Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde mi vtipné jak Vávra na facebooku komentuje špatnost a korupci v politice, na všechno nadává a stěžuje si, a sám bere výplatu od člověka který je po Koženym druhý největší tunelář v zemi a podle všeho už je i v hledáčku policie. Neskutečná ironie a drzost.
    • jamar28
      Co špatného Bakala udělal? Bylo mu něco prokázáno? Byl za něco odsouzen?
      • odsouzenej tu nebyl nikdy nikdo, ale republika je od 90 let rozkradená skrz naskrz, tak použij mozek, jestli jsi toho vubec schopen, zdravím z JAR, kam mě nechali ČR politici zdrhnout, abych moc nemluvil, pá a moc nemel, bo tě ROHnu
      • Neudělal vlastně vůbec nic, pouze vytáhl prachy z OKD, v době kdy pořizoval OKD od státu (malá domů od ČSSD) se v rámci privatizace zavázal, že byty přednostně nabídne nájemníkům za netržní podmínky. Nikdy to ale neudělal. Naopak si na ně bral úvěry a v podstatě celé OKD zruinoval. Namísto hospodaření ve smyslu, že když byla cena uhlí nahoře a vytváření záchranného polštáře, kdy by aspoň měl peníze na sanaci dolu firma skončila s dluhy okolo 17 miliard *3* Ale to se tu bavíme o politice *4* To nechme na jiné stránky. Každopádně na hru se moc těším a autorům v tomto směru hodně fandím, i když Dan Vávra je asi pěkný pokrytec *4*
        • přečti si toto
          http://nr1a.com/privatizace.htm
          http://nr1a.com/tunely.htm

          dokud Klaus nedostane doživotí, tak v této republice spravedlnosti zadost učiněno nebude
          • Faoiltiarna
            Souhlasím, ale nespojujme politiku s hrami. Na KC:D se těším, a i když má Vávra občas podivné výstupy (hl. kritizování jiných her), myslím si, že je to schopný vývojář a hru dotáhne *3*
        • Mody jsou špatné, lidi co mi modují moji hru jsou špatní ... erhm, budeme muset na Kickstarter, tak co letí za trendy ... jo aha ... takže, budeme samozřejmě podporovat modifikovatelnost naší nové hry, mody máme rádi.

          Tímhle u mne pan Vávra hezky klesnul, i když jinak jej stále považuji za dobrého tvůrce, přispěl jsem mu a držím mu palce.
      • jamar28
        Nevím, za co jako mínus. Za to, že se na něco ptám? *7*
        • na pc tam je "nesouhlas".
  • Princ.Jablon
    No...mě ta "beta" (aka Alpha) běžela tak strašně...že jsem to radši smazal abych nepřišel o nervíky, PC odkoupenej z NASA doma fakt nemám, a kdybych měl hodnotit podle toho co vypustili, tak bych měl opravdu smíšené pocity
    • To chce čas...optimalizace se bude určitě teprve řešit *4*
    • Still
      Je to jen netknutý (aká neoptimalizovaný) CryEngine3 *3*
      Proto to jede tak strašně.
      • Princ.Jablon
        No...to doufám, nicméně označovat to technický demo za "betu", jen proto,m že betu slíbili mi přijde docela sprostý a nebudí to moc důvěru
      • Bavime se vsichni o tom stejnem enginu, Cryengine 3, na kterem bezi nekolik mobilnich her? *1*
        Pro priklad Collectables nebo Fibble - skvela hra mimochodem.
  • Opravdu není hejt okomentovat posunutí hry o rok, když rádoby beta hry obsahuje jednu osadu z celkem 3?, 10 prasat, pár slepic, boj vypadá jak setkání ožralů v pátek v noci po diskošce a celé to běží v závratných 20 FPS. A protože je to česká hra, tak to máme jako přehlížet, plácat se po zádech, jakou nám to super vývojáři dělají super realistickou hru bez dětí za peníze krále zlodějů Bakaly? Tak to ni, soudruzi.. *1*
    • jamar28
      Jednu osadu? Zkus hrát déle než 5 minut.
    • Závist je zlo.
  • Nic nečekaného. Na hře je ještě evidentě spousta práce a to právě zejména technického rázu na což těch 6 měsíců do konce roku nestačí - Nevyladěné animace, habrující systém dynamické hudby, neoptimalizace, nestabilita.
  • Nezbejva nez ... ja to rikal ... ;D
  • To mě nepřekvapuje, snad se alespoň postarají o konzolovou verzi aby to nedopadlo jako Mafie...
  • Hra se neda delat nekonecne dlouho. Uvedu prikald, The Division se delal pres 6 let. Posledni rok poslal Ubisoft nekolik profesionalnich project closeru. Vyhazeli mnoztsvi featur, udelali mnoho zasadnich rozhodnuti, a ne vzdy dobre, ale bez nich by to nevyslo a Ubisoft se kdykoliv mohl rozhodnout to zarezat, podobne jak to udelel Microsoft s Lionhead Studios. To same se muze kdykoliv stat i Vavrovi, staci, kdyz to jeho investor uvidi jako projekt, ktery neni proc dal udrzovat. Ja osobne bych nechtel byt ve Vavrove kuzi ted, to musi byt celkej slusnej tlak jak ze strany investora, tak ze strany hracu. Nedelam si iluze, ze Bakala rozumi hram a bude do Warhorse posilat profiky na uzavirani projectu. Bud tam ve vlastnim zajmu nekoho takoveho Vavra/Klima/Bocan daji sami a opravdu ho to nechaj udelat, i kdyz tam treba nebude nejlip udelany hrnecku var v celych dejinach her, nebo to skonci blbe. Kdyz uz to rozrostlo do velke hry, samotny vyvojar nestaci. Uvidime co udela, jestli ukaze, ze ma zajem to dokoncit i kdyz ne dokonale, nebo bude trvat na svem a skonci to spatne.
    • investor a materska spolecnost neni to same.
    • Bakala hlavne nedavno opustil republiku, je momentalne v Polsku a po vytunelovani tech dolu ma uplne jiny starosti. dost pochybuju, ze do nich bude i dal investovat, spis se ted veskeryho nepotrebnyho majetku v CR zbavuje.
    • Asharak
      A základní koncept TD vs. KD:C?
  • Kdo pozorně sledoval GDS, zejména přednášku Daniela všechno-vím-nejlíp Vávry, tak to pro něj není překvapivá informace ;)
  • Asharak
    Jo, Witcher 3 taky vyšel později, a jak dopadl hrozně co. Co teprve Warhorse, který není tak zkušený jako CD Projekt, to bude daleko větší brak... nebo je na tom něco špatně?
    • Na tuhle diskuzi jsem kliknul, protoze je mi jasny, ze na hellboye se strhne hate wave. Ale ze se obujes do Witchera a zrovna tady jsem necekal lol. Spatny den ve skole?
      • ono i to pomine, az lide zapomenou ty jeho hejty, kde vychvaloval do nebes prvni dva fallouty a to, ze nebyli zadni sraby a dali tam ty deti. Stejne tak snad jednou vysumi i to, ze GTA je "debilni" a Rockstar to poradne neumi, nemluve o jeho lasce ke Skyrimu a Falloutu 3... Vlastne skoro ke vsemu :-D Dodnes mne nejak zustavaji v hlave ty jeho argumenty (napr. ze pc sviti pod vodou atd) :-D
      • Asharak
        Takže podle tebe Kingdom come by nepomohly ani 4 roky odkladu? Začal už si ty chodit do školy?
    • Dopadl hrozne pro 5 lidi ze 100. Takze nemas pravdu.
      • Asharak
        Přesně! *7*
      • Asi tak, pár haterů z fór který vlastně nemají rádi skoro nic to odsoudilo, zbytek světa před ním padl na zádel.. protože je to fakt top... takže ne 5 ze 100, ale 1 ze 100 :)
  • vždyť je tam překlep...má tam být 2027 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit