Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Ve středověku se na Kingdom Come, tedy druhý příchod Ježíše, čekalo každou chvíli a neustále se to datum oddalovalo (a vlastně oddaluje do dneška). Tak snad to nebude i případ hry :)
    • Ale depak. Druhy prichod Krista uz mame za sebou ...... https://youtu.be/CvOemXVnCWU
  • a) Tahle zpráva myslím nikoho nepřekvapuje
    b) čím více budou mít času, tím pro nás hráče (doufám) lépe
    • Krescz
      nene takto to nefunguje, ještě se budeme divit jak hra ve výsledku bude vypadat v porovnání s tím co nám slibovali *15* a vidím to na červen 2017 *1*
      • Vždyť tohle není Gearbox, Bethesda či Remedy Entertaiment. Já jim věřím. Máš nějaký špatný dojmy z toho, jak to kde funguje. Já to vidím prosinec 2017. Kromě toho jsem na Kickstarter nedal ani vindru, takže pro mě předvedená platí. Jestli Vávrův projekt je jen hoax, tak to pak půjde mimo mě, a zbyde jen dojem.
      • prosinec 2017
  • Mart9
    Už loni, když měli termín 2016, jsem psal, že to letos nevyjde. Fakt mě vytáčí, když vývojáři nahodí termín, přitom je jasné, že to nestíhají. Kdyby radši oznámili termín a přičetli k tomu časovou rezervu. Ale to by se o té hře při každém odkladu nemluvilo... je to sviňárna.
    • To chce klid, děláš jak kdyby tenhle rok nemělo nic jinýho vyjít. Já jsem naopak docela rád, protože bych to letos stejně všechno nestíhal hrát.
      • Mart9
        To, že si to letos nezahraju, mi vadí ze všeho nejmíň. Vždyť já jsem se ještě nedostal ani k Dishonored.
    • Robotron3
      Vždy se stanovují ideální termíny, kdy něco má být, ale nikdy ten ideální stav nenastane. A když se odhaduje, kdy něco má být hotové i z pesimistického hlediska, vždycky je to spíš taková věštba, kdy se několik lidí zamyslí a vycucá si z prstu datum. Všichni pak ví, že to v tý době stejně nebude, ale nechceme přece zákazníky a sponzory naštvat hned od začátku, když je můžeme naštvat za rok, za dva :)
      • vonTossis
        Jde vidět, že ti nic neříká project management a agile. To, co jsi napsal, je takové standardní "jedna bába povídala".
        • Robotron3
          Něco mi to říká, protože pracuju v oboru.
          • vonTossis
            Tak jo. Určitě tedy víš, že když se chce, tak i v mnohem větších projektech se dá plán dodržet. Mnohdy ne úplně přesně v rámci týdnů nebo měsíce, dvou, ale pokud někdo odloží o rok, tak je to prostě abosolutně nezvládnuté plánování (nebo taky žádné).
            • To je tim, ze herni vyvojari si porad mysli, ze to je nejaka jako ze umelecka cinnost, ze mesic sem, mesic tam... Kdyby jim z kazdeho dne spozdeni nabihaly statisicove penale, tak by se jinak chovali a jinak tvorili harmonogramy. Jestli i naprosty laik je schopen na 100% urcit, ze neni realne aby dana hra byla dokoncena v prohlasovanem terminu, tak pro to neni zadna omluva. Je to proste spatne odvedena prace.
            • Mart9
              Ne, to už je schválně nezvládnuté plánování. Přece jen lepší, že v květnu vyleze najevo, že se hra odkládá a máš zdarma reklamu na webu v podobě článku. Kdyby už loni řekli 2017, žádný článek tady dnes není.
            • Robotron3
              S tim souhlasim. Ale já jsem tak dobře zvládnuté plánování, aby se nepřetahovalo, ještě za svou kariéru nezažil :) A čím je ten projekt větší (jako AAA hra), tím víc se podle mě to zodpovědně odhadnout ani moc nedá.
      • prvy idealny scenar (kompletna hra v 2015) asi obsahoval aj odkupenie Ubisoftu panom Z.B.
  • Peco s tym odlozenim maju hraci problem? Ved vzdy je co hrat, tolko je hier ze ich ani nestihame. Nech na tom pracuju az kym to nebude take ako si to predstavuju! Nech nerobia kompromis! Ja im fandim.
    • palver
      Protože už poněkolikáte změnili termín, který si sami dali... a někteří si to předplatili. Myslím si, že je zcela logické, že s tím někdo má problém.

      Kdybych si něco zaplatil předem a dodali mi to o dva až tři roky později, taky bych byl dost naštvanej... *3*
      • Mopped
        Jenomže si nikdo nic nepředplatil a nikdo si nic nekoupil.
      • lepší než vydat nedodělek. To co jsem zatím viděl vypadá dobře, a čím dýl to budou vybrušovat, tím líp to dopadne. Hry hrát nestíhám, takže mám pořád co hrát, takže mi čekání nijak nevadí.
        • A pořád tady někdo musí psát a omlouvat, že je lepší vydat hru později bez chyb. Co to plácáte za blbosti? Neustále odsouvání termínu je amatéřina. Vždyť to je základní věc, rozplánovat si tvorbu, své možnosti. Podle mě přecenili své možnosti a teď se z toho můžou zbláznit. Nejdůležitější věc na hře je hratelnost, protože jestli bude mít nejkrásnější grafiku na světě a hraní nebude bavit, hra neuspěje.
        • " To co jsem zatím viděl vypadá dobře, a čím dýl to budou vybrušovat, tím líp to dopadne. "
          Optimalizace ti nikdy na vyslednym vzhledu a dojmu nepridaji.
  • Hra se neda delat nekonecne dlouho. Uvedu prikald, The Division se delal pres 6 let. Posledni rok poslal Ubisoft nekolik profesionalnich project closeru. Vyhazeli mnoztsvi featur, udelali mnoho zasadnich rozhodnuti, a ne vzdy dobre, ale bez nich by to nevyslo a Ubisoft se kdykoliv mohl rozhodnout to zarezat, podobne jak to udelel Microsoft s Lionhead Studios. To same se muze kdykoliv stat i Vavrovi, staci, kdyz to jeho investor uvidi jako projekt, ktery neni proc dal udrzovat. Ja osobne bych nechtel byt ve Vavrove kuzi ted, to musi byt celkej slusnej tlak jak ze strany investora, tak ze strany hracu. Nedelam si iluze, ze Bakala rozumi hram a bude do Warhorse posilat profiky na uzavirani projectu. Bud tam ve vlastnim zajmu nekoho takoveho Vavra/Klima/Bocan daji sami a opravdu ho to nechaj udelat, i kdyz tam treba nebude nejlip udelany hrnecku var v celych dejinach her, nebo to skonci blbe. Kdyz uz to rozrostlo do velke hry, samotny vyvojar nestaci. Uvidime co udela, jestli ukaze, ze ma zajem to dokoncit i kdyz ne dokonale, nebo bude trvat na svem a skonci to spatne.
    • investor a materska spolecnost neni to same.
    • Bakala hlavne nedavno opustil republiku, je momentalne v Polsku a po vytunelovani tech dolu ma uplne jiny starosti. dost pochybuju, ze do nich bude i dal investovat, spis se ted veskeryho nepotrebnyho majetku v CR zbavuje.
    • Asharak
      A základní koncept TD vs. KD:C?
  • Opravdu není hejt okomentovat posunutí hry o rok, když rádoby beta hry obsahuje jednu osadu z celkem 3?, 10 prasat, pár slepic, boj vypadá jak setkání ožralů v pátek v noci po diskošce a celé to běží v závratných 20 FPS. A protože je to česká hra, tak to máme jako přehlížet, plácat se po zádech, jakou nám to super vývojáři dělají super realistickou hru bez dětí za peníze krále zlodějů Bakaly? Tak to ni, soudruzi.. *1*
    • jamar28
      Jednu osadu? Zkus hrát déle než 5 minut.
    • Závist je zlo.
  • Tak tohle se dalo celkem čekat. Už mafie se obě posouvaly. Mám takový pocit, že to vyjde roce 2018-

    Myslím, že hodně lidí totálně znechutila ta "reálná" bitva. Je sice strašně krásný, že chcete mít soubojový systém dle skutečnosti, ale tohle je hra má to být pouze jenom ispirované. Nechci samozřejmě, žádne pohyby jak ve Final Fantasy nebo Devil May Cry. Ale něco prostě střídmého.

    Vždy jsem řešil, proč ve filmech jsou dialogy, takové "nereálné" nikdo se nepřeřekne, mluví se vždycky srozumitelně, nikdy přes sebe. A to v reálu prostě není. A podle všemožných příruček a studií, dialog jak v knihách tak ve filmech prostě nemá odpovídat realitě, má jít být inspirován a uzpůsoben. Reálný by nikdy nefunogval. Shane Carruth udělal ve filmu Primer co nejvěrnější dialog, reálnému a je to pro diváka strašně rušivé, u dalšího filmu, už to dělal podle šablony.
    • Napriklad "Hori ma panenko" od Formana a nebo taky "Homolkovi" maji velice realisticke dialogy. Krasne to pobavi, nicmene kdyby to mel mit kazdy film, byl by to vopruz.
      • Třeba táta Homolka neměl ani ádku dialogu, byla to jen improvizace:)

        Hoří má panenko, je asi nejlepší český film. Ale forman uměl vždycky dialogový filmy:)
  • Staci amatersky odhad podle stavu a postupu vyvoje a jenom snilek mohl ocekavat vydani v tomto roce. Nevadi, pokud to bude ke prospechu veci, at to vydaji klidne az na Vanoce pristiho roku.
  • jamar28
    Jedině dobře. Beta je zatím jenom pro kochání se krajinou, mně osobně naprostá většina questů vůbec nešla splnit (NPC se se mnou odmítaly bavit) a k té bitvě jsem se vůbec nedostal. Ono teda vzhledem k tomu, že boj zatím nevypadá extra dobře asi ani není o co stát.
  • "Warhorse Studio potvrdilo, že Kingdom Come Deliverance vyjde v roce 2017"

    pamatuji si pár let zpátky zprávu v které bylo, že "Kingdom Come Deliverance vyjde v roce 2015" :D

    k vývoji přistupuji skepticky, vývojáři ztrácejí strašně hodně času různým humbukem okolo (pořád slibují hory doly) a vývoj hry nejde moc dopředu... spíš bych tipl 2018 a to jestli vůbec to vyjde a investor to nezastaví...
    • Still
      To dříve investora zavřou *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit