Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká gratulace všem, kteří se na tomto podíleli. Včerejší souboj s (ale nebudu prozrazovat :D) mi dal pěkně zabrat. Tady je jasně vidět, že píle je silnější než prachy. Smekám. A nezlobil bych se na další projekty :)....
  • A čo takto pridať ešte MMO fallout hry? ako Fonline 2, Fonline Reloaded alebo TLA mk2?
    video: http://www.youtube.com/watch?v=dyXd0GfdkJQ
    forum: http://forum.fonline2.com/

    V každom je veľká SK/CZ komunita.
  • Totální pecka. Děkuju autorům za ty roky dřiny, máte můj bezbřehý obdiv.
  • Včera jsem hrál hodinu a všechna čest - bavilo mě to stejně jako Fallouty! A to jsem ani nečekal, obvykle jsem k modum značeně skeptický.
  • Kein
    Je to velmi, velmi, dobrý mód. Nainstaloval jsem to včera, jen tak ze zvědavosti a moc šancí tomu nedával, nu, místo do hospody jsem zůstal u PC a hrál to do dvou do rána. Některé lokace sice vypadají trošku divně (malinké kostičky jako domky a nepřirozeně úzké cesty), ale to tomu nemůže nikdo, jako modifikaci, vytknout. Rozpomínaní alá PT je taky dobré i easter eggy.

    Jen mám teda otázku, jestli je součástí modifikace B-team mód - viditelné brnění na společnících. Zatím mám Keri a jí nejde armor dát, páč má svoji oblíbenou bundu, tak mě zajímá, jestli to je u jiných společníků stejné.
    • Ano, změna zbroje je na společnících vidět.
  • -Soundtrack u Fallout 2 je mistrovske dílo
    • nejenom u f2, ale i u f1 ci planescape tormentu
  • Vidlevkrku
    Je to paráda :-) Mám Fallout a Fallout 2 projety křižem krážem a pořád jsem doufal, že si ho někdy, po dlouhe době zahraju a třeba zapomenu co mám kde hledat a jak ho mám hrát :-) Samozřejme jsem nezapomněl, ale misto toho teď vyšlo toto. Upřimně a hluboce děkuji všem tvůrcům teto modifikace, že mi připomněli ty bezesné noci mého mládí, kdy jsem se vymlouval na nemoc, abych nemusel do školy a moh bych pařit Fallouta :-) V době AAA her je to pro mě pořád modla, myslím že nejsem jediny a oceňuju výdrž a nervy autoru, díky nim mám možnost se znovu zabořit do té atmosféry, kterou mi nikdy žádná jiná hra nedokázala navodit! *1* *1* *1*
  • No, chtěl jsem to jen tak na hodinku vyzkoušet. Ve výsledku mám pár hodin zpoždění do práce, 21 zmeškaných hovorů a pár naštvaných mailů. Přesně jako za starých časů *4*
  • se to skoro bojím zapnout.. bude mi hrozit dehydratace, podvýživa, vyhazov ze školy i z práce...hmhmm musim jít předtím nakoupit :]
  • Parada, troska starsia vec a hned su neni komentare precpane odpadom. Tak to ma byt :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit