Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Its all fun and games ale jakmile o Vanocich nekdo shodi ps network nebo steam, jsou najednou hackeri ti spatni
  • ringmancz
  • FansLunacy
    Jako by to bylo včera, kdy jsem koukal na super trailer, kterej mě uchvátil grafikou, hlavním hrdinou, nápady ... dokonce jsem shlédnul i Parkour Watch Dogs. Všichni natěšený, Ubisoft si dal obzvláště záležet s mediální masáží a přidával jeden slib za druhým, kousek po kousku tak, aby se nám o tom i zdálo.

    Musím komentovat, co jsem viděl a hrál, když jsem zapnul hru? ...

    Dabing Aidena Pierce nemohl být zákonitě myšlen vážně. Nedal se poslouchat. Nudný charakter se skrytou zálibou pedofilně stalkovat svýho synovce.

    Jediný, co mě na WD2 láká je to, že konečně někam patříte do nějaký skupiny, která má svůj gól a infrastrukturu. Byl jsem fanda DeadSecu, doufal jsem, že když už nám naservírovali takovou blamáž, že nám alespoň dají možnost připojit se k DeadSecu.

    Tuhle hru stavit do malebného městečka s barvičkami, jakoby jste došli do Oblázkového města v Pokémonech, to mi nepřijde jako dobrej nápad. Chicago mi sedělo. Bylo tmavé, tajemné a miluju déšť. Stejně tak mě více atmosfericky bavil Fallout 3 než ten malebnej NW.
  • Inquisitor
    Uf

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit