Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, hrajete nekdo FOonline 2 ? Jsem docela fanda f1 a f2. A jak tak koukam nevypada to spatne. Je hra "ziva" potka tam nekdo nekoho ? Co cze/sk komunita ? Diky za info
    • Hrá to plno ľudí, stačí napísať do CZ/SK sekcie na official fórku :). Hra je živá a kto má rád staré fallouti tak určite musí skúsiť *3*
  • Vážení, jsem nadšený!
    starý dobrý fallout!
    Obdivuji tvůrce, že obětovali x hodin svého volného času, aby nás obdarovali :D
    smekám! *3*
  • Blby je, ze nekterym lidem to nehezky pada v soubojich a jinych situacich, bohuzel vcetne me. A to sem se tak bavil :(
    • smejki
      padá v soubojích, nebo padá při ukládání/načítání v průběhu soubojů? Protože tím druhým je Fallout známý. Neukládej během soubojů.
      • Ne, pada v prubehu souboju.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Už dávnejšie mám chuť na opätovné rozohratie, toto ma do toho konečne dokope :)
  • Drakens
    až bude někdy za rok Fallout 2: Restoration Project prosím dejte vědět !!!!!!
    • Verze 2.2 se považuje za finální.
      • On asi myslel cestinu...
  • Ressuretcion mod byl ten nejslabší mód, který jsem měl tu smůlu hrát, naprosto amatérské a nezvládnuté. Dialogy a dějová stránka je velmi slabá. Tahle hra rozhodně není pro obsahově náročné hráče, jen to jen takový výkřik do tmy.
  • očividně ten člověk co to recenzuje to nehrál, dialogy jsou největší katastrofa a jsou velmi stupidní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit