Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mi se to v rozlehlé krajině sekne při cvalu, tak po 1 minutě běhu. Pak to asi 10s šrotuje, znova to najede. Když je tam víc nepřátel, tak taky. Mám proc. e6750 2,66Ghz, 4Gb Ram a GF GTX550Ti. Celkově se mi to neprotiví, jenom pobíhám po světě a užívám volnosti. To menu je ale fakt brutal. Trvalo mi tak 5 hodin hraní, než jsem to dostal do krve.
  • O tomhle trochu neco vim. Reklamace PC hry se provadi tak, ze hru testuji na svych pocitacich u distributora treba, nebo vydavatele, kdyz jim to bezi bez zavady tak je reklamace zamitnuta. U PC her je samozrejme velky problem v tom, ze kazdy clovek ma unikatne sestavene PC a kdo vi co jeste za nainstalovane programy, atd. Jenze ono to jinak delat nejde. Napr. u takove hry jako Gothic 3, ktera byla fakt zabugovana, tam se i bralo v uvahu, kdyz clovek ji reklamoval ze je spatna po softwarove strance (spatne udelana) a reklamace prosla. To ale je spis ojedinely pripad. Halt kdo hraje na PC musi si nak vybrat, nebo zarucit, ze jeho PC bude vicemene bezproblemove, jinak fungujici hru (ale zrovna na jeho poci ne) nevyreklamuje.
  • Trol.diskuzni
    Tak ten čas neztrácej neustálým žvatláním o tom, že pro tebe nemá smysl se mnou diskutovat (už takhle reaguješ snad potřetí) a konečně přestaň reagovat. *3*
  • Tak to se omlouvám *13* Z tvého první příspěvku jsem měl pocit, že patříš k těm k věčným stěžovatelům jak jsou originálky na prd a přitom jediná jejich originálka je Gooka z Excaliburu a to jen díky tomu, že ji dostali od svýho strejdy ...

    Každopádně Skyrim je perkfektně hratelnej už teď, s jeho koupí není potřeba otálet
  • Trol.diskuzni
    Možná proto, že kdyby si ta hra to absolutní hodnocení zasloužila, tak by ty patche nepotřebovala... *3*
  • Paulcz
    proč vycházej patche na hru která má 10/10 ? :)
  • Jako pro koho? Pro tebe? Já třeba Vávru zas tak neuznávám, takže mi je ten je ho uber-realistisch pohled u plně u prdeee....
    A vlastně ani nevím proč se o tom bavit se slabomyslným fanatikem co je schopen o hře, která ho absolutně nebaví, napsat tolik příspěvků, tak aby to bylo na každý druhý stránce diskuze. *7* Waste of time - i mého...
  • Harshday
    Nereklamuješ:-), už jsem to zkoušel s několika gamesama. Páč když to máš rozbalené, tak si myslí, že sis to zkopíroval. Třebas u Falloutu 3 jsem měl problém, že při spouštění hry se mi to nechtělo načíst s CD a pořád mi to psalo vložte CD. Crack problém vyřešil, instalace s original normálně šla a jde pořád, nevím co bylo za problém, každopádně crackovat origoš hru mi přijde úchylný. Reklamovat nešlo. Zkus třebas bude štěstí *3*
  • Trol.diskuzni
    Skyrim je jediná hra v historii této planety, kde Vás zásah kyjem shora nepřibije do země, ale naopak vyletíte až nad oblaka... A nejen, že vyletíte nad mraky... Poté se snesete zase zpět a bez úhony pokračujete dále! *5*

    Co z toho vyplývá:

    1) Skyrim popírá zákony fyziky! *5*

    2) Asi to má být "uau" efekt pro TESfany, aby si nadělali do kalhot, jakou to má ultrarealistickou fyziku... A jak vidno, povedlo se! *5*

    To už je více cheap než WOWko s CODkem dokupy... Ale samozřejmě, Skyrim je hra pro intelektuály *3*
  • Skyrim je na svoji rozlehlost vpodstatě bez chyb. Jasně, občas to někomu spadne, občas člověk narazí na přemdět bez textury (mimochodem oboje řeší hotfix na skyrimnexus), ale ještě se mi nestalo, abych nenašel úkolový předmět nebo aby si nešlo pokecat s důležitým NPC. Inventář je opravdu divnej, určitě by to chtělo minimálně nějakou značku pro nově přidané věci.

    Sám často odkládám zabugované hry do šuplíku a vytahuju je až po x-tým patchi, u TESV: Skyrim to ale opravdu není potřeba.
  • Jen aby bylo jasno, mám doma min. 100 orignálních her včetně Crysis, Dragonage, Heroes V, Civilizace 3 a 4 apod. Jen jsem nedávno rezignoval a teď jsem ten, kdo testuje a pak kupuje.
    A stále jsem nedostal odpověď na otázku, kde mohu reklamovat hru, protože nejede, jak by měla i přes doporučené hard. požadavky. Já vím, že na to není jednoduchý něco říct, ale někdy si fakt přijdu jak oběť a ne jako zákazník...
  • Moje řeč, tohle je nejvtipnější bug ve hře :)) A stalo se mi to hned při prvním setkání s obrem a poté ještě několikrát, rozhodně k tomu nepotřebujeme konzolový příkaz :)
  • Pokrytče. Nezávažnější bug (padání po přesunu - mimochodem mě se to poprvé stalo až po 50 hodinách hraní) už dávno vyřešil komunitní hotfix a na žádnej jinej bug omezující hraní jsem nenarazil. Že občas potkám levtiující mrtvolu nebo lítajícího králíka není nic, co by jakkoliv ovlivnilo hratelnost (nehledě na to, že u tak velkých her jako Skyrim se podobné věci čas od času prostě objeví, nehledě na množství vydaných patchů).

    A že ti padaj cracklý hry ? To je tedy opravdu velice velice podivné ...
  • Trol.diskuzni
    Dosud neexistovalo žádné relevantní hodnocení hry Skyrim... Nyní existuje jedno. *3*
  • Dejme tomu, ale jinak je to hrozne nebezpecny. Taky jsem kdysi se snazil registry promazavat a rucne, kdyz mi vadilo, ze tam programy co jsem odinstaloval nechavaji sve udaje. Jenze at si clovek mysli, ze tomu rozumi sebevic, nejaka zavislost nekde se muze porusit a nazdar. Fakt registry radsi nechat tak jak jsou, pokud neni nejaky konflikt jako s tou graf. kartou, tak i zaneseny registry nicemu nevadi.
  • Hairy_Ass
    Jen, že Vávra řekl, co ty jsi chtěl slyšet, tak je najednou jediný relevantní? Hmm... *15* *7*
  • ...aky ubohy zivot musi mat niekto ako ty... :)
  • No já nevím, ale mažu to, co je odinstalováno apod. Třeba, když jsem přešel z Nvidie na Ati, tak neudělat to, tak můj systém byl celkem mimo..
  • Mazani registru? Vim, ze vsude pisou, jak se ma PC udrzovat, i ty registry promazavat, ale nedelej to! Problemy s hramy a programi ti mohou delat prave ty promazane registry, to nikdy nevis. Ostatne registry vubec nicemu nevadi, ze se zanasi a to zpomaluje PC je naprosty mytus, neni tomu tak. Lepsi je vubec nepouzivat zadne cleanery windows a registru (pokud maji hry behat tak jak maji...)
  • Přesně tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit