Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou, já s ním rád rozhazuji 4000 liberní sudy :D
  • Deal WITH it!!!! https://www.youtube.com/watch?v=NUXvRYpXimE
  • wenceslaus
    K realistišnosti tam chybí kopa věcí a zvláště u tanků, bohužel... WT chce být realističtější než WoW a WoT, ale zjevně si také říká „všeho s mírou“ :-(
  • S War Thunderem jsem to vzdal, když jsem svůj tank naučil dělat smyky 360 -_- Much real
  • Dík. To si měl napsat původně a ušetřil by sis nic neříkající věty. *3*

    Já neumím posoudit. War Thunder mě vůbec nebavil. Rád létám v FSX a tohle mi přišlo dost mimo. Ale grafika pěkná.
  • wenceslaus
    Souhlasím, že klávesnice je prostě nutnost (i když za hlavní považuju spíš tu výškovku). Promiň, ale dostat se na 6 hodinu je nejčastější taktika a funguje - pro začátek je tohle OK. B&Z se dá praktikovat skoro se vším, kdy máš dobrou vejšku. Zvláště v arkádě, kde rychlost netrhá křídla a nepřetočí se ti motor... ale ano, netvrdil bych to o Němcích obecně, protože i s lecjakou 109 je poslední dobu lepší točit, než zdrhat.
    Stejný je to s dávkou. Pokud máš 109E3 nebo první Spitfire s kanónem, tak té munice moc nemáš, a prostě ti nezbyde, než střílet na jistotu a neplýtvat. U Typhoona už se zas vyplatí prostě kropit :-)
  • Kozy
    Tak tak, přitom jsou to tak pěkný letadla. Ani bombu mě nenechají shodit a pokoušet se s nima torpédovat už vůbec nemá smysl.
  • Máš to tam, kousek dolejš.
  • OK, něco napíšu :

    Hned na úvod totální omyl a mystifikace - ovládání stačí myš?! Naprostý nesmysl! Aby člověk mohl vůbec někomu konkurovat, bezpodmínečně musí používat klávesnici a namapovat si dobře směrovky i výškovku a hlavně klapky! Říkat, že stačí myš je prostě kravina.
    Stíhače - cílem je vymanévrovat protivníka a dostat se za něj - další naprostá pitomost. Nejhorší misto na zásah nepřátelského letounu je za jeho ocasem.
    S němci je lepší praktikovat B&Z - no potěš, zkus si to s čímkoli jiným než s FW a umřeš. Na boom and zoom jsou NĚKTEŘÍ němci, ale rozhodně ne všichni!
    Střílejte v arkádě dávkami - taky mi to ze začátku říkali - pitomost. V arkádě se to prostě kropí a pokud budete zkoušet nějaký dávky, tak vás nepřítel rozseká na nudličky jedna dvě. Navíc se v arkádě při aspoň trochu naskillovaný posádce zbraně nezasekávají, prostě ne.
    nestřílejte na 700m, leťte blíž a palte na jistotu - jo, to ať si každej říká a ostatní budou mít žně. Pokud na vás letí zkušenější pilot, tak na 700 už umřete, pokud budete tupě čekat až doletíte blíž, jak radil Olejník.
    Bitevníky jsou super vyzbrojená letadla, která slouží k sestřelování bombardérů - boha jeho, takovou pitomost napsat, tohle je prostě kravina, nemá smysl se tím dál zaobírat.
    IL-2 šturmovik dokáže někdy i zničit tank, díky výkonným kulometům - no, ehm, mistrovi by měl někdo vysvětlit rozdíl mezi kulometem a kanonem. A pak si má do šturmovika sednout, nabít munici proti pozemním cílům a zjistí, že tank v pohodě rozlouskne tak, jako to bylo ve válce.
    Tak a dál už mně nebaví psát, pojdtě do mně. :-)
  • Co to plácáš WW za blbosti? Hele jako rozumim tvýmu ušlechtilýmu postoji, že si jako osvícený jedinec prozřel a snažíš se svoje moudro ( z části pravdivý ) předat ostatnim.... ale vůbec nechápu, proč tuhle teorii razíš v diskuzi o War Thunder? Kurnik ty si blbej až to bolí. Arkádu si zahrajou sváteční letci, ti většinou do hry nemají potřebu investovat, hra jim PLNOHODNOTNOU zábavu bez ZNEVÝHODNĚNÍ poskytne zadarmo. A lidi, který prostě baví virtuální lítání a hrajou HB, SB, lítaji pro radost.....proto se ani v týhle kategorii nenajde příliž vysoký procento lidí, který by měli potřebu si honem rychle zaplatit letadlo rank IV, V protože s Hurricanem je to přece šíííílená nuda - neni. To samé pro tanky a připravované námořní jednotky. Tohle je dost specifická hra, tak se konečně smiř s tim, že to co by možná mělo váhu v diskuzi pod nejmenovanejma F2P peckama je v diskuzi o War Thunder výkřik do tmy - a ještě hodně zcestnej.
  • Krescz
    pokud chcete Bombardovat neberte VB....Wellingtony jsou nejtrapnejsi letadla cele hry...nejhorsi je, ze nez se dostanete k Lancasteru musite vyzkoumat tak 4(wellingtony) a je to porad to same letadlo jen drazsi
  • wenceslaus
    Maximálně to dokazuje, že mají ve hře nějakou hodnotu — ale ne, že je to o nich.
  • Jdi k věci mudrci a v bodech napiš, co je v článku špatně. Nebo jen trpíš tou chorobou super skilled hráče, co má v této hře nahráno stovky hodin a potřeboval si nám to tak trochu oklikou všem sdělit?
  • To jen dokazuje jak ta hra vubec neni o penezich. *15*
  • registrujte se do hry http://warthunder.com/cz/play4free?r=GamezCZ_art

    tak sa nam tu pochval kolko Goldov si uz dostal ? za to ze sa registrovali cez tvoj link ?
  • wenceslaus
    A přesto — takovejch lidí, co si ve hře hraje na sekačku :-)
  • sakra... to měla byt reakce na Michala sry
  • wenceslaus
    Jenže ne každej hledá takovou úroveň simulace a pro ty je War Thunder lepší volba - většina lidí tam hraje arkádu a ne simulator.

    Pay 2 win to rozhodně není. Hrál jsme to s prémiovým účtem (i letadlem) i normálně a nevětší rozdíl je v čase, kdy šlověk dosáhne lepšího stroje. Ve hře to mé výsledky moc neovlivnilo.
    Upřímně, spíš se leknu Yak-9 než kohokoliv s prémiovým účtem v jiným letadle :-D
  • No a nechceš teda uvést nějaký ty nepravdy v článku na pravou míru? Co je tam teda vlastně špatně? Já teda hrál jenom WoWp a taky tam třeba vidim že dost lidí ze začátku rádo lítá nízko protože je to pěkný když skoro břichem škrtáš o stromy. Na War Thunder asi kašlu ale co jsem tak prolít ten článek tak jsem se nevšim něčeho úplně trapnýho. Jako asi to někdo napsat musel a jestli to Olejní jako jedinej z redakce hraje tak to podle toho vypadá. Ale tak schválně napiš co je tam blbě... celkem bych si to rád přečet...
  • Jak vidis, ovce se jeste bude branit, ze nechat se dojit je super. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit