Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Ok, jako legrácka fajn, technicky zajímavé (byť je dost co vylepšovat), ale "přirozené výkony herců" fakt né, hlavně ty kecy jsou hrozný, když se ta holka jenom nějak tváří (při tanci...), tak to není tak hrozný, naopak je to stejně trapný jako ve skutečnosti :). Navíc to trpí klasickým adventurním problémem - často neexistuje z nabízených možností taková, kterou bych si byl schopen normálně vybrat (tady navíc ani není jasné, co která možnost udělá) a spoustu zásadních rozhodnutí (víno!) dělá kluk sám.

    Cítil jsem se jen o něco malinko trapňoulince než na skutečně diskošce. Nejspíš kvůli tomu, že mě u toho nikdo neviděl.
  • Mr.Lolendo
    Potom sem schválně napiš jaký měla
  • jindra.veliky
    kolu, jsi hezká, barman, záléží, pusa, náhrdelník, ruka, nemám, ano, ne, ne, nechat ruku, nechat, přidat se, výhled, rty, levá strana, značka, kafe, samafor, značka, plot ,ruka


    *5* na prvni pokus proste 2 EASY s zenskejma to umim

    HOW EASY WAS THAT?
  • RakeW
    Já "neocicmával" a taky 53%.
  • 37%-back to dungeons
  • firebug
    Vcelku sympaticky projekt s nekolika mouchami. Pri klikani na bublinky obcas nevim, co borec predvede a nekdy to je fakt ulet :-) Potvrdilo se mi navic, ze jsem ve virtualnim baleni stejnej loser jako v realu (53%) a ze nesmely gentlemani, co neradi tancujou v klubech jsou u mladych slecen pase. Shit! narodil jsem se do spatnyho stoleti :-) Schvalne to pustim sve mlade a jsem zvedavej na jeji skore...
  • *1*
  • Malleth
    Jenže v CoD nemáš z čeho vybírat.
  • Amylee.Anderson
    Poprvý 53% :D Se jí nelíbilo, že jí nechce po chvíli, co se znaj ocicmávat :D
  • Možno opatchovat různými, více či méně legálními, látkami...
  • Vodka + Rohypnol je za 300%.Jen se to asi považuje za cheat. *3*
  • Me to prislo i jako Cechovi :)
  • A tento patek bude na ceskych diskotekach podivuhodne mnoho nerdu :D
  • Ludo
    sranda ze mne ako Slovakovi to pripadalo, ze ten jej vykon bol uplne tragicky
  • Uplně stejně...ale ja jsem se nezbavil slovendy, tak ji to asi nesedlo;)...
  • poslal bych link do bioware, at se nauci dve veci, volba->dusledek, konce=ruzny
  • Děkuji za návod,jinak celkem slušná hra téměř dobrá jak Mass Effect jinak to outro trochu zklamání čekal jsem něco víc reálného např. útok Ruské armády,Godzillu nebo infekci co mění lidi na zombie ale i tak jsem se celkem bavil *15*
  • Mě spíše Mass Effect.
  • Vitekb
    Výborné! Takhle mě komentáře na games už dlouho nepobavili. Vesměs je to flame war, tady je to jedna velká zábava. *2*
  • Ale teda kolikrát dost tápu na co kliknout kliknu kořenovi na ruce a začne boxovat tak to mě úplně rozsekalo.,jinak prvně úspěch na 39% stejnou úspěšnost mám i v realitě ...no možná ještě trochu přeháním *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit