Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvlastni, ze PC hry vetsinou bezi tak jak maji, pokud to nejsou zpraseny porty z konzole. *15*
  • Alucard
    Klidně to napíší po třetí... Jejdasek je tu jeden z tisíce, který má mozek a argumenty, které si obhájí svoje teze. Takže škoda, že takových lidí tu není více, diskuze by tu vypadala úplně jinak.
  • Archengel
    Achjo,
    tady v té diskuzi je zase nablito...což je asi způsobeno článkem samotným, který je docela podnětný k takovýmto žabo-myším válkám v diskuzi.

    To že Watchdogs není optimalizované je pochopitelné, když je vyšlo na tolik platforem najednou, a je pochopitelné že pří takové diverzifikaci PC hradware to bude trvat, než hra poběží všem plynule. Proto si hru radší zahraji na PS4, proto radši většinu her hraji na konzoli...vše běží jak má, a to je moje osobní preference, kterou nikomu nevnucuji a čas od času si něco zahraji i na PC a nikomu nic nenutím a netrpím fanboyismem jako většina lidí v diskuzi.

    Dejte už sakra pokoj, místo abyjste přijmuli fakt, že PC verze potřebuje vyledit se tady hádáte a plivete jeden na druheho velmi hlubokymi myšlenkami jak je PC/Konzole lepší jak to druhé....kdybyjste se radši zajmali o hru samotnou.....to by bylo na světě krásně....

    PEACE !
  • mantor:
    http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/bound-by-flame-recenze-237944/?rootId=1590817&itemId=1590968

    *15* *15*
  • Alucard
    že už máš potřebuje obhajovat něco tak ujetého jak Master PC race svědčí o tvém přesvědčení. Takže ti doporučuji se vrátit do svého obvyklého hnízdiště fanatiků na Sector. sk...
  • Cela PC master race recesia vznikla preto, lebo ''poor peasants'' nazory, typu ludske oko nevidi rozdiel medzi 30 a 60 fps, FHD je zbytocne, mody kazia hry a podobne perly su az tak hlupe, ze je potrebne ich zosmiesnit a nie len slusne vyargumentovat. Kto to nechape a dokonca sa uraza, je presne cielovka tejto iniciativy.
    Btw. nabuduce si nezabudni zmenit nick ked reagujes jejdasek ;-)
  • Diky, delam si totiz sbirku argumentu. Ty tvoje byly velmi kvalitni a nevyvratitelny. Budou se hodit. *15*
  • Alucard
    Musím ti přiznat, že píšeš takové sračky, že většina lidi na tebe zareaguje, pro což asi žiješ. Takže ti gratuluji, že jsi mě přinutil na tebe za reagovat, i když to nikam nevede a přenechám ti poslední slovo, které máš tak v oblibě.
  • To me mrzi. Musi to byt hrozny pocit.
  • Alucard
    Tvoje příspěvky absolutně nedávají smysl Pane faráři. Takový nebohý prosťáček, až je mi tě líto.
  • Skoda, ze vsechno co jsem tam napsal jsou tvoje slova. *3*
  • Se mi libi jak je pro fanboye nekdo kdo ho oznaci za fanboye okamzite fanboy druhe strany. *3*
  • Alucard
    Wallete,, neztrapňuj se ještě více. Všichni víme, že píšeš teď jako farář... Navíc za stejný odpad považuji ty, co si myslí, že jsou něco víc, když hrají na gamepadu.
  • Přesně tak, nechápu jakou poruchou člověk musí trpět, aby si myslel, že je něco víc, když šmudlá nějaké ty hry na gamepadu.
  • Nezlob se, ale evidentne nejsi zpusobily se mnou diskutovat, nejsi schopny adekvatne reagovet.
  • Alucard
    Dyť už tam nikoho nemá. Jen pár fanatiků. Ten člověk má v hlavě něco v nepořádku. Se tam chodím zasmát. Reakce na ban na DDwordlu..
  • Alucard
    Přesně tak, nechápu jakou poruchou člověk musí trpět, aby si myslel, že je něco víc, když šmudlá nějaké ty hry na myši.
  • Me zabanoval DD na jeho srandawebu. Protoze jsem napsal, ze amdfagove tvrdili jak je dulezita spotreba (protoze amd melo zrovna v ty dobe spotrebu mensi) a ted, kdyz maj grafarny od amd spotrebu vetsi tak mlci.
    Jaky je v tom rozdil? Sak na ten jejich kokotweb nikdo chodit nemusi.
  • To je taková recese, že redakce Sectoru, patřící mezi členy sekty pc master race, hráče na konzolích označují poor peasants, tedy něco jako ubohý vidlák a banují ty, kdo se proti těmto urážkám ohradí. Nedej bože, aby poukázal na duševní slabost těchto rasistických sektářů. To není recese, to je šikana. Ne náhodou mezi tyto duševní chudáky na sektoru patříš i ty, jenže tam ti to nikdo nemůže říct. Ale jistě se jde zbaběle vymluvit na legraci, to je průvodní znak školní šikany ve školách čtvrté kategorie a děcáků. A přesně takovou úroveň celé tohle sektářství má. Každý kdo se k tomuto hlásí křičí na celé okolí, já, já, já jsem taky blbeček. A je na tu svou hloupost dokonce hrdý.
  • Zapomel jsi jeste "az vyrostes tak pochopis", "ps4 je lepsi jak pc protoze je cernej a da se dat do obyvaku", "steam je zlo" a dalsi kvalitni hlasky. *3*

    Asi si vypujcim tu pokryteckou hlasku od jumpa a napisu ti, ze tva argumentace je mistrna. Uz jenom chybi, aby sis pod jinym nickem okomentoval svuj vlastni post a napsal tam, ze jejdasek ma dobre argumenty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit