Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Na tohle cekam uz drahnou dobu, reglej uz davno jsem... stale mne to vice opousti vidina ze to bude zas dalsi tuctova strilecka po siti, se nejevi moc dobre tech je spousta ale tech kvalitnich uz moc ne da se rict jen par.
  • No do vizualu Crysis 3 to ma hoodne daleko a kdyz si budu chtit jednou za cas zahrat nejake to ratata bum prask tak si mohu zapnout MP Crysis 3, takze nejak nevim proc bych se mel o dalsi produkt Cryteku vubec zajimat?!
    • Protoze je Frii tuu plej!! :-). Z gameplay videjek co jsem na warface videl to zatim vypada dost bidne. Panaci se hybou jako loutky, grafika horsi nez Farcry 1, zase je to zadarmo a muze si to zahrat kde kdo (jedine plus,co me napada).
  • NŮŽ NA ZBRAŇ! prostě NŮŽ!!!
    • Což o to na zbraň... ale na PISTOLI. Samořejmě.

      Všichni přece víme, že nejprofesionálnější zbraň speciálních jednotek je pistole s tlumičem... bajonetem, optickým zaměřovačem a podvěšeným granátometem *15*

      ...Vážně? *7*
      • http://www.thefirearmblog.com/blog/2007/10/04/cz-pistol-with-bayonet-and-breech-teeth/

        To jen tak pro uplnost :)
    • Tohle bylo i ve Vietcongu a strašně se mi to líbilo kuchat lidi bajonetem :)
      • šak bajonet je ok, ale NŮŽ!!!!
        • sugyn
          Od druhy svetovy se pouziva nuz jako bajonet.Klasicky bajonet z 19 stoleti asi by nebyl moc prakticky v dnesni dobe.
  • jsem mel to stesti se dostat do bety.. a vite co nechapu? proc to ti rusove hrajou.. :(
  • Tlumic sel pridavat uz v csku od roku 2000 .... :)
    • Keyz
      A kdo ve hře prvně vymyslel tlumič pro kulomet a pro brokovnici? *7*
      • To bylo v Postalu 2, tam se dala jako tlumič použít kočka :D :D
        • Keyz
          To netlumilo ale mňoukalo *15*

          Btw mohlo někdo přidat do hry krom tlumiče i nějaká silnič. Na kulometu by to lidem v nějakém okolí rvalo uší a dostali by postih. Jediná možnost by byla koupit si spešl helmu.

          Nový perk pro COD? *5*
    • Veskoslav
      A taky sis změnil mířidla, změnil typ zásobníku, přidal přední pažbu.....
      • To možná ne, ale u CS se koukalo na hratelnost, zábavu, tyhle serepetičky tenkrát nikomu až tak nechyběly. To teď je zvykem, že kvantita vítěží nad kvalitou.
        • Veskoslav
          No zrovna toto se podle mě CS dost blíží:) Není to žádná CoD sranda.
      • co je, pokazil se mobil? zapomel sis odeslat 20 lajku
  • Lawliet
    Kam se hrabe cool of důty. Tím chci říct, že lidi co baví CoD by tohle měli zaručeně zkusit. Vypadá to na ještě svižnější fragovací akci.
    • conflig
      Já jsem warface už dávno přestal hrát kvůli hodně špatným TDM mapám.. jsou hrozně špatně nadesignované..
  • No nevím, mám dost výkonný kompl, rychlý net, ale hra se mi sekala. Zatím nic moc
    • nepoužívaš nahodou chrome? ja jedu na IE. nesmis nalete na kazdy komercni chyták *5*
  • kdybych chtel ratata jdu do CoD, když realitu čekám na armu. když taktiku mam smulu
    • USER47
      Můžeš si zahrát SWAT či nějaký starší Rainbow Six/Ghost Recon. Pokud vím, tyhle hry se pořád hrajou. Případně si počkat na Takedown.
      http://takedownthegame.com/
      • ty jo, o te hre swat jsem ani nevedel vypada dobre. ted hraji simcity ale stejne diky za tip :)
    • Veskoslav
      Existuje spousta her. To že ty znáš CoD a Armu je tvůj problém:)
    • americas army 3 ?
    • a co tak CS GO?
      • taktiku...hele, jestli seženeš lidi, co jsou schopný používat mikrofon, myslet tak napiš, na jakej server chodíte. Protože publicky z internet browseru tě jenom naštvou, jestli hledáš taktiku.

        jinak i mně zatim CS:GO učaroval, jsem na něm závislej. Navíc poslední dobou přibyla spousta map...
        • Na komunitní servery nechodím, snad jen v případě, kdy competivní mod nefunguje. A pokud se prostřílíš na slušný rank, tak pak ti to bude házet kvalitní soupeře, kteří bez mikrofonu nehrajou ;)
  • ja uz ot chcu :((
  • Bad game russan kids played warface.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit