Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj tohle je prostě hra u které občas musíš použít cheat jen proto, aby ses pohl ze zabugovaného místa... *1* ale i tak je to nejlepší hra co nyní je... *14*
  • zjistiš refID toho npc, buď zapneš konzoli (~) a klikneš na to npc, nebo třeba tu (http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:People) pokud uplně zmizel

    pak napišeš na novy řadek "moveto player" a posune tě to za tim npc pokud jsi ho označil klikem
    resp. když zmizel "refID.moveto player" kdy refID je nějaka kombinace znaku (např. 000A2C94 pro Lydii)
  • Nj, duvod proč ta hra vyšla tak zabugovana aby se do toho hodnoceni vubec vešla *1*

    Bez bugu by těch 11/10 nebo 12/10 vypadalo dost divně *2*
  • Schvalne kolik lidi ten patch aplikuje, protoze....10/10 baby *1*
  • Verim, ze se najdou lide, co hraji z warezu a obcas si i nejakou hru koupi. Jen neverim, ze si kupuji zrovna tu, co uz z toho warezu dohrali.
  • můj názor je ten že na tvům Pc se divím že startují Windows........pokud nemáš starou P3 tak nemá smysl nějak mazat registry....dnešní Xjádra si v klidu zvládnou načíst i miliardy řádků registrů....na výkon ve hrát to nemá vliv ale na stabilitu PC obrovskou! mám PC 3 roky bez reinstalace..registry zasraný a stále funguju jako drak..ano startup už není 10 vteřina le minuta ale who cares?.....hry jedou tak jak mají všechny bez bugů..orignal verze Skyrimu, Zaklínače i Deus Exe dohrány bez jediné větší chybičky......

    takže ne, není to náhoda, je to tvoje chyba :D
  • Nemyslím si že je to hra pro intelektuály..ale vím jedno zcela jistě...není to hra pro DEBI*A jako ty...místo hraní si hraješ na trolla...ale totálně failuješ! :D *9*
  • nahráno 165 hodin a ani jeden bug kromě 4x nefungující ruda a 2x neutočící vyvolaný drak....takže co to všichni řešíte??, to asi neumíte hrát.... :D
  • nechodí jen těm, co to s PC neumí... všem ostatním chodí.

    Znám dost lidí, co warezí a pak kupují. Je to dnes vzhledem k situaci docela běžné. Ne všichni chtějí být betatesteři a ještě za to platit. *3*
  • a já miluju lidi, co umí pěkně ze stínu internetové anonymity někomu nadávat na forech... to mě vždycky svrbí pěst. *7*
  • Zkus když tak použít nějaké konzolové příkazy, aby jsi mohl hnout s postavou:
    http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Console_Commands_(Skyrim)
  • Ani trochu mě nepřekvapí, až se všichni dozvíme, že Troll diskuzní je vlastně Vávra, nebo aspoň jeho Pan Otrok http://www.youtube.com/watch?v=_rUxTnnosHM
  • Tak kvůli splneni jednoho vybornyho questu jsem prisel o NPC, ktery se mi seklo na jednom kopci. cesta je jasna na obou ubocich, ale on se proste na urcity hranici zasekne a odmita jit dal. jsem pekne nastvanej....
  • S**u na grafiku, jdu hrát Dwarf Fortress.
  • Troliku troliku. Kazdym podobnym postem ti klesa iq. Vedel jsi to?
    A mimochodem,co ty delas za praci ze jsi denne na forech a spamujes? ''Hajzlbabu'' na nadrazi? Pak bych chapal kde beres v praci tolik casu.
  • Tam je tooolik bugu!!! Vyjmenuj je prosim. A nejake zavazne. To ze pri zabiti obrem vyletim 2km do vzduchu nepovazuji za skutecny bug. Takze jmenuj. Jsem strasne zvedavy na ty bugy co delaji tuhle hru nehratelnou. Opravdu!!
  • Neni to mytus. Jen se to tyka starickych pocitacu. V dnesni dobe je to uplne o necem jinem a na registry by mel bezny uzivatel zapomenout. A samozrejme nepouzivat IE. To je virus sam o sobe:)
  • Hru jsem dohral a nevim o zadnych zavaznych chybach. Takze o cem se tu vlastne hadate?
  • ha názor člověk co kdysy opěvoval kvality Fify nad Deus Ex. Nebo že by hrál Fifu s texturami skyrim? Pak by to vysvětlovalo let až nad mraky - smozřejmě míče*2* *2*
  • lol, to mne dostalo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit