Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, úplně. Zelda 97%, Nier 88%, Nioh 87%, Yakuza 0 84% Tvl nálož jako prase *14* Západ nestíhá...
  • tak to aby ti japonci už pomalu začli tahat tajná esa z rukávů, protože zatim to byla dost slabota *1*
  • Letos je západ naprosto zesměšněn Japonskem. Mass Effect jenom podtrhne naprostou tvůrčí krizi západu.
  • Vogon
    DAE mikrotransakce, early access, unity store assety ?! *5* *5* *5*
  • ved si ho ani nehral...
  • Kdýbys aspon netrollil tak strasně okatě *1*
  • Po EPIC FAILU Tormentu skvělá náplast.
  • Nemáš pravdu pravdo......paradox.
  • scéna 0:51 z traileru mne docela odradila
  • Jack1947
    Já myslím že většina her má limit kolem 150fps což je až moc. Jj prostě nelze čekat na pro japonce minoritním trhu ( mají Japonci herní pc vůbec?) že by jejich port byl nějaký parádní.
  • Obávám se, že ne. Snad MGS byla jedna z mála výjimek....
    Tyhle typy her na to většinou dlabou. 60fps lock to dokazuje. Normálně máš hry bez locku aby si to každý dal jak chce.
  • Jack1947
    To by jsi chtěl už moc ale musíš to brát takhle že to je port a stojí to 60pytlů, nemuselo to vyjít vůbec ( mě by to až tak nevadilo) Prostě pc hráči na takovou hru budou kafrat vždycky.
  • Snad pude pořádně nastavit grafika a ovládání, žádný zmáčkní křížek na ovladači abys provedl útok a podobný nesmysly
  • Jack1947
    Zámek na 60fps je jistej ( no ještě že né 30fps) nicméně, určitě to bude stejně zastaralý jak na konzoli
  • Snad to uplně nedorazi zmrvenym portem, jak je u japonských her zvykem
  • solomon.short
    Ja bych chtel recenzi od Gabiny :)
  • Japonci si libují ve velkých šílených věcech, emo účesech a postavách co vypadají jak kluci holky za naší školky (ideálně v mini sukni). Graficky to je vyloženě zastaralé. Přímo strašné. O nějakém kvalitativním standardu pro PC není řeč.

    Příběh postrádá logiku a na to snad japonci ani u podobných her nehledí. Hlavně, že tam zrubu mečem 100m robota a to, že animace nesedí, sekám do vzduchu a je to vlastně jedno.
    Čest výjimkám

    Tohle ve srovnatelných věcech jako je technická stránka hry porazí každé evropské a americké rpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit