Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestože jsem si říkal, že to neudělám, koupil jsem si nedávno baldura dvojku enhanced edition, a celou dobu hraní si říkám PROČ??!!! *16* Jako výmluva, že ani bioware nenašly původní assety tak jsme se na vymodelování postaviček od znovu vykvajznuli, místo toho přidáme "zoom" zmastíme interface, překreslíme ty hezký assety mečů do vysokýho rozlišení aby vypadaly jako plastový a předěláme efekt ohně aby se neřeklo, mě nezajímá o takovéhle předělávky nestojím a zvlášť ne o icewind dale což bylo baldurs gate mínus zajímavé questy a příběh a dlouhý se zdál jenom proto, že počáteční mapy trvaly strašně dlouho, než je člověk "vysvačil" nebýt bg2 ve velké slevě asi bych si trhal vlasy, jedničku si nekoupím, radši si zahraju originál, který ani neodinstalovávám
    • VaZqeZ_EU
      S těmi postavičkami máš pravdu. Taky jsem byl nemile překvapen, že je třeba neudělali znovu (alespoň u mé družiny). Ale jinak jsem na té hře neshledal apsolutně nic špatného. Mimochodem na novém UI spolupracovali samotní hráči, a stále není finální.

      Každopádně se asi většina z nás shodne, že Pillars of Eternity bude splněný sen. *4*
      • Mě osobně zatím PoE přijde jako trochu trapná vykrádačka UI z BG (vždyť i kurzor je zatím úplně stejnej) zasazená do nového světa (má potenciál, jeho kvality se teprve ukáží, ale musím říct, že mě nějak neláká "studovat" zase novou mytologii a "lore" obecně; možná je to zejména tím, že jsem se poslední dobou věnoval lore světa TES, které mi přijde překvapivě geniální *8*) s animacemi jako z Arcana a několika na první pohled zajímavými nápady v oblasti dizajnu RPG systému. Ale rád se nechám pozitivně překvapit.
      • Absolutně nic špatného? Já si všiml takového malého detailu - chtějí za to peníze, a i dvě kila mi za modifikaci, příjde fakt hodně, největší přínos je rozlišení, ale to vyřečily fan mody zdarma. Hele pillars of eternity budu soudit, až to budu mít dohrané, nehodlám takzvaně chválit dne před večerem, nejsem skeptik, ale nenechám se ovlivnit hypem, bg2 jsem si koupil jenom páč jsem ho chtěl do knihovny na steamu
  • Drtivá většina přispěvatelů to tak chce a je nadšena. Vykradačka ui BG to asi není. Jediné co je trochu podobné je okno s rozhovory. A kurzor? Mají ho snad všechny infinite hry mám pocit, že jsem ho viděl i v pár strategiích, takže klid.
    • Corvus
      Přesně tak. Jinak stejný kurzor má dokonce i chystaná Pillars of Eternity (2014). A je to tak správně!
      • Však já původně psal o Sloupech. A jestli to je správně? Možná si zvyknu a bude se mi to líbit, ale když jsem viděl lets playe bety, tak jsem spíš nevěřícně koukal. Tohle je na hraně plagiátu.
    • Reakce na tunaka.
      • Ještě tam máš svitky, který jako by z oka vypadly těm z BG a tak nějak celkově to alespoň na mne působí jako BG3. To jsem popravdě z kickstarterový kampaně nečekal, tak mne to překvapilo. Je totiž už víc, než jen inspirace, je to na hranici plagiátu.
        • Asi ti uniklo, že chtěli udělat BG3, ale nemají práva. Kdyby je kupovali, tak by to šlo na úkor kvality hry. Uvědom si že nějaké 4 miliony dolarů jsou na tak obsáhlou hru naprostá almužna. Plagiát to není. Je tam sice inspirace IWD, které sami dělali (včetně svitků *1* ), ael obecně je to spíš pravá obsidianovská hra.
  • Tak snad se poučily, Protože ano Tohle vypadá jako skutečná Vylepšená edice, a né tahání penež z hráču. když to počítám tak by mělo vyjít 14-20 hodin hrání navíc, mimo pivodní obsah.
    • pivodní obsah... aháááááááá už chápu proč je enhanced edice oblíbená *1*
  • to me pripomina.. ze ID2 z gogu me nesla spustit, ach. *13*
  • Trikrat fuj "enhanced" paskvilu, ktery nesaha puvodni hre s paradnimi mody (a dost mozna i bez nich) po kotniky.
    • VaZqeZ_EU
      Pro mně třeba, je originální Icewind Dale nehratelný protože se mně trhá. A ano, zkoušel jsem vše, ale nejde to spravit. Takže Enhanced edici s vděkem uvítám. Mimochodem Baldur's Gate Enhanced Edition 1 i 2 se stále patchuje a vylepšuje a nové i oblíbené módy do nich vycházejí každý den. *3*
      • vydali jsme hru a za 3 roky bude hotová? Ne díky, mě stačil TW Rome 2. Takhle se to prostě nedělá a ta hra je i teď zabugovaná jako prase a to jsem jí hrál před půl hodinou, původně čistě solo, teď zkoumám questy s hexxat a ta je tak příšerně zabugovaná až to bolí, pořád odchází z party aniž by se cokoliv dělo, klikal jsem na ní nebo jí někdo ubližoval, hodí mi věci do inventáře a uprostřed souboje jí 10x musím říct že je to omyl a beru jí zpátky, kde to sakra jsme? vždyť už je to skoro rok!!!!!! vydaná hra, to ti jako nevadí, že je to furt nedodělaný zmetek? modifikace Ascension, udělaná zadarmo tvůrcem throne of bhall má 100x větší hodnotu a žádné bugy
        • VaZqeZ_EU
          Hmm.. Co ti na to mám napsat? Věci, co tu popisuješ, se mně jednoduše při hraní nestali a vše šlape, jak má. S Hexxat jsem sice nehrál, ale nemáš tam třeba u ní nastavený nějaký chování? Máš poslední patch?
          Je mi opravdu líto, že ti ta hra nefunguje jak má. Jediné, co bych ti nakonec poradil, je Enhanced verzi nehrát a vrátit se k té původní. Když vydím, jak se u toho rozčiluješ, tak to za to nestojí. Život máme jen jeden no ne? *4*
          • No mám nainstalované obě, některé lokace, jako jsou třeba hroby do kterých můžu jen s hexxat jsou pěkné, ale v nich se mi děje víše popsané, takže ano nějaký obsah navíc tam je, ale nefunguje tak jak má a to ještě nejsem v underdarku, kde jsem byl před týdnem v klasické původní verzi solo s berserkem importovaným z původní jedničky a naprosto bez problémů, toho se trochu bojím. Já baldury nepřeinstalovávám jednak proto že je hraju skoro pořád a jednak, že jsem je přeinstalovával tolikrát, že se bojím že se mi seškrábou origo dvd a cd, radši bych, kdyby na steamu byla i původní verze, ano je na gogu ale já chci steamovou a za tu klidně dám víc než za EE verzi, klidně i přes litr, je to srdcovka, originálky mám několikrát, ale ty bych radši nechal v poličce a až pořídím nový komp tak instaloval už jen z netu, nakonec mi asi nezbude nic než gog.......... co se dá dělat, už teď používám uplay, steam a origin, cena za levné hry *1*
      • GOG verze se trhá taky? ID nemám, proto se ptám. Já Enhanced verze mám rád, ale musí být nový obsah adekvátní. Originálem taky nepohrdnu :) I tak mám ještě pár her v ISO, protože nejsou ani na Steamu ani na GOG.
        • VaZqeZ_EU
          Ano, GOG verze se trhá taky *9* Četl jsem ale, že to někomu jede v pohodě, takže je to třeba vyzkoušet na tvé sestavě.
          • Tak to je nemilé. Podobnou zkušenost mám u Flashpointu, kdy se hra občas na chvíli zadrhne při maximálním nastavení vzdálenosti. Ale to je chyba špatné optimalizace. Zkoušel jsem to na více sestavách, ve verzi Steam GOG a klasická krabice.

            Alespoň, že jsou na GOG sdílní :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit