Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem u Journey na konci taky uronil slzu...silnější herní zážitek jsem dlouho nezažil...možná tak u Flower od stejných tvůrců :)
  • Právě čumíš jen kolem do kola, to je jako hra? Čumění do ohně je zajímavější
  • Zayl
    Já bych Journey neoznačil za hru, protože tou metrikou je to naprosto děsné.

    Journey je zážitek.
  • Jak to mám pochopit, když tě vůbec neznám? To mám jako znát ,humor' úplně všech lidí na této planetě, abych nikdy nebyl za hlupáka?

    ...
  • Já tím neargumentuju. Ty to používáš jako závěr a já tvůj závěr přijímám a hodnotím ho jako banální.
  • a samozřejmě šlo o vtip, kdo to nepochopil, je hlupák...
  • když vezmu v potaz, jaký kraviny tu občas někteří píší, oceňuju 3 tečky jako rozumný příspěvek na úrovni a ještě k tomu bez gramatických chyb a to je co říct!
  • Takze ty tim jednou argumentujes a kdyz to udela nekdo jinej je to nuda? Typicky...
  • ocenění naprosto zasloužené
  • Pokud ze sebe děláš debila, tak pro tvou informaci původní příspěvek obsahoval text, který mohl, ale i nemusel vyvolat flame. Radši jsem to ale smazal a nechal tři tečky, jelikož na games své příspěvky mazat nejdou.

    Ale pokud ze sebe neděláš huliče pér, tak díky!
  • +1
    Nejrozumnější příspěvek, co jsem tu kdy četl. Bravo!
  • Nj ale v tomto prípade by som uvítal port. :/
  • Alespoň jde vidět, že Sony Jsou Good Guys, když do toho narvali peníze. Kdyby patřili pod Microsoft, tak by jsme se podle mě žádného Journey nejspíš nikdy nedočkali. Takže Sony Děkuji.
  • Chtěl bych poděkovat vývojářům že vytrvali a vydali tak úžasnou hru jako Journey.
  • Jestli se nepletu, thatgamecompany se po téhle hře dostala mimo "dosah" Sony, takže jejich příští hra nemusí být exkluzivka. Ale Journey to na PC asi nepřinese.
  • To jsme teda dospěli k nudnému závěru. No, realita někdy nudná je, jak vidno.
  • Chcel by som to na pc. :(
  • Takze jednoduche...pokud nejsi cilovka Journey, nekupuj
  • Journey je mimo veškeré chápání a srovnání.

    A CoD má multiplayer, kterej ti vydrží stovky hodin. Tedy za předpokladu, že jsi cílovka CoDu. A pokud nejsi cílovka CoDu, tak je dost hloupý si ho kupovat.
  • JohnyTheZik
    Dulezita u takovyhle hry je i ta spravna nalada.. Journey je super vec, ale nemuzu si k tomu sednout kdykoliv (jako napr. k dote xD - j/k).. Proste stejne jako u tech hodne kvalitnich filmu (treba prelet nad kukaccim hnizdem) si k tomu musi clovek sednout, kdyz chce a ma na to chut.. Jinak si ty veci clovek vychutnavat nebude..
    2 Ucho - pokud takovyhle hry mas obcas rad, tak to rozhodne zkus..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit