Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    to tam myslím nemáme akreditováno
  • Neřešte škoule ale hry
  • buisiness :D
  • obcan a obchod je dobrej smer, kdyz ted prisel novej obcanskej zakonik, rodiny pravo je asi nejsnazsi tam se moc nemenilo. Co evropsky pravo? Neuvazoval si? To je asi ted nejlepsi buissines.
  • Rhulad
    Ještě nejsem rozhlodej, jaký si zvolím magisterský program. Vidím to na občanské nebo obchodní právo. Nemám to ještě úplně v hlavě srovnané. Zatím dál studovat .)
  • Stonekeep měl překrásný cover :)
  • Co bys chtel delat potom? To neni urazka, opravdu me to zajima, ja budu koncit tedka a zajima me nazor dalsiho cloveka.
  • Já se zase vždycky někde dočtu, že patch už je na spadnutí...a pak hru stáhnout z prodeje *1*. Teď už se prý zase prodávat může, tak snad se to nějak pohne. Každopádně máš ale pravdu, že to vůbec není dobrá vizitka.
  • Robotron3
    Sem snad slyšel, že se na to rovnou vykašlali a žádný updaty na jedničku už dělat nebudou.
  • A nechtěli by pánové napřed opravit jedničku? iPad verze je pořád prakticky nehratelná díky problémům s fps a žádný update jak je rok dlouhý. Fakt si tu dvojku koupím.
  • Robotron3
    V Apple store museli BG1 stáhnout a už se tam neprodává, asi že hra byla nekvalitní, padala, měla problémy s grafikou, atd. To neni dobrá vizitka na to jít si pořídit dvojku.
  • Rhulad
    Můj děda je právník a nikdo mě do to netlačil. Chtěl jsem tam jít prostě sám.
  • Hele rolado a co by si chtel delat na tech pravech? Ty k tomu mas naky sklony nebo te jen rodice tlacej?
  • Rhulad
    Jinak Ano je to soukromá anglická pravnícká škola. Vždycky jsem chtěl na práva, bohužel TSP jsem měl jen na 75 čili na hony vzdálené na příjetí na MU. Jinak pro tvoji informaci až dodělám čtvrtý ročník, mohl bych si zažádat a jít na magisterský program na MU. Jinak nás učí učitelé z MU a máme stejně objemnou literaturu + do každého předmětu assingment o 25 stránkách..
  • Rhulad
    Copak argumenty došly? Tak používáš svoje obvyklé fráze. Pamatuješ jak si mi to psal jako Boom a pak se prořekl... nevím jestli jsi k smíchu nebo pláči. PS. Copak to vidím Veskoslav to vzdal a raději začal mínuskovat po čtyřech . Dobrá práce. Jsi zas o kapánek větší ubožáček.
  • Veskoslav
    Jak říkám, jdi se léčit a neotravuj;)

    P.S: Takže kdokoliv, kdo odteď bude se mnou souhlasit a napíše to v +- podobný čas, tak budu já? Ty jsi vážně už klesl na dno;) A desítky anonymních nicků? Já vím, mám jich stovky a pracuji v redakce. Je s podivem, že to tvrdí největší trolí parta hlupáků: GGG, ty, Triska, Doctor, Joe a Cody.
  • Rhulad
    Diskutuješ normálně? Skrýváš se tu za desítkami anonymních nicků a účtů jak ten největší ubožák. Plus Pierre má neobvykle podobné vyjadřovaní a styl mluvy jako ty a o názorech nemluvě. Kdo mi tvrdil, že Dark Souls je jen obyčejná mlátička? Ano byl jsi to ty. Navíc příspěvky jsou ve stejné časové rovině čili je mi to jasné.
  • Veskoslav
    Hele nýmande. Já jsem zde diskutoval zcela normálně, tebe jsi ani nezmínil a šel jsem si tu po celém dni ve škole a práci zadiskutovat. To, že ty jsi vztahovačný, to je tvůj problém, ne můj. Tak si dej hard na hlavu a neotravuj;)


    P.S: A když se snížím na tvou úroveň: ekonomicko-právní? Takže nějaký soukromý paskvil? *6*
  • BG 2 je skvělá hra, ale o hodně raději mám BG 1, hlavně kvuli větší volnosti pohybu a příběhu. Dvojka je mnohem lineárnější a příběhově malinko přeplácaná.
  • Rhulad
    Říká člověk co nevyleze od počítače... Ty jsi v životě nic neudělal ty trosko, jenom tady žvaníš a mudruješ. Bych tě chtěl, vidět jestli by jsi byl takový frajer z očí do očí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit