Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosimvas to je jedno, takle to nemuzes srovnavat. Potom si takle srovnavej hry jako CoD, MoH atd...
  • Veskoslav
    No jo, ale ta verze pak stojí jako dva filmy:)A nejlvenější je za 799 Kč u nás jestli myslíš: Journey (Collector’s Edition)
  • montatatana
    Krabicova se v Evrope oficialne neprodava a navic obsahuje flOw, Flower a dalsi bonusy. Takze pokud to chces vehementne srovnavat s filmem, tak se delkou dostavame nejmin na dva :)
  • Malleth
    Journey je víc hra než Dear Ester. Je tam i nějaká challenge. Jen tě moc netrestá.
  • Jo, z urcityho pohledu je to podobny DE, v tom v cem rikas
  • Malleth
    Délku hry nemůžeš hodnotit paušálně. Záleží o jakej typ hry jde a u Journey byla délka (cca 2h) akorát. Rozhodující (obzvlášť pro hru tohodle typu) je jak silnej zážitek ti zprostředkuje a v tomhle ohledu je Journey vyjímečná.
    Jinak novej film na blu-ray u nás za 350,- jen tak nepořídíš.
  • ...
  • Když jsme u Dear Esther, tak toto se hodí shládnout.
    https://www.youtube.com/watch?v=ST25ur3JSMU
  • Veskoslav
    Ale to je digitální kopie ne? Ale aspoň to zlevnili, já to kupoval kamarádovi za 599 Kč.
  • je to podobný Dear Esther? to taky vůbec není hra, jen bloumání, ale na první průchod mě to fakt hodně bavilo (na druhej jsem spíš koukal po věcech, co jsem se dočetl, že tam jsou, a pak to už odinstaloval)

    taky je to krátký, ale peněz jsem nelitoval.
  • montatatana
    Stoji 350 Kc. Jeden novej film na DVD/Bluray.
  • Za 2 hodky bys nechal v nejaky solny jeskyni jeste vic. Tady si u toho podobne odpocines, jen to nema zdravotni ucinky a muzes to hrat znova :D
  • To je ruzne clovek od cloveka. "hráč" pro kteryho je hra roku Angry Birds, nebo proste nekdo kdo v tom nehleda nic vic tohle ani nepochopi. Pokud si myslis, ze ve hrach vidis neco vic, tak by te to mohlo bavit. Ikdyz si uvedomuju ze to vyzni spatne a budu v kralovstvi minusek, neni to pro hloupy hráče :)
  • Veskoslav
    Problém téhle hry je katastrofální délka, která se mnohdy rovná filmu. Bohužel cenově jako film rozhodně není a to je problém.
  • Hmmm další vychvalovaná a nepochopená hra , kterou hráči nevědí jak hrát (nebo snad ke hraní toho skutečně moc nenabízí) ?
    Buď jak buď , nic kvůli čemu bych šahal po kreditce ...
  • Ne, je to o nicem.
  • Je to hodně style-over-substance. Na jedno-dvě-tři zahrátí dobrý. A pokud se do toho ponoříš, tak tě možná i coop aspekt dojme.

    Většina problémů a důvodů proč to lidi kritizují je, že naopak spousta lidí si myslí, že to je "dobrá hra" ve všech aspektech. Ani prd. Je to krátký jak prase, je to lehký a většinu času strávíš jen čuměním okolo. Ale ten hlavní aspekt, coop, to dělá dobře a zaslouží si chválu za něj.

    Takže nečekej "dobrou hru", čekej procházku s coopem, co tě možná dojme, a užiješ si to.
  • Tie hnusné špiny zo Sony, čo majú teraz robiť všetky detičky z tunajšieho fóra, keď si nemôžu ponadávať na zákernú kapitalistickú korporáciu, ktorá len ustavične premýšľa, ako vydžubať so svojimi zákazníkmi...
  • Vyzkoušeno na půjčeném PS3 - Nestojí to za to, 2,5 hodiny nicneříkajícího bloumání - takové herní náladové světlo.
  • ucho
    hrál jsem demo (bylo celkem krátké) a nijak zvláštní mi to nepřišlo. opravdu to jako celek stojí za to a oproti demu je tam spousta dalších věcí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit