Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nářez! Nicméně stránky plné vyskakovacích reklam, a reklam určených k nešťastnému překliku mě dávají jasně najevo, abych tento web už nadále nenavštěvoval. Skutečně vymývání mozku tyto soustavné, otravné reklamy :-/
    • Jack1947
      To jsme radi, ze dalsi anonym odsud vypadne Nazdar a satecek a uz se nevracej. *3*
      • Na tento web chodím dost dlouho a vidím, jak se mění v jednu velkou reklamu. Ve snaze podívat se na video mě přeruší reklama ve vyskakovacím okně, a když je vše zasekané a zbrzděné, při správném kliknutí se stránka přeroluje do plochy kam bych normálně neklikl, a tudíž další reklama.
        Je pravda, že za těch 8 let, co sem pravidelně chodím, jsem se zaregistrovat mohl ale na druhou stranu, sbírání dat mi moc nesympatizuje a komentovat mohu i bez ní, tak proč že.
        • Jack1947
          Ses anonym a muze nekdo "zneuzit" tvuj nick jinak nic. 8Let a to cpes komu ? Reagovalsi takze tu jeste si ... nak se ti tu libi co. TY ODSUD jen tak Nevypadnes. *3*
          • nechapem ako moze niekto takto reagovat, z navstevnikoch tento web zije, uplne normalne a slusne vysvetlil co mu na webe vadi a ocividne nie je sam komu to vadi a komu sa nepaci tvoja reakcia, podla minusiek, tolka arogancia...
  • predobjednano a doufam ze hratelne to bude jako b ac
  • ty vado, nepamatujete si někdo, co to bylo za hru, jak se člověk v jedný části vrátil do minulosti, kdy byl ještě kluk a s ještě dalším kámošem se snažili dostat do nějaký uzavřený vojenský základny? prolezli tam drátěným plotem a pak běhali v nějakým skladišti... úplně mi to tenhle trailer připomněl :D
    • oba máte pravdu, dík!
    • God-of-War
      Hra od studia Quantic Dream.. Fahrenheit.
    • Nebylo to Indigo Prophecy?
  • kubi-wan
    Tyjo... propagační videa maj fakt pěkný, ale dokud neuvidim recenzi s minimálně devítkovym hodnocenim, neuvěřim, že to bude stejně dobrý, jako předešlý batmanovský hry.
    • Neboj Aleš dává jenom devítkové hodnocení... teda za určitých podmínek: hra musí být nedodělaná, zabugovaná a jinak nehratelná.
    • kubi-wan
      No né, prostě Asylum i City se mi líbily hodně, nejen proto, že jsem velkej fanoušek Batmana (a nemyslim ten typ člověka, co vidí pár filmů a hned je "fanoušek Batmana" myslim komiksovej, seriálovej... celkově). Tenhle díl mě zatim nechává chladnym, nevim proč. Možná jde čistě o nedůvěru v to, že na tom nepracuje Rocksteady (teď na tom dělá Bebop? :D), možná jde i o to, že už Batsyho nedabuje Kevin Conroy (teď tam prostě slyšim Ezia Auditore bez italskýho přízvuku)... nevim. Jsem na tu hru zvědavej, určitě si ji časem koupim, ale dokud mě nepřesvědčej recenze, nezačnu se asi jen tak těšit.
      • Lawliet
        Začátky Batmana z téhle série super série. Zamysli se. Mě to příjde nehorázně-krutě-dobrá představa.
        • kubi-wan
          Ale jo, to téma se mi líbí... ono taky: Nevěděl bych, kam dál se příběhově posunout po Arkham City. Jen se bojim toho, že hlavně hratelnostně to třeba nebude tak vytříbený. A to je něco co bych nerad viděl...
    • Lawliet
      Má to dobře našlápnuto dle mě. Hlavně zasazení příběhu se mi zdá mnohem lepší a barvitější.
  • Malleth
    Tak a teď si představte že v tý předposlední fázi je obličej Bena Afflecka. Welcome to hell.
    • Mě se popravdě víc hnusí představa batmana a supermana v jednom filmu
      • Tak to se asi pozvracíš až k nim přibude zbytek JL
    • God-of-War
      Taky sem na ten film zvedavej. Doufam, ze to Affleck neposere.
      • Malleth
        Já doufám že nabere tak 30kg svalový hmoty a podstoupí razantní plastiku obličeje. O tom že to dovede zahrát nepochybuju. O jeho schopnosti vzbuzovat strach a respekt jo.
  • Už ho mám ve steamu. Teď už jen netrpělivě čekám až bude AVALABLE
  • Já už chci aby předvedly všechny ty typy kostýmů, které si bude moct hráč ve hře vybrat.
    • doufám, že se půjde převlíct za Pinkie Pie z My Little Pony :D
      • Mně bude stačit ten burtonovskej kostým.
  • God-of-War
    Batman byl vdycky nejvic Über. Zbytek hrdinu z Justice League sou jen jeho d*vky.
    • Whoossain
      Batman je šašek v kamaších a kevralce. Dredd by mu nakopal p*del jen tak mezi řečí. Ale je fakt, že Dredd neni v Justice League. Kdyby tam byl, tak by ostatně JL neměla žádný další členy, protože Dredd je Justice...
      • God-of-War
        Myslim, ze Dredd by si ani nestihnul nasadit helmu a uz by dostal takovy free-flow kombo, ze by brecel jeste tejden potom.
        • x_ander
          No myslím, že takový Lobo by všechny Batmany, Supermany i Dreddy zpráskal na kousky (a pak se na jejich zbytky vychcal).
          • Chtěl bych vidět nějakou bitku mrtvých "nemrtvých". Třeba Lobo vs Spawn vs Ghost Rider
            • x_ander
              Řezali by se do skončení světa. A možná i potom :)
    • Paradoxně DC komix má lepší nebo řekněme víc charakterní záporáky... *1* Jokera, Death Stroke, Black Skull atd...
      • Mask , Black Mask
    • Nejdrsnější je Axterix a Obelix, ti by toho tvýho betmena zmuchlali do kuličky
    • BoB.2
      Jo proto má plán jak každyho sejmout včetně velkýho S. Sichr je Sichr.
      • Nema, na wonder woman nic nema :(
        • x_ander
          Ale má, doporučuju mrknout třeba na Justice league: Doom, tam se to řeší.
        • Resp. na ni ma supermana, podle new52. Proto neni rad, ze se superman a wonderwoman loviskujou
          • BoB.2
            Nechává si to v rukávu. *15*
      • God-of-War
        A taky ho uz parkrat sejmul. *5*
        • http://www.youtube.com/watch?v=vU94I6SjVow
  • MidnighT91
    Batman je prostě nejlepší...
    • Lawliet
      Nesouhlasím. Hulk z Avengers. Ten byl nejlepší. *1*
      • no - hulka se vlastne vsichni bojej...
      • Whoossain
        Hulk vs. Loki byla luxusní bitka. No, bitka....
        • Lawliet
          Prostě slabej bůh no...
          • Whoossain
            *5*
  • hznk89
    Téda. Kratičké, ale silné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit