Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    "Bethesda slibuje, že i po vydání patche bude dál monitorovat hráčská fóra a opravovat další chyby, které fanoušci nahlásí."

    - Pro klid Vávrově duši by mohla Bethesda monitorovat i jeho článek. *4*
    • By mě zajímalo, co by Dan napsal po vydání nějakýho -Vavra's overhaul patche- , kterej by opravil tu oprávněnou část chyb, který tomu vyčítá *1*
      • Hairy_Ass
        By mu asi klesla čelist, a nám taky. *1*
    • Když bohužel většina věcí co napsal nebyli bugy, ale "featury" to je jeden z duvodu proc nemuzu TES vidět, protoze nikdy nezvladali design urovni a modely postav :-)
      • tak zrovna design úrovní a modely postav nikdy nebyly nějak velkým problémem TES her - viděl bych tu jiné problémy. hrál jsem všechna možná podobná RPG a tam to bylo vesměs podobné či dokonce horší.
    • rhomola
      By to moh někdo přeložit a poslat do Bethesdy. Co napsal jeden český renomovaný gamedesigner. Možná by se příště polepšili :D
      • Cahir
        Je hezký, že to berete s humorem, ale dobrá třetina Vávrovejch bodů byla trefou do černého. Snad se Bethesdě jednou podaří udělat z téhle betaverze plnou hru a snad se pro příště koečně naučí nedělat ty samé chyby (po páté). I když spíš to vidím na moderskou komunitu.

        Ale čemu se vlastně divím, jak by mohli v Bethesdě provést nějakou sebereflexi, když je kritika i fanoušci nechutným způsobem vynáší do nebes a dělají tak z dobré hry s několika velkými slabinami celosvětovou modlu.
        • Jo třetina je trefa do černého... a kdyby se u ní zastavil, tak bych si řekl že u mě má respekt.

          Ale myslím že kdyby se to dostalo do světa, kde nemají tušení kdo to je Vávra - neměl by na obhajobu své fanboje, naopak by k tomu přišla konstruktivní ktitika, pozastavili by se nad několika body jenž se opravdu do černého trefil, ale zbytek článku by roznesli v zubech, jelikož další dvě třetiny jsou trollovaní jenž nemají často opodstatnění, protože jsou způsobeny jeho neschopností ve hře a ve spoustě bodů tím že lže a rozepisuje jeden problém do několika.
          • tak jeho článek dopadl tak, jak dopadnou všechny články, kde si dopředu řeknete, že se to bude jmenovat "100+1 něčeho" a pak jen marně hledáte těch 101 něčeho a až při psaní článku zjistíte, že dáte dohromady sotva 50 a zbytek prostě nějak marne naroubujete do článku, aby to fakt bylo 101.
      • Asharak
        no ono pokud se příště opravdu nepolepší (pokud nějaké příště bude) tak to bude ostuda a můžeme Bethesdu řadit k firmám jako Activision *10*
    • ja myslim, ze uz minimalne pracuji na ukazateli ,,vzduchu,, pod vodou
      • Jsem jediny komu se pravě libilo, že tam není milion statistik a přeplacany hud? Že mě tam neotravují všechny ty poznámky jak mě někdo nesnáší nebo miluje, že když vyvraždím jeden imperialisticky kemp, že se nějakym zahadnym zpusobem nedostane ke všem ostatním členům frakce zpráva, že mě mají zabít na potkání?
        A třeba ten ukazatel vzduchu jsou vždycky odhadl citem, jen jednou jsem se začal topit a to už jsem tušil, že sem pod vodou příliš dlouho.
        • jsi, absence ukazatele trvání nějakého efektu je jasný nedodělek a rozhodne na tom není nic pozitivního. Opět v Oblivionu řešeno mnohem lépe.
      • to je jedna s mála věcí se kterou sem s ním souhlasil a ještě čas účinků očarování a jedů
        • * z mála
  • Já doufám že tam nechají toto a nebudou to upravovat http://www.youtube.com/watch?v=o-hKxOhOQ3U :-)))
    • Moje řeč, tohle je nejvtipnější bug ve hře :)) A stalo se mi to hned při prvním setkání s obrem a poté ještě několikrát, rozhodně k tomu nepotřebujeme konzolový příkaz :)
      • frag.ment
        Obrům se vyhýbám, ale stalo se mi to samé s jedním banditou, když sem ho sejmul na dalku lukem - vystřelil jak Gagarin, čekal sem kde přistane a nic, asi krouží nad Skyrimem do teď :-) (PC verze orig + patche, žádné modifikace). Pousmál jsem se a hra mě baví i přes tyhle chybky.
    • rhomola
      Po 70 hodinách hraní jsem se s tímhle ještě nesetkal. Pravda, nehraju si s konzolovýma (myšlena ingame příkazová konzole) blbinama.
      • nemusis sa s nicim hrat, staci, ze najdes toho obra :) a pri troske stastia poletis aj ty
        • rhomola
          Tak mam asi smůlu, obrů už sem zabil dosti, ale nikdy nic. Jinak tim hranim s konzolí sem myslel to, jak v tom videu evidentně ta postava lítá po krajině jako čamrda... takže tak a bůh ví, co ještě za další příkazy tam ten animátor nasázel...
          • Bože *7* , tohle neni konzolovým příkazem. Si to skus proboha, nech se zabít obrem a poletíš taky.
            • Přesně tak.
          • presne tak, spousta lidi tady mluvi porad o spoustu chybach, ale vsechny videli na youtubu. Mam nahrano kolem 70 hodin a chybu s fyzikou jsem zazil pouze jednou a jednou jsem mel bugly Q, coz jsem vyresil pres konzoli.
  • Ja doufam, ze opravi i nefunkcni namapovani klaves, kdy po prirazeni jine nez defaultni funkce napr. na klavesu R nefunguje davani/presouvani predmetu do truhel apod. - to je nejstrasnejsi opruz vsech xbox her portovanych na PC. Z jakeho duvodu nejsou programatori schopni pouzivat symboly? Nic me nedokaze vytocit jako "Press A to ..........." kdy mam danou vec namapovanou na jine klavese, ale gamesa mi porad hlasi default.
    • Přesně. Podobné problémy s mapováním kláves byly i po vydání Zaklínače 2. Nechápu, že jim taková věc při testování uteče ... nebo se na to prostě vykašlali.
      • neuteklo jim nic - prostě se na to vykašlali. Stejně jim recenzenti daj desítku. *7*
  • Nic v zlom panstvo, ale ten vas Vavra mal v kopu veciach pravdu.. Hra je fantasticka, ale spracovanie mohlo byt ovela lepsie.. Ja som tiez samozrejme rad, ze vyslo vobec nieco hratelne zas raz, no keby Skyrim vysiel pred 5-timi rokmi, bol by som ovela radsej.. Zahrajte si zasa (ALEBO PO PRVY KRAT) napr. Daggerfall, ci nie je lepsi.. Ci sa vam na nom nepaci grafika??? :D
  • Enclaw
    Jen ať patchují, já si nechám ležet Skyrim hezky v šuplíku a vytáhnu ho nejdřív po Vánocích, až bude odladěný, a nebude to takováhle "beta" protlačená do prodeje co nejdříve jen pro to, aby si před Vánoci co nejvíce napakovali kapsy. Doplním si pak HD textury, vylepšenou grafiku (né tu přeefektovanou konzoloidní konverzi), mod na funkční inventář (né ten paskvil co tam teď je), atd... Pak si budu spokojeně běhat po kobkách a po vrcholcích hor po celém Skyrimu, tentokrát snad už bez bugů :)
    • Skyrim je na svoji rozlehlost vpodstatě bez chyb. Jasně, občas to někomu spadne, občas člověk narazí na přemdět bez textury (mimochodem oboje řeší hotfix na skyrimnexus), ale ještě se mi nestalo, abych nenašel úkolový předmět nebo aby si nešlo pokecat s důležitým NPC. Inventář je opravdu divnej, určitě by to chtělo minimálně nějakou značku pro nově přidané věci.

      Sám často odkládám zabugované hry do šuplíku a vytahuju je až po x-tým patchi, u TESV: Skyrim to ale opravdu není potřeba.
    • Spades
      Já čekám, až vydají Creative Tool, to pak bude boom modů, že ty patche už ani nebudou potřeba :D
      (Např esben bug v patch listu neni a přitom je to docela závažný bug ve hře)
    • Urcite .. uz teraz sa rysuju taketo mody ale pochybujem ze ta hra bude opravena tak jak by si si prial.. kazdopadne sa to da hrat .. ostatne su len veci vlastneho vkusu
      • Enclaw
        Hrát se to dá, jen mě mrzí bugy a nedodělky, které sráží hru se skvělým potencionálem... Ještě, že máme modery, kteří potenciál Skyrimu využijí...
    • myslíš po vánocích někdy na podzim příštího roku? dříve tot totiž nebude! *3*
    • Hairy_Ass
      Třeba časem bude něco jak OOO u Oblivionu. *3*
      • Hele neukamenujtemě, ale co je vlastně ten OOO mód? Oblivion sem hrál spoustukrát, ale módy šly kolem mě :)
        • Teda hrát Oblivion bez modifikací je fakt zásadní chyba.

          Oblivion originál: 7/10, s modifikacemi 9/10.
          • Je no, ale kdyz vysel oblivion, nikdo necekal ze bude OOO, ted na to vsichni cekaji :) ... ja to udelam stejne jak predtim, projdu vanilla verzi a pak si to namoduju za nejaky ten pulrok-rok a projdu znova :)
            • (pokud se teda nekomu bude chtit modovat) Doufejme :)
        • Hairy_Ass
          Oscuro's Oblivion Overhaul vis http://oblivion.bonusweb.cz/ruzne/konverze.html *3*
      • něco takového bude zcela určitě.
  • The Elder Trolls 2
    • 5 volku... :)
      • ...kdeze, vcera bola jednotka...
        • Von jen neumí číst. :)
  • S**u na grafiku, jdu hrát Dwarf Fortress.
  • "Bethesda slibuje, že i po vydání patche bude dál monitorovat hráčská fóra a opravovat další chyby, které fanoušci nahlásí." znamená to: Něco jsme opravili, ale už teď vime že je tam spousta dalšich chyb, a ještě větši spousta přibude nahrátím patche... parada *2*
    • takze ty spis preferujes pristup: "Vydame tenhle patch, pak si piste co chcete, nam uz je to jedno." ?
      • Co treba, vydáme hru bez bugu, nebo kdyz spadnu z nebe, vydáme hru která má minimum bugů? Ne poměr 50:50 fungujici vs nefungujici věci...
        • nahráno 165 hodin a ani jeden bug kromě 4x nefungující ruda a 2x neutočící vyvolaný drak....takže co to všichni řešíte??, to asi neumíte hrát.... :D
        • Hru jsem dohral a nevim o zadnych zavaznych chybach. Takze o cem se tu vlastne hadate?
    • Znamena to perfektni sluzbu vsem hracum a zaruku, ze uz tak dobra hra bude casem jeste lepsi.
      • já snad platim za to že hra bude třeba časem fungovat tak jak má? nemyslim si, přece si nejdeš koupit do obchodu auto kde nejde točit volantem, motor se zasekává, brzda funguje jenom na jednom kole, ale když ho koupim a usilovně na něm mechanici budou pracovat tak třeba jednou bude fungovat tak jak má ... nesmysl *1*
        • Hra neni auto, ale software.
          • No a? Je to produkt jedno jako druhe, za oboje platím, od obojího očekávám že budou mít nějaké vlastnosti.
            • Tak to pak nemas vubec predstavu, co je to software a ze pro nej plati uplne jina kriterie nez pro fyzicky produkty jako treba auto. Kdybys znal napr sferu komercniho vyvoje softwaru jako treba pro banky, fynanci systemy, nebo i treba webovy aplikace, tak tam si ten jak rikas produkt objednas, dostanes ho, a pak jeste platis po zhotoveni udrzbu a servis. A u her to mas zadarmo. Bethesda by se na to klidne mohla vyflaknout a rict si, hru jsme uz prodali, je to uspech, co se budem delat s patchema. To ze na hre dale pracuji a vylepsuji ji je jejich dobra vule a odmena platicim zakaznikum.
      • Phillios191
        Možná až dan bude po smrti, vyjde TES bez bugů :D
        • Co pořád řešíte. Já to převedu někam jinam. Chcete a slintáte po nové armě protože to prostě neni COD, jde si svou cestou. Myslíte si snad, že taky nebude zabugovaná? budto chtějte nějco jednoduchého ale kvalitního, nebo čekejte že s komplexními předměty se bude ruku v ruce vláčet i nedoladěnost....at už to tu bude po 5x nebo po 15x ... s tim se musí počítat...a zároven je to šance pro ostatní, aby poladili dle sebe
  • Schvalne kolik lidi ten patch aplikuje, protoze....10/10 baby *1*
    • Nj, duvod proč ta hra vyšla tak zabugovana aby se do toho hodnoceni vubec vešla *1*

      Bez bugu by těch 11/10 nebo 12/10 vypadalo dost divně *2*
  • Mi se to v rozlehlé krajině sekne při cvalu, tak po 1 minutě běhu. Pak to asi 10s šrotuje, znova to najede. Když je tam víc nepřátel, tak taky. Mám proc. e6750 2,66Ghz, 4Gb Ram a GF GTX550Ti. Celkově se mi to neprotiví, jenom pobíhám po světě a užívám volnosti. To menu je ale fakt brutal. Trvalo mi tak 5 hodin hraní, než jsem to dostal do krve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit