Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klobouk dolů, atmosféra starých Falloutů je z toho cítit na sto honů a co je nejlepší, humor nechybí. "Mám zátky jen na Dolly" upřímně rozesmálo. Možnost donate bych taky uvítal, případně bych i nabídl pomoc s anglickou lokalizací.
  • Thorar
    Zatim jsem si zahrál tak hodinku, ale je to super :-) Jen bych to rád ocenil i finančně, nikde jsem nenašel "donate" *1*
  • SuppMastah
    Jdu do toho. 10 let vývoje, to je fakt hustý, klobouk dolů.
  • Včera jsem hrál hodinu a všechna čest - bavilo mě to stejně jako Fallouty! A to jsem ani nečekal, obvykle jsem k modum značeně skeptický.
  • Parada, troska starsia vec a hned su neni komentare precpane odpadom. Tak to ma byt :)
  • Totální pecka. Děkuju autorům za ty roky dřiny, máte můj bezbřehý obdiv.
  • Velká gratulace všem, kteří se na tomto podíleli. Včerejší souboj s (ale nebudu prozrazovat :D) mi dal pěkně zabrat. Tady je jasně vidět, že píle je silnější než prachy. Smekám. A nezlobil bych se na další projekty :)....
  • Mel jsem naplanovano spoustu prace co je treba udelat. Jenze to ted slo vsechno stranou a vrham se do hry :)
  • Drakens
    až bude někdy za rok Fallout 2: Restoration Project prosím dejte vědět !!!!!!
    • Verze 2.2 se považuje za finální.
      • On asi myslel cestinu...
  • Díky za zprávu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit