Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    sranda, tady lidem najednou nevadí kupovat zajíce v pytli, nevadí, že nevidí ze hry naprosto nic, nepotřebují žádné demo, nepotřebují si stahovat plnou verzi na "vyzkoušení"... :)
  • 13_11
    Tuto otázku řeší i dost v zahraničí. Fallout je sice duchovním nástupcem Wastelandu, obě hry jsou však svou atmosférou a možnostmi někde trochu jinde. Z Wasteland 2 - Google Moderator je ale dost jasné, že spoustu nápadů, jak by měla nová hra vypadat, nahazují právě fanoušci série Fallout. Kdo patří mezi srdcaře Wasteland––Fallout, ten ať jde hlasovat a nahazovat, co by chtěl ve hře mít! Jenom tak se může rozhodnout!
  • jojo paril sjem o vikendu ;]
  • Mimochodom na GoGu sa objavil zadarmo Fallout 1 upravený aj na windows 7 :)
  • Možná ti to zamotá hlavu, ale Fallout je ve skutečnosti pokračování Wastelandu. MindFuckinBlown!!!!
  • Važte si toho. Komu to totiž ještě nedošlo, tak jste právě svědky události, která má velkou šanci přepsat dějiny. Takže jestli jste se někdy chtěli svým perem obtisknout do analu historie, tak mazejte a místo koupě pytle těch pár šupů pošlete na Wasteland 2, Shadowrun nebo podobný zajímavý kickstarter projekt.
  • au contraire... casto artworky pusobi tak zheble... grafika okoli .. kde muzes behat a laskovat.. pusobi mnohem krasneji.. ;) ale proti gustu....
  • PreidaQ
    Já nevím, co přesně mám od toho očekávat. Ten původní Wasteland z videí vypadá jako přesně ten typ hry, které nemám moc rád. Zato Fallout je samozřejmě srdcovka. Jenže to vypadá, že většina lidí zde (včetně mě) doufá spíše, že to bude pokračováním Falloutu než nějakého zapadlého Wastelandu. Tak je to Fallout nabo Wasteland? *7*
  • 13_11
    To není míněno vážně, že ne?
  • God-of-War
    Tak je *2* . Dík
  • Wasteland is a post-apocalyptic role-playing video game first published by Electronic Arts in 1988.[1] The game was designed by Brian Fargo, Michael A. Stackpole, Ken St. Andre and Alan Pavlish, programmed by Pavlish, and produced by David Albert of Interplay Productions.
  • God-of-War
    Je tu nějaká dobrá duše která mi hodí odkaz na původní hru? Na netu sem našel Wasteland z roku 1988.. to asi nebude to pravé *1*
  • Nic, on nekdo rekl ze to je povinny? *7*
  • Miserius
    A kolik jsi tam poslal ty??
  • To sou furt! ;)
  • Hairy_Ass
    Tak artworky jsou ještě pořád hezčí než cokoliv ve hře, zas tak supr dupr grafiku ještě nemáme. *3*
  • rami.cz
    Zachvili nekdo sestroji stroj casu a muzeme se konecne vratit zpet do mladi :D
  • joo decka pripomina mi to jeste casy kdy artworky byly hezci nez cokoliv ve hre ...cely noci jsem smazil jen kvuli zaverecne animaci... ach ty casy ;)
  • ale za ty prachy to stálo
  • Áá, nemůžu se dočkat. :)
    Jakožto fanda původnich fallout her doufám, že to bude v podobném stylu. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit