Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Na tohle cekam uz drahnou dobu, reglej uz davno jsem... stale mne to vice opousti vidina ze to bude zas dalsi tuctova strilecka po siti, se nejevi moc dobre tech je spousta ale tech kvalitnich uz moc ne da se rict jen par.
  • jsem mel to stesti se dostat do bety.. a vite co nechapu? proc to ti rusove hrajou.. :(
  • ja uz ot chcu :((
  • HMM tak uprava zbraní v MP tu už byla dávno v Crysis 1 i v Crysis Wars nic novýho pod sluncem to, že to sešlo z očí v COD serii a Betlech tak to neznamená, že to tu už nebylo. Prostě pro mě standard *7*
  • Dobrej rambo v tom traileru :D
  • Sice to bude díky CE3 nářez na HW, ale proč si to nevyzkoušet, to vylepšování zbraní mi přijde jako skvělej nápad, jak udržet atraktivitu hry i po hodně dlouhou dobu, nebude to stereotyp...
    • cože??? jaký díky CE3 ??? tohle je sice na CE3 ale jsou tam osakaný textury na very low na 3 a to samý assety , tohle rozjedeš i na 10let starým krámu, hraju uzavřenou betu, tak vim očem mluvim.
      • A ještě dodatek je to vostrý jak svině, chcípá se tam každou chvíli, i když medic a engineer mají schopnost si doplnit život nebo opravit zbroj, tak bang bang a ležíš. Nečekejte žádnej autoheal nebo lékárny. Prostě je to vostrý.
  • NŮŽ NA ZBRAŇ! prostě NŮŽ!!!
    • Což o to na zbraň... ale na PISTOLI. Samořejmě.

      Všichni přece víme, že nejprofesionálnější zbraň speciálních jednotek je pistole s tlumičem... bajonetem, optickým zaměřovačem a podvěšeným granátometem *15*

      ...Vážně? *7*
      • http://www.thefirearmblog.com/blog/2007/10/04/cz-pistol-with-bayonet-and-breech-teeth/

        To jen tak pro uplnost :)
    • Tohle bylo i ve Vietcongu a strašně se mi to líbilo kuchat lidi bajonetem :)
      • šak bajonet je ok, ale NŮŽ!!!!
        • sugyn
          Od druhy svetovy se pouziva nuz jako bajonet.Klasicky bajonet z 19 stoleti asi by nebyl moc prakticky v dnesni dobe.
  • -_- wow ...sem ohromenej tohlesimusimstrasnezahrat :/

    Sem moc rad ze je tu tolik inovativnich pojeti FPS zanru, diky cemuz uz se mi nechce se vracet ke hram jako HL2 -_-

    Hura ... hura .... tohle modovani zbrane sem este nikde nevidel, o jak revolucni -_-
  • Bad game russan kids played warface.
  • kdybych chtel ratata jdu do CoD, když realitu čekám na armu. když taktiku mam smulu
    • USER47
      Můžeš si zahrát SWAT či nějaký starší Rainbow Six/Ghost Recon. Pokud vím, tyhle hry se pořád hrajou. Případně si počkat na Takedown.
      http://takedownthegame.com/
      • ty jo, o te hre swat jsem ani nevedel vypada dobre. ted hraji simcity ale stejne diky za tip :)
    • Veskoslav
      Existuje spousta her. To že ty znáš CoD a Armu je tvůj problém:)
    • americas army 3 ?
    • a co tak CS GO?
      • taktiku...hele, jestli seženeš lidi, co jsou schopný používat mikrofon, myslet tak napiš, na jakej server chodíte. Protože publicky z internet browseru tě jenom naštvou, jestli hledáš taktiku.

        jinak i mně zatim CS:GO učaroval, jsem na něm závislej. Navíc poslední dobou přibyla spousta map...
        • Na komunitní servery nechodím, snad jen v případě, kdy competivní mod nefunguje. A pokud se prostřílíš na slušný rank, tak pak ti to bude házet kvalitní soupeře, kteří bez mikrofonu nehrajou ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit