Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hry od bethesdy mají nějakou úroveň? jako hrál jsem všechno od oblivionu + od nich sprzněný fallouty a jsou to naprosto primitivní RPG... tuctovej příběh, trapný Q, soubojovej systém je jen spam levýho tlačítka a u serie elder scroll jsem vždycky totálně nesnášel magii... vůbec bych do toho bethesdu netahal
  • nevim proč, ale k tomuhle mi český dabing nesedne.. nedokážu to vysvětlit, je to trochu paradox ale u Mafie mi přišel CZ dabing v pohodě, ale tady u té středověké hry mi tam prostě nesedí... pokud by byl tou staročeštinou, bylo by to k smíchu protože takhle se už dnes lidi nebaví.. nikdo by pak dialogy mezi postavami nebral vážně a jakékoliv dramatické prvky by se podle mého vytratily. A dnešní češtinou, jak jsem psal, prostě si to nedokážu dobře představit. Je to zvláštní, ale nechal bych to v angličtině, s CZ titulkama samozřejmě... ti kteří hlásají jak že to je česká hra tak MUSÍ mít český dabing je podle mě nesmysl..
  • Veskoslav
    Kraď si jiné nicky, nulo *7*
  • A těch zbylých 20% je pořád víc, než konzolí... *15*
  • Jen taková skromná otázka - proč tě to zajímá? :D
  • Ženu a dítě má.
  • oboje a k tomu navic jeste psa *5*
  • Nevíte jestli má Dan Vávra přítelkyni nebo manželku?
  • Z pohledu backera je mi úplně jedno, jestli to vyjde v létě nebo na vánoce. Spíš mě poněkud děsí, v jakém stavu je beta, takže rozhodně ať na tom ještě pracují.
  • wenceslaus
    Aha, takže mají mindrák! A čemu říkáš "tohle"?
  • TheGGG
    ta by se hodila na trollíky jako ty. Bylo to víc ojediněle, než v pěti minutách King Kong C*m...
  • TheGGG
    ty si taky kkt. Dabing má vždy odpovídat zemi, ve které se daná hra nebo film odehrává. japonský anime v japonštině, francouzskej film ve francouzštině, korejskou gangsterku v korejštině a třeba Raid v indonéštině (nebo co to bylo za hatmatilku). Navíc všichni jsme se těšili na hlas Davida Prachaře...
  • TheGGG
    hahaha jen breč... nakonec to bude na konzoli hratelnější víc, než na 80 % PC. Ten tvůj ubrečený koment mě fakt zlepšil náladu... Díky.
  • TheGGG
    pořádně? Na to je potřeba škola nebo co?
    Jinak ten hate je tu proto, že si o něj Vávra v posledních asi 20 letech dost koledoval. Všichni teďka po tom jeho věčném rozumbradování čekají mašteršpíz a místot toho mají... ehm todle..
  • delám v týmu a je tam opravdu napjatá atmosféra. Ve hre nic nefunguje, peníze docházejí a je jisté že se nestíhá ani rok 2017. navíc spolupráce s danem je peklo
  • Ojedinele, tak to bys mel nafasovat k tem cernym brylim i bilou hul.
  • Protože dan Vávra dělá ramena jaká to bude super historická hra, řeší omítku na stene, ale dabing vynechá.
  • vsak jasny. Ja chci take poradne rally, kde nebude videt pres spinave predni okno.
  • Protože vic peňez, je vic peňez ?!? Nevim co ste si o Vavrovi mysleli, ale každy ma svou cenu...nezbyva než doufat, že krom konzol se budou věnovat aj PC verzi...
    Kto opravdu muže řict, v jakym stavu je momentalne ta hra ?
  • Proč ten hate na dabing, který není dobový?

    Protoze je to tady plny pubertalnich decek, co se jeste nenaucili poradne lestit bambus *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit