Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to na reinkarnaci Incubation a to je skvělý.
  • 1.) 1:1 TT zpracovani SH za 30babek? Inu kazdy se bude muset rozhodnout sam, ale dle meho nazory hodne malo muziky za dost penez.

    2.) celkova produkcni kvalita pomerne nizka, low res textury a cele pojeti od menu po animace neni uplne ok. Pusobi lacine a site horkou jehlou. Detail chodeb a prostredi pomalu prekonava provedeni samotnych akteru (SM + GS). Animace chuze SM vypadaji jako by Terminatori meli nas@#$( v gatich. Term armor nezpusobuje zpomaleni na bidne belhani podle lore, zde navic zpomaluje i celou hru.

    3.) sytem a smer hry? Asi pro me nejvetsi zahada. Jestli je to kompletni kopie TT pak je zde nulova replayability mimo MP, coz je pomerne zasadni. Zatim se zda ze tomu tak bude. V takovem pripade je pochopitelna i cena 30 penez, protoze je dulezite nachytat co nejvice kupcu nez to praskne a bulblina splaskne. Autori slibuji DLC formou dalsich chapteru -> cti reskin za prachy. Moc spatne.

    4.) autori jsou stejne jako v pripravovanem MMO paskvil-makeri, kteri amatersky znasilnili UNITY engine a za pomerne dlouhou dobu zpatlali tohle veledilo. Prestoze se neda v uricitych okamzicich zaprit tisniva atmosfera SH, tezko se da prehlednout 9/10 hernich jednotek kdy clovek narazi na nudu a technicke problemy, nebo spatnou kvalitu odvedene prace.
    • mě ta grafika nepřijdě špatá (a to jsem v poslední době celkem zmlsaný) prostředí je vyloženě povedné, termosky jsou termosky na těch není co vymýšlet akorát je fakt že chodií s t r a š n ě p o m a l u
      • Samotnej Daw of War 1 má lepší grafiku než tohle...
        • to si DoW asi už nějakou dobu nehrál a zpětně si to idealizuješ, taky se mi občas stává že mi paměť přidává do vzpomínek na hry víc polygonů a vyhlazování *1*
          • Black_Hand
            tak minimalne animace souboju na blizko byly v DoW 1 o moc lepsi.
            • to zas jo :)
      • ten pohyb mi ze zacatku nevadil, ale hlavne kdyz jsem opakoval nesplnitelnou misi, tak me zacal celkem stvat *5*
    • Tushan
      chlapče když je to hra dělana 1:1 k deskové tak je jasne že je to hlavně o multiplayeru nebo jak bys chtěl hrát deskovou hru ?? sám ?
      • chlapce... nepredpokladam, ze jsme se setkali, nebo si placli ze si budeme rikat chlapce, ale chlapeckou nerozvaznost ti velkoryse promijim.

        deskova hra zadne AI nema, to musi suplovat hrac. U PC hry tomu tak samozrejme neni, prodavat SH jako ciste MP by byla sebevrazda a nikde tak hra prezentovana nebyla, ba naopak. Tvrzeni, ze je hra hlavne o MP je tedy tvuj nazor, ktery respektuji a pokud mas kolem sebe dalsi jedince co to tak vidi pak mizi nekolik problemu a stale jich vetsina (predevsim technickeho razu) pretrva.
  • Kozy
    Je to dobrý a těžký, doporučuju.
    • Veskoslav
      Jo? Já se právě bál, že tam bude nějaká chybka. Ale musím počkat až do dalšího měsíce:) Ale dík za tip.
      • Kozy
        Jo, taky jsem chtěl počkat, ale moje mariňácký srdce by to asi nevydrželo.
      • MickeyMutant
        Chybek tam bude podle Rockpapershotgun požehnaně. Už na tu recenzi upozorňoval mAser v diskuzi:

        "THIS CAN NOT POSSIBLY BE AS STUPID AS THIS WHAT IS GOING ON WHAT YEAR IS THIS IS THIS ON THE VIC-20?"

        "And that really sums this scrappy, boring adaptation up. A lack of care. It’s about as bad as it could possibly be. I’ve played through half of the campaign missions, missions that are close to my heart, and I’ve hated every one of them."

        "It sickens me to think that some people will play this game and think that this is what Space Hulk is – a leaden, dated bore."
        • Ty máš čoveče v hlavě slámu ne? Když vytrhuješ z kontextu věty, který jsou myšlený ironicky nebo se týkají stolní verze.
          • netykaj, v hot seatu (minimalne hned po vydani) jsou videt pocty genestealers
        • Veskoslav
          “Space Hulk … is one of the greatest games ever designed.” – Rock Paper Shotgun

          “… a distillation of the very best turn-based strategy mechanics.” – Rock Paper Shotgun

          “What an achievement” – Rock Paper Shotgun

          A taky psali i toto.....
          • MickeyMutant
            To si děláš určitě legraci, že jo?*3*Tohle přece psali o původní stolní hře.
          • stěžuje si že nejdou vypnout animace postav, jsou tam bugy a v hotseatu nejde vypnou ukazatel kolik je genestealerů pod žetonkem, to mi všechno přijdou jako věci co může vyřešit nejbližší patch
            • Veskoslav
              Dík. Já taky nepočítám, že bych to kupoval dříve jak za dva měsíce. Snad to do té doby bude opravené.
        • Ja ne spík Ingliš
          • MickeyMutant
            http://translate.google.cz/
  • tak ta sesta mise je fakt jebla... nejdriv jsem dvakrat dopad, jak jsem cekal (skoncilo to predcasne, prestoze jsem zdaleka nemel prohrat), ale to jsem sel prvni s librarianem (a jak vstoupil do portu, tak u failed the emperor), tak jsem to zkusil jeste tak, ze librarian sel az treti (tim padem jsem splnil do puntiku misi, 2 terminatori + modrak), ale stejne u failed... *13*
    • hm, mě to fungovalo... librarian šel třetí... pak ještě další dva přeživší a splněno
      • tak mozna zalezi na tom, ktery dva nebo kolik si jich vzbudil (ja budil jen tri, pak uz tam bylo tak zamoreno zabakama, ze jsem radsi valil rovnou k vychodu), ja tam poslal jednoho s bolterem a toho s drapama
        • hmm, tak to vypadá, že je to "mission failed", když se librarian teleportuje pryč a při tom tam ještě zůstanou spící bratři mariňáci... no one gets left behind :)
          • tak rano jsem pln sil dal jeste jeden pokus, vsechny ruzenky vzbuzeny, vsechny prezily a po jedny sem je nasoukal do portu a jako tresnicku na zaver knihovnika, a stejne hovinka *1*
            u failed ur shield *6*
            • no vidím to tak že se nebudu zbytečně rozčilovat počkám na pach :)
            • a safra
              tak to vypadá, že jsem náhodou trefil pořadí, ve kterém je mám vzbudit, kdo má a nemá umřít a v jakém pořadí se mají nasoukat do teleportu *1*
  • Vas "kolega" (OLOL, ZOMG) z rockpapershotgun tyhle hre prave udelal novou diru do p*dele. Zamrzi, hlavne, protoze tyhle matlaci maji na starost dalsi Jagged Alliance.
    • vsemocny rockpapershotgun, diky, ale názor si udelam sam, muzu?
  • Je sice hezky ze to každý srovnava ze stolni hrou, ale jaksi se pozapomina na srovnani ze Space Hulkem co vysel na pc a psx před lety, a ten byl super. Pokud to bude aspoň z pulky tak dobry, tak me nejaky nesrovnalosti co se tyce stolního vydani nezajimaj.
    • tohle je úplně jiný, žádný 1st person, žádný realtime, vpodstatě převedení stolní hry na PC 1:1
      • Tím lépe ne ?
  • Pochlubili se v nejake recenzi, ze 6. kolo nejde dohrat a musi se cekat na patch?
    • ten na rps pise, ze v tu chvili tu hru definitivne odsoudil, kdyz vyhral, ale hra mu rekla, ze prohral *13*
      • To už je jako ve zvrácené telenovele .... a je vůbec ještě něco po šesté misi ?
  • Jack1947
    Zkusit bych prece jenom mohl...
  • Sice to není ani trochu k tématu ale, kterou knihou z Warhammeru začít?

    Ptám se, jelikož je jich trochu hodně...
    • Veskoslav
      Po přečtení Horus Heresy bych doporučil série: Malus Temná čepel (Démonova kletba), Otroci Temnoty (první knížka je Spáry Chaosu), série o Konradovi (první je knížka Kondrad) a nakonec série o upírce Genevievě (první knížka je Drachenfels).

      A jako samostatnou knížku bych doporučil: Jízda mrtvých:)
      • Je to MALUS Temná čepel. Taky bych ti doporučil přečíst si Eisenhorna a Ravenora a hlavně Shiru Calpurniu. Tam je detailně popsaný samotný svět warhammeru s civilnějšího a neválečného pohledu.
        • Veskoslav
          Dík, opravil jsem. A přitom se na ni dívám na poličce...
    • tak tak, horus heresy.. první tři knihy to chce přečíst na jeden zátah :)
      http://en.wikipedia.org/wiki/Horus_Heresy_%28novels%29
    • Klasicky Horus Heresy, tzn. trilogii Horus Rising / False Gods / Galaxy in Flames !
      • U těch tí rozhodně neskončit, Horus Heresy má momentálně 20+ knih a stále přibývá, četl jsem všechny a stojí to za to:)
    • to by mě taky zajímalo, jak ze s=rie scifi tak fantasy, mam rozečtení godryka a felixe, ale nevim jestli jsem něco nepřeskočil
      • Kozy
        Já za sebe mohu doporučit Gileadovu krev, je to příběh o elfím šlechtici a jeho věrném sluhovi, kteří cestují světem.
      • Tushan
        gotreka ty godryku :D
  • BoB.2
    Trochu mě vadí ty úzké chodby , zkusím aspoň DEMO.
    • mne taky
    • Black_Hand
      uzky chodby jsou podstatny pro space hulk. rekl bych dokonce jeho zakladem. nuti vyuzivat marinaky po jednom, ci napadat ze strany nebo vystridat. terminatori jsou totiz strasny bestie. kdyz mas treba pet vedle sebe napr. s autocannonem, heavy flamerem a pripadne s power swordem nebo s thunderhammerem a riti se proti nim, rekneme, hora orku, tak to jsou jatka. na space hulku jsou ale jak zatky a musi premyslet nad rozmistenim tak, aby si pokryl vsechny pristupovy cesty a pritom se porad bojis, ze se v chodbe objevi 5 genestealeru, ktery se na tebe sesypou jak srsne.
    • *1* To je jako by jsi řekl , že ti na červené karkulce vadí právě karkulka a vlk ....
      • BoB.2
        Původní hra šla mimo mě.
        • Black_Hand
          protoze te nebavila nebo protoze si ji nehral?
          • Určitě protože nebyla česky *1*
      • Black_Hand
        tak ja se pisu s celym odstavcem a ty to shrnes v jedny vete. ze se nestydis :P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit