Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Tak samozřejmě je to střelba naslepo, ale průšvih může projít Fargovi jen jednou.
    Stejně tak si myslím, že měli na KS vyrukovat s něčím víc než s nesouvisejícím koncept artem, vágními designovými nápady a držkováním na publishery. Wasteland se ale postupně rýsuje ještě před ukončením donatu. Máme první skutečně herní koncept art, byly upřesněny některé prvky a Fargo momentálně kutí další update, kde toho o hře bude víc. Zřejmě vydá i první ukázku hudby.
  • Tak to netusim, me irituje EA spis proto, jak se chova. Ja to pochopil jako narazku na to ze lidi stahujou pro vyzkouseni a najednou posilaji penize dopredu. Tak jsem chtel nahodit ze to budou nejspis jini lidi. *5*
  • ucho
    ne, mě pouze fascinuje ta ironie u nenávidění velkých společností. kde se v lidech bere nenávist vůči někomu, od koho nic kupovat a využívat nemusí...
  • Wasteland jsem nikdy nehrál, ale co jsem si tak zjišťoval, tak je sandboxovější než příběhově zaměřený Fallouty. Wasteland 2 by měl mít větší důraz na příběh než W1, ale pořád by měl poskytovat víc volnosti než F1/2.
  • ucho
    pokud si to nedokáže obhájit, asi je k tomu důvod. některé hry by bez takového zásahu ani nevyšly...
  • ucho
    no zatím to zní jako předvolební sliby. je velká chyba, že nemůžou ukázat základní vzhled hry. téma je samozřejmě super, všechno zní parádně, ale i špatný interface a ovládání dokáže takovou hru potopit ke dnu... dnes se hry dělají trochu jinak, než před 20 lety, takže Fargo samotný pro mě není dostatečná záruka jistot (oproti tomu věřím Double Fine milionkrát víc...)
  • Lidi co nechcou kupovat zajice v pytli, a na druhe strane lidi kterym nevadi dat penize dopredu.

    Nebo se snazis rict ze vsichni, co nechcou kupovat zajice najednou sklapli a poslali jim 20 dolaru na ucet?
  • smejki
    není jedno pod kým, pokud vyšší instance mění tvůrčí záměr.
  • ucho
    jiný lidi? vždyť Brian Fargo dělal pod Activision i pod EA... a myslíš, že ty ostatní lidé z jeho týmu se nikdy neúčastnili na nějakém projektu těchto firem? ;) lidi jsou lidi, lidi tvoří, je jedno pod kým. důležitá je vize, nápad a hlavně mít jasno, co jak bude (bez toho se totiž tvořit pořádně nedá). u wasteland 2 tohle známý není, takže ti nikdo nezaručí grandiózní propadák...
  • smejki
    ano, je to právě v lidech. molochy se ale rády schovávají za jména - značek, týmů, publishera, předchozích her atd., jen málokdy za konkrétní lidi.
    Naopak u Wastelandu jasně Fargo říká - jsem tu já, mám tu původní lidi, mám tu skladatele, kterýho milujete, a když bůh dá, zapojí se žbožňovaný designér. Budeme dělat něco, po čem už deset let marně voláte a co jsme uměli dělat zatraceně dobře, a nikdo nám do toho nebude kecat.
    Pokud tohle v někom zarezonuje, tak peníze dá. Žádné divy.
  • Jsi chobot. *15*
  • vsechno velke zdaleka neni zle...vsechno co se chova jako EA zle je, vsechno co kasle na zakazniky spatne je a zakaznici to ,,oceni,,...podle meho nazoru na me EA kasle, vetsina jejich her je poznamenana jejich obchodnim modelem, ktery se mi nelibi, u jejich her nevidim snahu vytvorit dobre kvalitni dilo, ktere jim vydela prachy na zaklade prave te kvality. To ze EA odkoupi znama studia a pak podela jejich znacky .. viz. napr DA2 me stve jeste vic a to nemluvim o vzrustajicim monopolu nekolika hernich gigantu. Takze ano 10000x radeji vrazim prachy do projektu, za kterym jsou znama jmena lidi kteri uz neco dokazali a vim, ze jim za zadkem nebude stat X manageru, kteri na zaklade nejake studie a snaze prodat co nejvic kusu co nejvice lidem podelaji vsechno za co by stalo tu hru hrat.
  • ucho
    mluv za sebe, chlapečku.
  • deridon
    že by myšleno srandou?
  • To jsi ale neco nedomyslel, ne? Ze by to byly jini lidi? *5*
  • Ale ty je pěkně přechčiješ a počkáš na warez. Mazané.
  • ucho
    EA her? všechno velké je špatné, že? EA, Activision, Microsoft... hry dělají pokaždé nějací konkrétní lidé, nějaký konkrétní tým... ano, ti s penězi jim do toho kecají, to je vcelku normální. pak záleží na tom, jak velkou volnost tým má. a často mají lidé volnosti dost. a odvádí kvalitní práci. ale protože je hra pod hlavičkou velké zlé společnosti, bude se na hry jen plivat (a přesto je lidé hrajou a jsou spokojení)... to je právě ta sranda.
    tady není ze hry známo nic, není ani pořádná vize, ani základní vzhled, a co z toho vyleze ukáže jen čas. samozřejmě jim rád zaplatím za kvalitní hru, ale musí taky něco předvést. a je zde zatím příliš velké riziko vzniku kočkopsa...
  • myslis jako napriklad od EA ,,her,, ?
  • Tož to je sice hezké, ale všechny fallouty mám zakoupené a nakonec i na "win" 7 to rozjedu. (trochu blbnou barvy, ale co nadělám, že? :D) A existuje prográmek který dokáže napodobit "prostředí" win98.
  • Miserius
    Vykrikovat ze to za ty penize stalo dokaze kazdej, kdyz se nejedna o jeho penize.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit