Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mel jsem naplanovano spoustu prace co je treba udelat. Jenze to ted slo vsechno stranou a vrham se do hry :)
  • Thorar
    Zatim jsem si zahrál tak hodinku, ale je to super :-) Jen bych to rád ocenil i finančně, nikde jsem nenašel "donate" *1*
  • Klobouk dolů, atmosféra starých Falloutů je z toho cítit na sto honů a co je nejlepší, humor nechybí. "Mám zátky jen na Dolly" upřímně rozesmálo. Možnost donate bych taky uvítal, případně bych i nabídl pomoc s anglickou lokalizací.
  • Když sem si vzpomněl na ty hodiny u Fallouta, projel mi mráz po zádech. Podle komentářů se obávam, že se dneska v noci moc nevyspim ..
  • Palec nahoru
  • Tak dík, dnešní pozdní příchod do práce stál za to *15*
  • SuppMastah
    Jdu do toho. 10 let vývoje, to je fakt hustý, klobouk dolů.
  • paci sa mi toto cele, aj to co vyprodukovali aj to ze konecne sa najde hra pri ktorej su 99% pozitivne komentare a nikto nehatuje nikoho = znak ze tato hra bola vzdy a vzdy bude #1 v ociach najsilnejsich fajnsmekrov :) ... plus by som tiez samozrejme rad poslal nejaketo evricko tvorcom keby bola moznost.
  • Díky za zprávu!
  • Deever
    Dobrá práce!

    Mimochodem kdyby někdo nemohl na webu najít odkaz na stažení (jako já), tak vás to hodilo do anglické verze, ve které tenhle mod bude dostupný až časem. Chvilku mi trvalo, než mi došlo, že se mi záložka "Stažení" prostě ukáže jen v české verzi. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit