Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "silná umělecká inteligence" rly ? to si to po sobě ty články nečtete ?
    • PreidaQ
      To mě zarazila hned první věta. Představa, jak sniper "mačká tlačítko", mi přijde docela zvláštní. Kdyby alespoň napsal rovnou "vystřelí" nebo "zmáčkne kohoutek". Nehledě na to, že první dvě věty mi připadají celé jako naprosté pitomosti *7*.
    • Já si toho při čtení ani nevšiml. Asi nějaká autokorekce na vstupu.
    • Však games.cz je pověstné katastrofální úrovní gramatiky, množstvím chyb a překlepů... v něčem být nejlepší musí *1*
    • vasekveselej
      Asi novej vývojovej článek umělé inteligence... *1*
    • Hairy_Ass
      Levis je už taková naše stálice, v tomhle směru. Ale zase vynahrazuje kvalitu kvantitou. *15*
  • Ještě, že se toho můj češtinář nedožil. Kdyby jo, tak by sebou práskl o zem a já bych mu musel dávat umělecké dýchání...
    • Veskoslav
      Tak u naší češtinářky, co jsem kdysi mněl, to by jsi chtěl i masáž srdce dělat:-D
      • mněl +1 by jsi +1 *15*
      • Kdybys místo čumění na její dudy radši študoval:
        mNěl podle vzoru zkoprněl, co?
        já by jsem - ty by jsi - on by je - my by jsme - vy by jste - oni by jsou, co?
    • *1*
  • Mechwarrior_bw
    Vytříbená AI : "nově se mají soupeři krýt, lépe reagovat na zvuky z okolí a dokonce mohou i změnit úkryt dojde-li jim, že ve skutečnosti jsou z nějaké strany stále vystaveni nebezpečí."

    že by sme sa konečne v novom tisícročí dočkali AI aspoň na úrovni hlodavca trpiaceho mentálnou retardáciou ? :-)
  • Teda levisi, ty máš zase dneska den...
  • Já se teda budu smát až mi vystřelí sniper, který zmáčkl tlačítko, plíce z hrdla. *15*
  • Asharak
    Ohohohoho, nice ! Snad to ale nebude až moc hard *4*
  • "Samozřejmě, že se někdo bude smát, ale chtěli bychom apelovat i na vážnější hráče. Aby si uvědomili, že někomu zrovna vystřelili plíce z hrdla nebo srdce z těla," říká producent Hart. *1* Plice s hrdla? *8*
  • davidBray
    místo audiotechniky, zaplaťte levisovi pár lekcí českého jazyka :)
  • Veskoslav
    Já nevím. Všechno, co jsem má mít ta AI, tak jsem už viděl v podobné míře u jiných her. U prvního Fear byla inteligence mnohdy smrtící, kdy jedna skupina kryla druhou, která se mezitím přesouvala do lepších palebných pozic, když byly dvě cesty, ze kterých nás mohli napadnou, tak samozřejmě, že napadli z obou stran, včetně krycí palby. Podobně je to i v omezenější míře v ME 2. A jak se dívám na tento projekt, tak ten "codovský" nádech z toho jasně vidím....


    P.S: Levis umí fakt pobavit. Co takhle změnit taktiku z kvantity na kvalitu?:)
  • Jazz
    Haha, pěkné.

    Nejvíce mě rozesmálo "Dojde-li jim" v půlce článku.
    Pochybuju, že jim to dojde. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit