Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    To bude drámo.
  • hm, kdyby radši pohnuli s tím Justice League filmem místo těchhle chujovin
    • Co te vede k tomu ze Justice League film bude mensi chujovina nez Minecraft film?
      • nebude z kostiček, bude tam Batman
  • Zayl
    Místo toho aby konečně někdo udělal pořádný space epic z Warhammeru 40K se řeší hovadiny jako tohle. Filmaři mají problém zpracovat jednoduché věci jako Max Payne a Hitman. Co budou dělat s hrou bez příběhu a prakticky bez kontextu teda netuším.
  • davidBray
    uwe uwe uwe uwe uwe :D
  • jindra.veliky
    "ale vzhledem k široké cílovce Minecraftu" ja to teda vidim hrat jenom deti *15*

    film si nedokazi ani predstavit

    http://www.youtube.com/watch?v=iXv9iBEPdK0&list=UUi57VlmaAKJbkeJMpAqjHxQ&index=22
    • kubi-wan
      Nesnášim děti, co nahrávaj svoje gameplaye na youtube...
      Onehdy jsem viděl video nějakýho maximálně dvanáctiletýho caparta, jak hrál Lego Star Wars 2... byl s Lukem na Tatooinu a pobíjel stormtroopery... a do toho řikal: "Vždyť to jsou kloni... a tady píšou ňáký stopři..."
      Málem jsem se "proFacepalmoval" skrz podlahu...
  • Jason_dinAlt
    O čem by to mohlo být? Ve dne stavím dům a v noci vylézají příšeráci. Tohle splňuje kdejakej béčkovej horor.
    Taky by mohli udělat film podle karetní hry "prší", nebo "kámen, nůžky papír".
  • Zdá se, že na kraviny je stále peněz dost. Filmový průmysl a Warner rozhodně krizí netrpí.
  • To by mě zajímalo, kde seženou hranatý herce...
  • XorxoxTalarius
    At se snazim sebevic, porad si nedokazu predstavit o cem ten film a jak bude zpracovanej, Prece jenom kosticky a vlastni budovani jsou premisou Minecraftu a jit do kina za dve kila abych se podival jak nekdo kuta kosticky a pak si stavi chajdu ... no to si proste nedovedu predstavit. Teda ano, urcite jako parodie na sebe sama by to nebylo spatne, ale tech se na YT da najit celkem dost a zdarma *5*
    • Kedaro
      http://www.youtube.com/watch?v=8uyxVmdaJ-w
  • MidnighT91
    To byl ten den, kdy slovo sračk* dostalo nový rozměr a roztrhlo zemskou atmosféru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit