Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Batman byl vdycky nejvic Über. Zbytek hrdinu z Justice League sou jen jeho d*vky.
    • Whoossain
      Batman je šašek v kamaších a kevralce. Dredd by mu nakopal p*del jen tak mezi řečí. Ale je fakt, že Dredd neni v Justice League. Kdyby tam byl, tak by ostatně JL neměla žádný další členy, protože Dredd je Justice...
      • God-of-War
        Myslim, ze Dredd by si ani nestihnul nasadit helmu a uz by dostal takovy free-flow kombo, ze by brecel jeste tejden potom.
        • x_ander
          No myslím, že takový Lobo by všechny Batmany, Supermany i Dreddy zpráskal na kousky (a pak se na jejich zbytky vychcal).
          • Chtěl bych vidět nějakou bitku mrtvých "nemrtvých". Třeba Lobo vs Spawn vs Ghost Rider
            • x_ander
              Řezali by se do skončení světa. A možná i potom :)
    • Paradoxně DC komix má lepší nebo řekněme víc charakterní záporáky... *1* Jokera, Death Stroke, Black Skull atd...
      • Mask , Black Mask
    • Nejdrsnější je Axterix a Obelix, ti by toho tvýho betmena zmuchlali do kuličky
    • BoB.2
      Jo proto má plán jak každyho sejmout včetně velkýho S. Sichr je Sichr.
      • Nema, na wonder woman nic nema :(
        • x_ander
          Ale má, doporučuju mrknout třeba na Justice league: Doom, tam se to řeší.
        • Resp. na ni ma supermana, podle new52. Proto neni rad, ze se superman a wonderwoman loviskujou
          • BoB.2
            Nechává si to v rukávu. *15*
      • God-of-War
        A taky ho uz parkrat sejmul. *5*
        • http://www.youtube.com/watch?v=vU94I6SjVow
  • Hmm slzička skoro ukápla, ale jsem frajer a zatlačil jsem ji zpět!...gj. :)
  • MidnighT91
    Batman je prostě nejlepší...
    • Lawliet
      Nesouhlasím. Hulk z Avengers. Ten byl nejlepší. *1*
      • no - hulka se vlastne vsichni bojej...
      • Whoossain
        Hulk vs. Loki byla luxusní bitka. No, bitka....
        • Lawliet
          Prostě slabej bůh no...
          • Whoossain
            *5*
  • BoB.2
    Jednoduché a geniální.
  • Generalmagor
    Jako jo no... Zase se jim to podařilo. Mám husinu... *3*
  • Nářez! Nicméně stránky plné vyskakovacích reklam, a reklam určených k nešťastnému překliku mě dávají jasně najevo, abych tento web už nadále nenavštěvoval. Skutečně vymývání mozku tyto soustavné, otravné reklamy :-/
    • Jack1947
      To jsme radi, ze dalsi anonym odsud vypadne Nazdar a satecek a uz se nevracej. *3*
      • Na tento web chodím dost dlouho a vidím, jak se mění v jednu velkou reklamu. Ve snaze podívat se na video mě přeruší reklama ve vyskakovacím okně, a když je vše zasekané a zbrzděné, při správném kliknutí se stránka přeroluje do plochy kam bych normálně neklikl, a tudíž další reklama.
        Je pravda, že za těch 8 let, co sem pravidelně chodím, jsem se zaregistrovat mohl ale na druhou stranu, sbírání dat mi moc nesympatizuje a komentovat mohu i bez ní, tak proč že.
        • Jack1947
          Ses anonym a muze nekdo "zneuzit" tvuj nick jinak nic. 8Let a to cpes komu ? Reagovalsi takze tu jeste si ... nak se ti tu libi co. TY ODSUD jen tak Nevypadnes. *3*
          • nechapem ako moze niekto takto reagovat, z navstevnikoch tento web zije, uplne normalne a slusne vysvetlil co mu na webe vadi a ocividne nie je sam komu to vadi a komu sa nepaci tvoja reakcia, podla minusiek, tolka arogancia...
  • Jazz
    Bwam.

    Předobjednáno.
    • To já už mám ten nějakej pítek a to hlavně taky kvůli Jokerovím kartám co je k přeobědnávce u Xzonu :))
  • Malleth
    Tak a teď si představte že v tý předposlední fázi je obličej Bena Afflecka. Welcome to hell.
    • Mě se popravdě víc hnusí představa batmana a supermana v jednom filmu
      • Tak to se asi pozvracíš až k nim přibude zbytek JL
    • God-of-War
      Taky sem na ten film zvedavej. Doufam, ze to Affleck neposere.
      • Malleth
        Já doufám že nabere tak 30kg svalový hmoty a podstoupí razantní plastiku obličeje. O tom že to dovede zahrát nepochybuju. O jeho schopnosti vzbuzovat strach a respekt jo.
  • Zatím to vypadá, že se povede i třetí pokračování z této trilogie, která vznikla poměrně nedávno. Takhle se to má dělat, dámy a panové :) - těším se.
  • Už ho mám ve steamu. Teď už jen netrpělivě čekám až bude AVALABLE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit