Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite jak to je/bude/neni s crossplatform hranim?
    • toužíš hrát proti gamepadu? *1* *1* *1*
  • A treba poznamenať že patch sťahuje 50kb/s *16*
    • wenceslaus
      Tak to mám štěstí... já mám průměrnou rychlost kolem 1.5 MB/s
    • Tos mel kliku, sem na 20kB ... hlasa mi to 2 dny ... lol ... tohle nekdo nezvlad.
    • Veskoslav
      3.6 Mbit/s stahuji právě teď.

      EDIT: Počáteční nadšení se zastavilo na 2 kbit/s a 98 dnech do stažení:-D
  • wenceslaus
    Mimochodem mapa Kursk je za tanky fakt pěkná. Žádný vybagrovaný lom a člověk si zastřílí i na 1km a dál.
    • zadnej letoun nema dostrel 1km, o cem to mluvis?
      • wenceslaus
        O tancích. Ta mapa je už nějakou dobu v CBT. Omlouvám se, nějak jsem to zapomněl uvést...
        • tanky se hrat taky nedaj
          • Kozy
            V uzavřený betě jo. Mimochodem, hrál jsem a musim říct že je to paráda. Netroufám si říct že je to jasnej WoT killer ale rozhodně to jsem se u toho bavil víc.

            Sakra, proč se mi nezobrazí avatar?
            • wenceslaus
              Teď už stačí pack za 20, ale nevím, jestli se to ještě vyplatí.
            • Kozy
              Teď jedině tak, že si koupíš tank asi za 50 éček.
            • jak se dostanu do bety ?
  • celoush
    "dojde k překopání ekonomického systému a samotné progrese ve hře" ... no uvidíme... předchozí změna mne v důsledku odlákala.
    • Sranda je že na foru bylo odhlasováno 95% procenty komunity že předchozí systém tierů byl srozumitelnější a lepší.
    • Ani se nedivim, predim si s kazdym "levelem" vyexpil celou radu stroju, ted musis kazdej expit zvlast. Evidentne bylo ucelem to co nejvic prodlouzit, abys byl motivovan prihodit nejaky zlatky ...
      • Pilgrim66
        U mne ta motivace dopadla tak, ze jsem ji od toho patche prestal hrat (a to nijak na truc, proste me prestalo bavit koukat se na ten nepohybujici se ukazatel expu) a zlatak jsem nedal ani jeden (a to mam nekolik prem letadel). Tak nevim.
    • wenceslaus
      Tak to ti stačí málo. Bylo to sice o trochu dražší, ale žádná tragédie...
    • To samé u mě. Já vlastně ten současný ekonomický systém ještě pořádně nepochopil. Oni musí pořád něco překopávat, přitom před updatem 1.37 všechno tak hezky fungovalo. Teď je ta hra strašně zmatená.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit