Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jsem potřeboval vědět..
  • supr dík, naděje tedy žije, ta hra mě zajímá od prvního screenu v 2009 bo kdy .)
  • to bohužel neni, leveldesign, animace monstra, to je naprosto super, o tom žádná, ale kdyby se to dělalo podle dnešních standartů grafiky, vypadá to 100x líp
  • Femto
    pro mě je to příchod herního Krista. Jen je škoda, že taková hra zajímá tak málo lidí dle počtu příspěvků.
  • tak pokud má tvůj monitor hdmi, tak to napojíš .) Pravděpodobně by to šlo řešit i redukcí.
  • mazec líbí, jen by mohl na toho tvora volat více způsoby, aby se to neomrzelo... chjo, škoda že ne na PC :/ kámoš má PS4 tak to snad nějak dopadne, i když nevim jak když nemám TV a u něj to hrat nemuzem... de PS4 napojit na monitor? :)
  • ta grafika je pořád super, stejně jako Journey tohle moc zestárnout nemůže, jelikož je to hodně umělecké...
  • pamatuji si, jak jsme nad tou grafikou v roce 2009 všichni slintali, když to oznámili pro PS3, teď se dívám na ty samé screenshoty a říkám si "meh"
  • Škoda, že na konzole nevychází víc takovýhle exkluzivních titulů s potenciálem. (A to PS4 nemám, ale tohle je něco, co by mě mohlo ke koupi přinutit. Jelikož miluju ICO a SotC.)
  • soon
  • Pecka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit