Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co pořád řešíte. Já to převedu někam jinam. Chcete a slintáte po nové armě protože to prostě neni COD, jde si svou cestou. Myslíte si snad, že taky nebude zabugovaná? budto chtějte nějco jednoduchého ale kvalitního, nebo čekejte že s komplexními předměty se bude ruku v ruce vláčet i nedoladěnost....at už to tu bude po 5x nebo po 15x ... s tim se musí počítat...a zároven je to šance pro ostatní, aby poladili dle sebe
  • (pokud se teda nekomu bude chtit modovat) Doufejme :)
  • Je no, ale kdyz vysel oblivion, nikdo necekal ze bude OOO, ted na to vsichni cekaji :) ... ja to udelam stejne jak predtim, projdu vanilla verzi a pak si to namoduju za nejaky ten pulrok-rok a projdu znova :)
  • navic proc by tam mela byt fyzika jako v realnem svete hm? je to fantasy svet MG... UZ SE PROBERTE HATERI... HRA DOPRDELE HRA!!!
  • citis se asi hodne cool kdyz musis za lazdou cenu vybocovat mase ze? Miluju takovedle kretenske egomaniaky....
  • Tak to pak nemas vubec predstavu, co je to software a ze pro nej plati uplne jina kriterie nez pro fyzicky produkty jako treba auto. Kdybys znal napr sferu komercniho vyvoje softwaru jako treba pro banky, fynanci systemy, nebo i treba webovy aplikace, tak tam si ten jak rikas produkt objednas, dostanes ho, a pak jeste platis po zhotoveni udrzbu a servis. A u her to mas zadarmo. Bethesda by se na to klidne mohla vyflaknout a rict si, hru jsme uz prodali, je to uspech, co se budem delat s patchema. To ze na hre dale pracuji a vylepsuji ji je jejich dobra vule a odmena platicim zakaznikum.
  • No a? Je to produkt jedno jako druhe, za oboje platím, od obojího očekávám že budou mít nějaké vlastnosti.
  • frag.ment
    Obrům se vyhýbám, ale stalo se mi to samé s jedním banditou, když sem ho sejmul na dalku lukem - vystřelil jak Gagarin, čekal sem kde přistane a nic, asi krouží nad Skyrimem do teď :-) (PC verze orig + patche, žádné modifikace). Pousmál jsem se a hra mě baví i přes tyhle chybky.
  • tebe sa v tom vavrovom zadku musi strasne pacit *2*
  • Hra neni auto, ale software.
  • já snad platim za to že hra bude třeba časem fungovat tak jak má? nemyslim si, přece si nejdeš koupit do obchodu auto kde nejde točit volantem, motor se zasekává, brzda funguje jenom na jednom kole, ale když ho koupim a usilovně na něm mechanici budou pracovat tak třeba jednou bude fungovat tak jak má ... nesmysl *1*
  • Co treba, vydáme hru bez bugu, nebo kdyz spadnu z nebe, vydáme hru která má minimum bugů? Ne poměr 50:50 fungujici vs nefungujici věci...
  • takze ty spis preferujes pristup: "Vydame tenhle patch, pak si piste co chcete, nam uz je to jedno." ?
  • smejki
    ale no ták!
  • Phillios191
    Možná až dan bude po smrti, vyjde TES bez bugů :D
  • Znamena to perfektni sluzbu vsem hracum a zaruku, ze uz tak dobra hra bude casem jeste lepsi.
  • "Bethesda slibuje, že i po vydání patche bude dál monitorovat hráčská fóra a opravovat další chyby, které fanoušci nahlásí." znamená to: Něco jsme opravili, ale už teď vime že je tam spousta dalšich chyb, a ještě větši spousta přibude nahrátím patche... parada *2*
  • jo dělám to tak, ale jen kvůli předešlám zkušenostem s brand new originálkama... Paradoxně jsou bohužel mnohem lepší třeba GOTY edice, kde máte jistotu lepší ceny a 2-patchů v zádech.. SMutný, ale pravdivý..
  • A pan je projektant, že má zkušenosti? Třeba by se s námi mohl podělit...
  • A jeste bacha na to, ze originalni hru muze klidne znepristupnit to, ze jsi ji mel predtim jako warez. Takove ty pohadky od warezaku jak hru nejdrive zkousi piratsky a kdyz se jim libi, jak pak bezi koupit, i kdyby to byla pravda, tak je to ta nejvetsi blbost. I piratska verze hry ti zapisuje do OS a pak nainstalovana originalka nemusi kvuli tomu chodit, nebo chodit spravne. Warezit a pak si tu hru koupit je podle me pekna volovina (pokud to nekdo dela, coz sam tomu moc neverim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit