Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oh, jak sympatický hrdina! *7*
  • TheGGG
    otřesný trailer... kapuce, šílená hudba, rádoby rebel párty style... toto je holt dnešní francie... no radši nebudu zacházet do detailů, abych zas nedostal multikulti ban...
    • Starší generace má štěstí.

      Doba kdy jeli do Francie a poznali Francouze již bude méně a spíše pojedeš na vybraná místa kde se to bude držet. Obecně cestování. A to ve Francii již v minulosti bylo hodně černochů. Ale chovali se jako Frantíci.
      To když tam byl děda, tak projel vesnice, předměstí a supr.

      Dnes někam nemůže ani policie a to je teda výborné *15*
      • No jistě, dnešní národní tým Francie 7 černejch a 4 bílý *7* páráda však se zítra přesvědčíme
        a on si Benzema dovolí nazvat trenéra rasistou *1* No ano dovolil si vzít 4 bílý
    • francie italie UK německo, tot vzor náš na věčné časy, islámu 3x hurá a kdo ne tak do kamenolomu a stavět mešity
      • Uživatel nade mnou, je frustrovaný rasista. Nevšímejte si jej prosím.
        • to neklapne
  • Lukyz
    Tak Ubisoftu se u mě podařilo získat opět v něčem prvenství...
    Ještě jsem nezažil, že by mi byla nějaká hra byla tak šíleně nesympatická už jenom z traileru *8*
  • Bože, taky někoho napadlo že to vypadá strašně nereálně a povrchně? Jako rádoby cool forma a přehnaná gesta + ta "správná" hudba. Nečekal jsem že z toho vyleze super drama a sonda do hackerské komunity ale proč už z traileru mě ty postavy tak neskutečně otravují. Příjdou mi absolutně umělé a nereálné, jasně je to trailer ale vsadil bych se o všechno na světě že tam zase bude narvaných klišé až napůdu. Namátkou třeba postava hackera který neumí komunikovat s lidmy a je věčně zalezlý někde v temném doupěti ovšem jeho schopnosti jsou fenomenální atd. Prostě klasika ale nebudu to zatím odsuzovat a počkám na další info.
  • Tak ukažte jak to nebude vypadat :3
    • No tiež sme to u nás uznali, ako toto je špica, tak ako u predchodcu, lenže o koľko tried dole, bude ta hra naozaj vyzerať, keď bude vydaná.?,
      Ako Ubi je fakt najlepší (alebo len ) v predstavení nových hier a tých prvotných trajleroch či gameplay, lenže čo ma sere je, že výsledná verzia, bude vyzerať zase inač, čiže horšie.
      Jeden môj známy mi vravel že aspoň pokiaľ sú ich niektoré hry repetitívne, nech im aspoň ostane to vizuálne pozlátko . Napriek tomu máju niektorí, stroje ktoré to dokážu za vyššiu cenu, rozhýbať.
      Ja tým nemyslím len samotný vizuál ale v poslednej dobe, všetky ich hry prešli akýmsi hrubým orezaním, toho lepšieho.
      Tým chcem povedať , že kedysi boli hry predstavované tak , respektíve aby bol výsledný efekt ešte lepší ako samotná debutová ukážka, čiže predstavenie hry, teraz je to skôr naopak.
      Som rád ako mi to vysvetlil CD projekt , áno je za tím v poslednej dobe, zvýšenie výkonu konzol, či skôr samotné priblíženie sa možnostiam PC, viac ako kedysi, lenže i tak je to na míle ďaleko, ten rozdiel, mimo výnimky Uncharted, to uznávam.
      Keď sa niečo predstaví, tak finálny produkt by mal byť ešte lepší, či najlepší, nie polotovar demonoverziu. Všetko dobré
  • Luckiller
    Všechny ty děcka jsou tak cool, že by nevyhnali rťut v teploměru nad nulu, ani kdyby si ho vrazili tam, kam se odváží podívat jen celníci *5*
  • HYPE !!! Jdu se oblect jak retaard a skakat s notebookem po strechach. Kdo me na*ere, tomu hacknu mikrovlnku !
  • Magister_Peditum
    Z té hudby je mi blivno.
    • mne je blivno z tebe. *11*
      • Mě je blivno z tý hry. Jak to jen říct. Nechutně prvoplánovitá gangstacoolswag kktina...
      • Magister_Peditum
        Nech sa páčí. *2*
  • Ubishitu nedám ani korunu kakám na ně.
  • Ajajaj. Mladí a neklidní. Frikulíni, rebelové, fakáče do objektivu. Ne, díky, raději asi nekňubu Aidena :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit