Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naflákat tolik chyb v tak málo slovech je snad i umění :)
  • restore
    Myslel si snad pribeh, nie? Zrovna tato vec ma prisern hratelnost a nieje moznost ani prebindovat - konkretne uskoky do stran na double tap su nieco, co vymysli len ******
  • Nebo hratelost, případně ゲームプレイ
  • solomon.short
    ale je mi jasne ze borec jako ty dohral Amberstar, Ambermoon i Albion na jeden zivot a pres suzafon. Co taky jineho ze?
  • mikezz
    Prvá japonská šialenosť, ktorú si niekedy snáď zahrám. Art direction vyzerá super.
  • Nemluvě o opírání se o user score na meta, to je známka solidní zoufalosti. *15*
  • Takže na základě skleněné koule a potencionálního rozdílu jednotek procent je jedna hra epic fail a druhá ne. Kvalitní try-hard, to musím uznat, heh. Mimochodem, zapomněl sis dát původní nikck, lolíku. Slušel by ti teď víc. *15*
  • Torment ještě klesne, má polovinu recenzí co TLG, navíc user score u TLG je úplně někde jinde...
  • nemá smysl hrát jiné hry než japonské. V podstatě ti jediní nezapomněli, že hry by měly mít především fantastický gameplay...
  • Však tady taky Skyrim dostal 10, ale proč ne, je to skvělá hra
  • Tak alespoň že si přiznal, že TLG je taky EPIC FAIL. Má stejně na meta jako Torment. *15*
  • Tak to je dobře, že vychází na PC. Aspoň si opět ověřím, jak jsou tyhle wee hry overrated. Třeba mě to ale překvapí, uvidíme.
  • solomon.short
    nebyla tezka pokud jsi vedel kdy a kam na jakem levelu jit. Rikam nebyla tezka :) ale porad sakra tuha. snazim se pripravit savy tak aby sel udelat gamesplay. Takze budu i ted trochu cheatovat
  • Ze stejného důvodu, proč dal třeba Famitsu 40/40 Skyrimu... protože je to něco jinýho, než na co jsou zvyklí...
  • S gamepadem se to hraje parádně. Mnohem lépe než s klávesnicí IMO.
  • nepamatuju si, že by ta hra byla nějak těžká. Dojel jsem to do konce 2x. Dokonce jsem hrál i Ambermoon na emulátoru Amigy. Ale rozhodně je to těžší než dnešní mainstream.
  • solomon.short
    ja ne. Albion remake nepotrebuje, je hratelny i dnes (kdyby nebyl tak zatracene tezky). Priznavam se ze uz nepokryte pouzivam bug v prvnim meste na lektvary, jinak bych se z toho osral. Momentalne ho mam rozehrany abych dal savy klukum na gamesplay
  • Ja by som chcel remake Albionu stale ked uvidim tvojho avatara :)
  • prečo americki recenzenti hodnotia lepšie japonske hry ako americke pripadne europske..
    v silne vlasteneckej krajine ako USA? jedine tak že tie hry su výrazne kvalitnejšie
  • Last guardian byl pr*ser jen u pozérů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit