Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Češi už dvacet let nejsou mistři dabingu. Pokud jsi to nemyslel tak, že dokáží dabingem úplně změnit smysl původního znění, pak opravdu mistři. Popravdě jsou dost špatné i komerční titulky k filmům.
  • Anglickej dabing Zaklínače byl ještě v pohodě oproti tomu českýmu. Tam to byl pravej Batman.
  • KrPa
    Jenze prvni dil mafie byl test/risk, ktery jim nahodou vysel.
  • Prostě bez dabingu ani ránu. Každý ví, že češi jsou mistři dabingu a pokud to má být hra z dějin českých zemí tak je to neomluvitelné. Těším se na to jak malej ale bez dabingu to nechci.
  • KrPa
    To logo/emblém se ji ale povedl, vypadá nádherně.
  • A co taková Mafia, pochybuju, že tenkrát byl ten trh větší.
  • Já anglicky umím ale nemám zájem hrát českou hru s anglickým dabingem. To je asi jako hrát Zaklínače s tím anglickým batmanovským dabingem.
  • mikezz
    Ja po anglicky viem ale je to česká hra z Česka, takže v tomto prípade mi vynechanie pôvodného dabingu príde ako strašná škoda. Poliaci by sa v Zaklínačovi na polštinu nevybodli.
  • tak to nebude s ceskym dabingem no. Svet se toci dal :-) neznam komplet pozadi kolem cz dabingu nebo titulku apod. Ale i kdyby tam byly jen cz titulky, plne to chapu. Nejsem zas tak velky trh aby cz dabing byla nutna priorita ;-)
  • Budou titulky a dabing později.

    I kdyby nebyl je to zcela jedno, protože vliv na prodej to má malý (dabing). O tom již bylo řečeno moc.
    Já se hlavně divím, že v roce 2016 někdo neumí anglicky? To je stále v EU možné aby se někdo tak neschopný našel?
    Dáš si AJ + titulky a hotovo.

    Kdyby jsi chtěl přesný dabing, tak by museli mluvit dobovou mluvou.
  • Česká hra a vybafne na mě anglický vypravěč. Začínám mít špatný pocit, že český dabing ani nebude...
  • Bude to chtít slušné PC aby to vypadalo skvěle. Doufejme, že nové karty něco přinesou.

    - Chci vidět verzi pro konzole.
  • Výborně! Mockrát děkuji za spoilery, pane redaktore. Příště zkuste, prosím, na začátek textu napsat, že v dalších odstavcích vyspoilujete CELOU betu...
  • hory maji oci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit