Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pak tě uvidí z lesa banda loupežníků a jejich mistr lučišník (který zběhl z vojska a tedy je schopný se trefit), zamíří a trefí tě do kolena a budeš muset svojí nadějnou kariéru ukončit *3*

    Jo, nebude to žádná sranda.
  • No jo. Na tom se cuká i nový Fallout a Xcom
  • Je to beta.
    16GB RAM je asi nepravděpodobné minimu, když tohle nemají konzole a tam to bude.

    Jinak RAM je nejmenší problém, ta je dnes vyloženě levná.
    Hlavně to chce mít co nejméně starou generaci karet. To dělá strašně moc. GTX 960 má velký náskok před GTX 660, to samé u AMD.

    Ale jak jsem říkal. Je to beta. Ale 16GB Ram bych stejně doporučil. Pak se tam načte více a bude to lepší zážitek.
    Jestli budeš něco měnit, tak počkej na nové karty. Minimálně ty starší pak budou levnější a ty nové možná přinesou něco nového a to by mělo mít větší dopad na výkon.
  • Už se těším. Otevřu si kovárnu a budu kovat na kšeft. Snad budou mít vojáci zájem a snad se brzy vytrénuju na kvalitní věcičky pro místní boháče.
  • O to lepší, pak ten dabing bude v den vydání :)
  • Far Cry Primal je v betě?
  • Dokonce i ten Far Cry Primal neni v anglictine, no...
  • Magister_Peditum
    Tak ono až to vyjde, tak to třeba bude už standart. *4*
  • Still
    hmm s 3570K a GTX6602GB a s 8GB RAm to deta moc dobře nejede... Asi by to fakt chtělo těch doporučených 16 RAM :D Ale to už se mi zdá fakt brutál..
  • tam ale nebyl dobový dabing ale moderní :)
    A také na to měli více prachů

    Dělá se z toho drama, přitom to je zcela jedno.
  • Poláci na to měli o pár milionů větší rozpočet a o pár miliard větší trh.
  • Já jsem backer a nikomu trhat bradu nebudu.
  • Na takuto hru cakam uz 20 rokov. Cisto stredoveke RPG, ktore sa da hrat z vlastneho pohladu. Uz chyba len podpora HTC VIVE a bolo by to dokonale.
  • tak uz to davno neni. Po tom co se zacali tlacit ceny za dabing uplne k zemi tak to dabuje kazdej a vubec se nehledi na to jak to sedi. Uz si nehrajou s textem aby to davalo smysl a pouzivaj uplne ten nejednodusi a nejzakladnejsi slovnik. Je to smutny. Dabing byla asi jedna z tech par mikro veci kera byla za komousu a po revoluci dobra
  • a este jeden k tomu, ze pc verzia bola odsunuta na neskor, lebo konzole maju prednost ...
    byt kickstarter backer, tak natrhnem vavrovi bradu
  • Tak to je pochopitelné, že se občas změní význam aby to dávalo v jiném jazyce smysl ale tak kvalitní dabéry jako jsou u nás jen tak nenajdeš.
  • Já myslím, že kdyby byl český dabing tak rozhodně neprodělají. Možná by jim to trochu zkrátilo zisk ale co neudělat pro komunitu a fanoušky... Bohužel dneska herní byznys na fanoušky a komunitu zvysoka sere
  • Best hra vsech dob!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit