Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co je k divení? Při úrovni simulace je cena plně pochopitelná :) U těchto modulů to není jako ve War Thunder - pay 2 win, ale learn 2 win, což dnešní "hráči" nezvládají... IL-2 není špatnej, ale já raději vrnění GAU-8 Avenger
  • A proc teda neporadis jake jine podobne hry jsou podle tebe lepsi?
  • Počkej, přečti si mou reakci klidně ještě jednou. Nejsem žádnej internetovej uřvanec, kterej jenom nadává a pomlouvá! Normálně a věcně jsem vyjádřil svůj názor a všimni si, že do osoby autora jsem se nijak netrefoval, pouze do jeho znalostí hry. Nevím, co je špatného na tom, vyjádřit svůj názor o podle mně zbytečné činnosti. Že si někdo dá práci s věcí, která je nesmyslná, ještě přece neznamená, že budeme všichni mlčet a obdivovat to,protože "se tolik nadřel".
    Beru, že nějakému naprostému začátečníkovi by mohly nějaké body pomoci, body typu "je výhodné mít výškovou převahu". No to by blbej neřek, že v boji je výhodnější být nahoře :-)
    Argument, že jsem článek nemusel číst, nechápu. Zásadně se nevyjadřuju k něčemu, čemu nerozumím nebo jsem to nečetl. Mimochodem, to samé mohl udělat autor :-)
  • wenceslaus
    Me - 109 za 49,99 Dolaru? To už raději IL – 2: BoS
  • Dolero
    Nejdůležitější je se AI vůbec nezabývat, možná, že jakmile je "čistý vzduch" a máš kolem sebe týmové kolegy, tak do nich něco střelit. Jinak, dost se mi dřív stávalo, že sem střílel po AI a pak mě sejmul normální hrář = moje nepozornost. Na AI prostě kašlat. těším se, až je úplně odstraní, kazí hru :)
  • War Thunder? Pche, stavte se v klubu DCS...
  • Však já to chápu, ale mě jde o to, že AI má vždy horší tanky než hráči a já jsem najednou v tabulce tak dole, že i AI má lepší techniku.
  • Nedá mi to se nezastat autora článku. Já vůbec nechápu, odkud se tady berou tyhle negativistické postoje. Autor si dal zjevně velkou snahu napsat článek, který má začínající hráče, jak už nadpis článků napoví, seznámit se základními prvky hry a že se jedná o opravdu obsáhlý článek, aby těmto hráčům pomohl se v začátcích zorientovat a stejně se tu najde někdo, kdo snahu autora musí za každou cenu pošlapat. Ten článek jsi číst nemusel, evidentně jsi hráč, který má odehráno mnoho hodin, autorovi jsi rovněž nic neplatil za přečtení, pravděpodobně už vše dobře znáš, ale mohou tu být i lidé, kteří se hrou začali nebo se chystají a pro ně byl článek určen. A poslední větu: "Tenhle článek sis, autore, klidně mohl odpustit.", beru už jen jako očividnou neúctu k autorovi. No jo, na internetu je každý drsný jako Chuck Norris. *5*
  • Hezký, ale to už radši IL2 Battle of Stalingrad *3*
  • Dolero
    Tak to je v pořádku, BR je +- 1.0, takže jsi přišel do bitvy s tanky jako Tiger II, JagdPanther atd. :)

    PS: Tohle bylo na T R U C K F U M Pa :)
  • Potkával jsem AI co měla poslední verze Pantherů I, a první verze Tigerů II a můj nejvyšší tank byl Panther na tieru 3 (5,7 battle rating, myslím).
  • Dle tvoji vlastni logiky: To ze si naklikas neznamena ze mas pravdu. Dej dukaz ze hra neni o grindu a umele natahovana a za prachy grind trochu zmensi a nebo gtfo. Placat nesmysly umi kazdej fankid.
  • Tak to byla asi tvoje matka. Každopádně, jak už guuker napsal, šíříš tady pouze bludy o hře.
  • MM je někdy hodně podivnej, ale obecně oproti WoT má v podstatě každý stroj šanci, tak to tak nebije do očí. Co se týče placení, tak Warthunder je výrazně víc na prachy než WoT.
  • Ehm, tak bohužel, tady je perfektně vidět, že rady chce udílet někdo, kdo nejen hru v podstatě moc nehrál, ale navíc o lítání, taktice boje, letadlech natož tancích nic neví. Když mám ještě teplý papíry na fichtla a půjdu někam na dopravku poučovat policajty jak se řídí auto, vysmějou se mi. Pokud někdo odlítá pár bitev v letadle a odjezdí čtyři v tanku a hned napíše návod, je to taky k smíchu. Je hezký, že se asi i ptal okolo, soudě podle vět "někdo vám doporučí to, někdo ono", svědčí to ale i o tom, že sám autor prostě neví, protože nemá znalosti. Ale návod asi napsat musel. Některé rady jsou takové obecné nic neříkající, další pak vyloženě nesmyslné. Tenhle článek sis, autore, klidně mohl odpustit.
  • wenceslaus
    Grind to sice je, ale to je tak 20% hry. Mám všechny tanky co chci (všechny Německé) a hraju jen kvůli hře samotné.
  • Az na to, ze jsem to tam nenaklikl ja. Ale klidne ze sebe delej vola dal. *5*
  • Jak se zdá, tak nikdo neposlouchá tebe a tím, že mu dáš palec dolů nic nezměníš. *4*
  • Dolero
    No jo, lidi si dost často nechávají ve slotech více tanků s různým BR a pak si stěžují, že je to hodí do hry s Panzerem III proti IS-2 *4*
    MM je sice někdy zajímavý, ale na rozdíl od WoT, kde člověk potkal o 2 tiery vyšší tank a neměl šanci, se ve WT dá docela solidně zahrát (třeba včera sem si nechal ve slotu na tieru III T-50 a zbyla mi jako poslední, Tiger dostal průbojným nábojem ránu přímo do ammo... *4*
    Postup je pomalý v případě, že člověk hraje arkády, v historických bitvách a simulátoru je expů za bitvy dost. *4*
  • Super, tvou radu si bereme k srdci a nikdo te neposloucha. A ted bud argumenty nebo gtfo. Hru jsem hral a je to grind, ktery se da promenit v mensi grind za prachy. Stejne jak ostatni p2w. Nic jinyho ta hra neobsahuje. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit