Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem u Journey na konci taky uronil slzu...silnější herní zážitek jsem dlouho nezažil...možná tak u Flower od stejných tvůrců :)
  • Zayl
    Já bych Journey neoznačil za hru, protože tou metrikou je to naprosto děsné.

    Journey je zážitek.
  • ocenění naprosto zasloužené
  • Alespoň jde vidět, že Sony Jsou Good Guys, když do toho narvali peníze. Kdyby patřili pod Microsoft, tak by jsme se podle mě žádného Journey nejspíš nikdy nedočkali. Takže Sony Děkuji.
  • Chtěl bych poděkovat vývojářům že vytrvali a vydali tak úžasnou hru jako Journey.
  • Chcel by som to na pc. :(
    • Jestli se nepletu, thatgamecompany se po téhle hře dostala mimo "dosah" Sony, takže jejich příští hra nemusí být exkluzivka. Ale Journey to na PC asi nepřinese.
      • Nj ale v tomto prípade by som uvítal port. :/
  • Veskoslav
    Problém téhle hry je katastrofální délka, která se mnohdy rovná filmu. Bohužel cenově jako film rozhodně není a to je problém.
    • Malleth
      Délku hry nemůžeš hodnotit paušálně. Záleží o jakej typ hry jde a u Journey byla délka (cca 2h) akorát. Rozhodující (obzvlášť pro hru tohodle typu) je jak silnej zážitek ti zprostředkuje a v tomhle ohledu je Journey vyjímečná.
      Jinak novej film na blu-ray u nás za 350,- jen tak nepořídíš.
    • ...
      • +1
        Nejrozumnější příspěvek, co jsem tu kdy četl. Bravo!
        • Pokud ze sebe děláš debila, tak pro tvou informaci původní příspěvek obsahoval text, který mohl, ale i nemusel vyvolat flame. Radši jsem to ale smazal a nechal tři tečky, jelikož na games své příspěvky mazat nejdou.

          Ale pokud ze sebe neděláš huliče pér, tak díky!
          • a samozřejmě šlo o vtip, kdo to nepochopil, je hlupák...
            • Jak to mám pochopit, když tě vůbec neznám? To mám jako znát ,humor' úplně všech lidí na této planetě, abych nikdy nebyl za hlupáka?

              ...
          • když vezmu v potaz, jaký kraviny tu občas někteří píší, oceňuju 3 tečky jako rozumný příspěvek na úrovni a ještě k tomu bez gramatických chyb a to je co říct!
    • montatatana
      Stoji 350 Kc. Jeden novej film na DVD/Bluray.
      • Veskoslav
        Ale to je digitální kopie ne? Ale aspoň to zlevnili, já to kupoval kamarádovi za 599 Kč.
        • montatatana
          Krabicova se v Evrope oficialne neprodava a navic obsahuje flOw, Flower a dalsi bonusy. Takze pokud to chces vehementne srovnavat s filmem, tak se delkou dostavame nejmin na dva :)
          • Veskoslav
            No jo, ale ta verze pak stojí jako dva filmy:)A nejlvenější je za 799 Kč u nás jestli myslíš: Journey (Collector’s Edition)
            • Já tím neargumentuju. Ty to používáš jako závěr a já tvůj závěr přijímám a hodnotím ho jako banální.
            • Takze ty tim jednou argumentujes a kdyz to udela nekdo jinej je to nuda? Typicky...
            • To jsme teda dospěli k nudnému závěru. No, realita někdy nudná je, jak vidno.
            • Takze jednoduche...pokud nejsi cilovka Journey, nekupuj
            • Journey je mimo veškeré chápání a srovnání.

              A CoD má multiplayer, kterej ti vydrží stovky hodin. Tedy za předpokladu, že jsi cílovka CoDu. A pokud nejsi cílovka CoDu, tak je dost hloupý si ho kupovat.
            • Prosimvas to je jedno, takle to nemuzes srovnavat. Potom si takle srovnavej hry jako CoD, MoH atd...
    • Za 2 hodky bys nechal v nejaky solny jeskyni jeste vic. Tady si u toho podobne odpocines, jen to nema zdravotni ucinky a muzes to hrat znova :D
  • Hmmm další vychvalovaná a nepochopená hra , kterou hráči nevědí jak hrát (nebo snad ke hraní toho skutečně moc nenabízí) ?
    Buď jak buď , nic kvůli čemu bych šahal po kreditce ...
  • Tie hnusné špiny zo Sony, čo majú teraz robiť všetky detičky z tunajšieho fóra, keď si nemôžu ponadávať na zákernú kapitalistickú korporáciu, ktorá len ustavične premýšľa, ako vydžubať so svojimi zákazníkmi...
  • ucho
    hrál jsem demo (bylo celkem krátké) a nijak zvláštní mi to nepřišlo. opravdu to jako celek stojí za to a oproti demu je tam spousta dalších věcí?
    • je to podobný Dear Esther? to taky vůbec není hra, jen bloumání, ale na první průchod mě to fakt hodně bavilo (na druhej jsem spíš koukal po věcech, co jsem se dočetl, že tam jsou, a pak to už odinstaloval)

      taky je to krátký, ale peněz jsem nelitoval.
      • Malleth
        Journey je víc hra než Dear Ester. Je tam i nějaká challenge. Jen tě moc netrestá.
      • Jo, z urcityho pohledu je to podobny DE, v tom v cem rikas
      • Když jsme u Dear Esther, tak toto se hodí shládnout.
        https://www.youtube.com/watch?v=ST25ur3JSMU
    • To je ruzne clovek od cloveka. "hráč" pro kteryho je hra roku Angry Birds, nebo proste nekdo kdo v tom nehleda nic vic tohle ani nepochopi. Pokud si myslis, ze ve hrach vidis neco vic, tak by te to mohlo bavit. Ikdyz si uvedomuju ze to vyzni spatne a budu v kralovstvi minusek, neni to pro hloupy hráče :)
      • JohnyTheZik
        Dulezita u takovyhle hry je i ta spravna nalada.. Journey je super vec, ale nemuzu si k tomu sednout kdykoliv (jako napr. k dote xD - j/k).. Proste stejne jako u tech hodne kvalitnich filmu (treba prelet nad kukaccim hnizdem) si k tomu musi clovek sednout, kdyz chce a ma na to chut.. Jinak si ty veci clovek vychutnavat nebude..
        2 Ucho - pokud takovyhle hry mas obcas rad, tak to rozhodne zkus..
    • Ne, je to o nicem.
    • Je to hodně style-over-substance. Na jedno-dvě-tři zahrátí dobrý. A pokud se do toho ponoříš, tak tě možná i coop aspekt dojme.

      Většina problémů a důvodů proč to lidi kritizují je, že naopak spousta lidí si myslí, že to je "dobrá hra" ve všech aspektech. Ani prd. Je to krátký jak prase, je to lehký a většinu času strávíš jen čuměním okolo. Ale ten hlavní aspekt, coop, to dělá dobře a zaslouží si chválu za něj.

      Takže nečekej "dobrou hru", čekej procházku s coopem, co tě možná dojme, a užiješ si to.
      • Právě čumíš jen kolem do kola, to je jako hra? Čumění do ohně je zajímavější
    • Vyzkoušeno na půjčeném PS3 - Nestojí to za to, 2,5 hodiny nicneříkajícího bloumání - takové herní náladové světlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit