo, nemusel by to být vůbec špatný spin-off. No a když se to pokazí, tak budu jako správný fanoušek původních her nadávat ještě mnohem víc, než všichni okolo :-) Uvidíme...
  • super trailer *15*
  • Dyť tohle je naprosto jasné směřování ke hrám typu DOTA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit