Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tú istú chybu ? Snažíš sa popri randení čítať komentáre na games a nestíhaš reagovať ? *8*
  • Doporucuju tohle. Vetsi umelecka hodnota, obsah stejny :)
    http://hcsoftware.sourceforge.net/passage/
  • To znam, a to byl muj problem v puberte, ze jsem to prostredi trdlovani a tanecni pop muziky nemohl snest se sebezaprenim ani 10 minut, aniz by se mi delalo spatne. Pozehnani budiz ti, co jsou vuci tomu imunni, nebo se jim to snad i libi, coz nechapu :)
  • montatatana
    Konecne vtipne komentare :)
  • So hardcore ! :-O
  • muzu potvrdit ze diskoteky jsoi idealnim mistem pro seznameni, ja chodim kazdy patek a kazdy vikend mam jinou holku, nekdy to vydrzi i tyden
  • Dopracoval sa niekto ku konci zahrnujúcemu 4 deti , dovolenku v chorvatsku , spoločnú budúcnosť na vidieku , šťastné prežívanie bok po boku až do dôchodkového veku a následné zdielanie jednej rodinnej hrobky ?
  • Nerdská Spása :) *14*
  • Upřímně děkuji redakci games.cz, že mě upozornila na tento interaktivní film, díky kterému jsem zažil zatím nejintimnější kontakt se ženou.
  • Sakra ty quicktime eventy si nejak nedavam *15*
  • sleepless
    K nám se to rozeběhlo mailem už během E3, takže se to okamžitě ztratilo a až nyní to vyplavalo naporvch :)
  • EuroSamurai
    Holt budeš muset dát do kuchyně mříže . *3*
  • Dopadol som rovnako ako naposledy v skutočnosti. Sadla na bus a bola fuč. Evidentne niekde robím tú istú chybu. *1*
  • Cahir
    *9*
  • Cahir
    That's f*cked up.

    Ale péčko (slovo p*rno je zakázaný, wtf??) by z toho mohlo bejt dobrý...
  • Všichni, co čekají "šuk" na konci, jak by řekla dnešní mládež, mají smůlu. *2*
  • ještě takovejch 15 let a bude pro disgrafyky v češtyně i mmo
  • A je to aj v Češtine!!!
  • Trochu mi to připomíná Call of Duty
  • BoB.2
    Nachytá mě u toho mladá a mam po žížalkách. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit