Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Tak jsem už byl po posledním FC nalomený to koupit, ale pak jsem si přečetl diskusi na Steamu a rozmyslel si to. Vypadá to, že hra je dobrá, ale port se dost nepovedl. Jestli si to někdo z games.cz zahraje i na PC, tak by mě dost zajímalo, co na to řekne.
  • flash789
    Koukam ze zase dorazila skupina lidi ktera kdyz vidi japonskou hru pripomina jim to utok mimozemstanu. Nebylo by lepsi kdyby jste mlceli, kdyz pro to nemate vkus ani naladu a pochopeni?
  • flash789
    protoze to je android....
  • Vogon
    Je to hra Yoko Tara. Děkuji za pochopení.
  • nightborne
    Umm... Darksiders II?
  • Nie len som reagoval na koment podľa ktorého sú konzolové hry hodnotené menej objektívne akoby boli na PC a toto tvrdenie som vyvrátil tým že hocjaka PC hlúposť dostane absolútne hodnotenie... a Nier žánrovo ani nemám s čím zrovnať lebo iná hack and slash RPG na PC ani neexistuje
  • Srovnáváš žánry mezi sebou? Ale no tak...
  • alespon vidíte jak se cítí ženy když jsou zobrazovány jen jako sexualni objekt
  • protoze bojovat s nahatou zenou bez kouli by byl sexismus
  • Vážne? :D na PC dostávajú bežne pixelart indie kravinky absolútne hodnotenie.. ďalej hry ako gone home a inside ktore sú celkom zaujímavé ale dajú sa dohrať za hodinu.. Takúto konkurencia Nier hravo prevalcuje
  • Můžete mi někdo vysvětlit proč se tady bojuje s nahatým "klukem" co nemá ani koule? Koho tohle napadne vymyslet. Boj s nahatou postavou která navíc nemá nic...
    https://youtu.be/O-uBrB5EM5o?t=235

    To mě po*er na holé záda.
  • Dobře, že to vychází na PC, tak se hra posoudi objektivněji, protože, nic ve zlém, ale konzoisti maj tu laťku kdy něco nazvat hitem, proklatě nízko *4*
  • Draken69CZ
    Další herní klenot z konzolového světa, tentokrát i pro zloděje LVého, ale ten bude raději trávit čas v naleštěném bobku co si "koupil", jeho škoda... modří vědí *3*
  • Na objektivním posouzení chyb tohoto braku nic pozérského nevidim, co ovšem silně pozérské je jsou čeští japanofilové *1*
  • Ještě bych uvedl snad záměrnou zastaralost herních nechanik, kdy většina jejich her se hraje/vypadá jako něco, co bys zapnul před 20 lety
  • Myslím, že japonské hry se zesměšňují celkem dobře samy. Kdykoliv vidím ty jejich postavy, kde může člověk jenom odhadovat jejich pohlaví a věk, komický gameplay a tu celkovou ulitlou až uchylnou stylizaci, tak se musím smát.
    A vybrat jako přiklad zrovna nový ME? U té hry je naprosto zřejmé, že tvůrci sami moc nevěli jak celou hru pojmout, ale úkol znil jasně - dotlačit na thr nový díl ME.
  • solomon.short
    pravda, oproti Amberstaru a Ambermoonu tak tuha nebyla
  • Právě už tehdy to bylo tužší RPG ... z pohledu dneška a minecraftové omladiny -nehratelná ošklivost ....
  • Proboha kdo může tomu chaosu říkat hratelnost ? Možná kdyby jednou dvakrát kolem bose , ale co jsem viděl videa , tak chaotické máchání mečem na každém rohu a nabíhání Machinárií a Botanicul na ostří .
    Nelíbí se mi to (vizuál, meše kordy akordy a unisex ) , hratelnost stojí za zlámanou bačkoru (snad kdyby byl coop jednou z logických a volitelných možností měli by malé plus ) a jediné o čem lze mluvit je příběh a úchylné až dokonalé motivy v hudbě .
    Možná pro ty co si oblíbili Diablo může taková hratelnost být plusem ale u normálních hráčů proklínajících stupidní klikfest prostě nuda přichází v první minutě (OK má to po japonském vzoru tuny WMV , tak možná až v jedenácté minutě kdy se hráč dostane k ovládání téhle zběsilosti )
  • nechápu tvůj koment. Amberstar jsem nedohrál, Ambermoon jsem dohrál tak do třetiny, a Albion jsem hrál už hodně dávno. V mých vzpomínkách ta hra těžká nebyla, ale vzpomínky se můžou mýlit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit