Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Vypadá to stejně jak si pamatuju, jen postavy nebyly tak malinkatý.
  • Já si to znova zahraju moc rád. *5*
  • Bohužel poté co jsem dojel BG 1 EE, tak jsem neodolal a nainstaloval původní edici BG II a dojel to sice v horší grafice, ale díky googlu na širokoúhlém displeji včetně postav z vylepšené verze. Znovu už to hrát nebudu:)
  • Tushan
    no jestli to vylepší jak BG 1 tak si to mužou strčit do špic
    jinak BG 2 je super zaležitos *14*
  • Ta obtížnost mě vždycky dostávala,rozkládat ty itemy aby každý ze skupiny nezemřel na 2 zásahy pro mě byl vždycky záhul..vždycky jsem se ale k BG vracel.. *4* pro mě neskutečně vyjímečná hra.. *15*
  • Spousta lidí tvrdí, že zastaralost ovládání je už asi nedonutí zpětně si něco zahrát. Chápu, že některé starší hry nemají moc pohodlný interface, ale musím z osobní zkušenosti říct, že např. Fallout 2 nebo Planescape se ovládá stále skvěle. Nicméně rozumím tomu, když chce někdo udělat vylepšení.

    Snad se to BG II podaří lépe, než v případě jedničky.
  • dohrál jsem asi desetkrát. Pro mě je Baldurs Gate II jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál /a že má dlouhou herní pamět/. Vylepšenou verzi si koupím, ale jen pokud bude fakt vylepšená, protože BG2 mám jednou v originál papírové krabici a pak jetě tu Baldurs Gate Sagu na dvou DVD, takže mi to možná už bude stačit. Patch na widescreen si umím stahnout taky.
  • Erien
    Vylepšená jako jednička?
  • Jedinečná příležitost dohnat herní resty z mládí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit