Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už chci aby předvedly všechny ty typy kostýmů, které si bude moct hráč ve hře vybrat.
    • doufám, že se půjde převlíct za Pinkie Pie z My Little Pony :D
      • Mně bude stačit ten burtonovskej kostým.
  • hznk89
    Téda. Kratičké, ale silné
  • kubi-wan
    Tyjo... propagační videa maj fakt pěkný, ale dokud neuvidim recenzi s minimálně devítkovym hodnocenim, neuvěřim, že to bude stejně dobrý, jako předešlý batmanovský hry.
    • Neboj Aleš dává jenom devítkové hodnocení... teda za určitých podmínek: hra musí být nedodělaná, zabugovaná a jinak nehratelná.
    • kubi-wan
      No né, prostě Asylum i City se mi líbily hodně, nejen proto, že jsem velkej fanoušek Batmana (a nemyslim ten typ člověka, co vidí pár filmů a hned je "fanoušek Batmana" myslim komiksovej, seriálovej... celkově). Tenhle díl mě zatim nechává chladnym, nevim proč. Možná jde čistě o nedůvěru v to, že na tom nepracuje Rocksteady (teď na tom dělá Bebop? :D), možná jde i o to, že už Batsyho nedabuje Kevin Conroy (teď tam prostě slyšim Ezia Auditore bez italskýho přízvuku)... nevim. Jsem na tu hru zvědavej, určitě si ji časem koupim, ale dokud mě nepřesvědčej recenze, nezačnu se asi jen tak těšit.
      • Lawliet
        Začátky Batmana z téhle série super série. Zamysli se. Mě to příjde nehorázně-krutě-dobrá představa.
        • kubi-wan
          Ale jo, to téma se mi líbí... ono taky: Nevěděl bych, kam dál se příběhově posunout po Arkham City. Jen se bojim toho, že hlavně hratelnostně to třeba nebude tak vytříbený. A to je něco co bych nerad viděl...
    • Lawliet
      Má to dobře našlápnuto dle mě. Hlavně zasazení příběhu se mi zdá mnohem lepší a barvitější.
  • ty vado, nepamatujete si někdo, co to bylo za hru, jak se člověk v jedný části vrátil do minulosti, kdy byl ještě kluk a s ještě dalším kámošem se snažili dostat do nějaký uzavřený vojenský základny? prolezli tam drátěným plotem a pak běhali v nějakým skladišti... úplně mi to tenhle trailer připomněl :D
    • oba máte pravdu, dík!
    • God-of-War
      Hra od studia Quantic Dream.. Fahrenheit.
    • Nebylo to Indigo Prophecy?
  • Jack1947
    Ted se tesim jeste vic, Drsny Batman se vsim vsudy , bez servitek a bez slitovani. *3*
    • co to?
  • predobjednano a doufam ze hratelne to bude jako b ac

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit